INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
32%
zajednica

moderatori
tihigost

ja je čekam na 8.50 kn,ne kažem da bi volija da padne na te razine,ali više od toga neću plaćati

A po kojoj računici si došao do te cijene? Plaćat ćeš ti i više od 12 kn jer na 8,50 kn neće past

Frende ………………..šta je pisac htio reći,ako nije tajna.

peyo

Što radi psihologija, naredaš par naloga sa par tisućica i odmah vam netko prospe 3-4 tisućice po bidu. Dobra psihologija [lol] . A sa kim smo mi ušli u igru, leleeeeee, živa psihijatrija od bureka. Nema nam pomaka dok se ne objavi dobro izvješće i dok pravi investitori ne istresu burekdžije iz gaća i smjeste im psigologiju na zarađivanje za burek na višim cijenama .

neće uvijek biti ovako.

Bitno je biti strpljiv. Sačekati da vani počnu jaki padovi pa kad krene panika na ZSE onda polako početi kupovati na 7-8 kn. Sad nema smisla kupovati kad svi samo čekaju prodati i doći do keša [sealed]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Igor Oppenheim: Stranci žele da s njima gradimo Pleso


Igor Oppenheim: Stranci žele da s njima gradimo Pleso

Što s tom izjavom misliš postići? Zaustaviti prodaju?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Igor Oppenheim: Stranci žele da s njima gradimo Pleso

Što s tom izjavom misliš postići? Zaustaviti prodaju?
[/quote]
NE! Želi pokrenuti kupnju. [lol] Kupuje se kupuje, samo na čeki bida. Ajde jedan dobar i samilostan prodavač da lupi do 8. Nije puno, samo 20000kom. Pleaseeee.

neće uvijek biti ovako.

Spominje se da će Ingra sudjelovati u gradnji Zračne luke Zagreb. Možete li komentirati te navode?
– Mogu potvrditi da nas je kontaktiralo pet tvrtki koje se natječu za koncesiju nad Plesom. Ingra se nije prijavila na natječaj, ali ako na njemu pobijedi bilo koja od tvrtki koje su nas kontaktirale, sudjelovat ćemo u gradnji kao lokalni partner. Imamo iskustva u gradnji aerodroma, bili smo već angažirani na rekonstrukciji zagrebačkog aerodroma, kao i aerodroma u Osijeku i Prištini. Naposljetku, naš je projekt i vojni aerodrom Boufarik u Alžiru.

Vijest je dobra i sigurno istinita,jer Ingra će sigurno biti jedan od kooperanata,ali nedovoljna da digne trgovinu,ali cijela burza ima par miliona prometa.Inače sve mi ovo smrdi na još jedan dokup……isto vrijeme kao i prošli mjesec.Još jedan krug igrica,pa onda u međuvremenu možda dođe spasonosna vijest.

peyo

Da sad ne tražim ,na koliko je bila najniže uopće??????????????????8,??????

peyo


ovo je dotični mimo pisao,nadam se da nije mislio da sam druker,samo sam pisao što mislim…

A šta sam to ja pisao?


Da sad ne tražim ,na koliko je bila najniže uopće??????????????????8,??????

8,11.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close