INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ŠTO REĆI JEDNOM RJEČJU KATASTROFA. http://www.poslovni.hr/vijesti/ingri-prijeti-stecaj-a-na-bubnju-bi-se-mogla-naci-i-arena-zagreb-209707.aspx

Znači nema više kraj , ende i što s dionicama koje ne stignemo prodati koja će im biti vrijednost? Molim samo ozbiljne i iskusne forumaše da obrazlože situaciju.
[/quote]
Ja kao nestručnjak mislim ako ne dođe do stečaja na 3 kune bit će dobra kupnja , ako pak bude stečaja onda su i te 3 kune po dionici izgubljene.
[/quote]

a zasto bas 3 kn?
[proud]


Jel ovo odapelo napokon? Red bi bio više.

James .. jesi li došao pazariti ovdje. Zasigurno si izbrojao valiće i utvrdio da je appolutno dno u pitanju. Zašto ne ući na nešto što se nudi po bagatelnoj cijeni. Svi koji pišete o stećaju i razno razni mediji koji su plaćeni za dobar druk, vjerujte da od stečaja neće biti ništa. Sada to javno pišem, znači li to nekome druk ili ne, neka si uzme za slobodno kako tko želi. Ingra će opstati a pojedinci koji sada bježe na vijest (sjetite se IGH i vijesti medija, 5 kom u sat dva vremena, s 3000 na 3500 pa nazad na 3000 i to nekoliko puta), mislim da su svojom bježanijom popušili i da nikada više dionice kupiti neće, poglavito kada se trend uskoro .. Naglo okrene prema UP !!
P.S: Savjet Vam je da nazovete upravu, napišete im mail, nikada se nije dogodilo da mi nisu na upit odgovorili, a zasigurno će odgovoriti i Vama. Nemojte me pitati ništa, imate mail uprave, odsjek dionice pa pitajte, bez srama i stida. Dobri su to ljudi koji kao i mi očajavaju, a pojedinci se nalaze u još gorim pozicijama od nas, krediti, otkaz, stečaj…hm. Puno je njih provelo mnoge godine radeći u toj gigantskoj firmi, dobroj firmi. Pitajte ih za savjet, što misle, kako se oni osječaju, zasigurno ćete dobiti odgovor….
LP [bye]

I very much love INGRA !!



Jel ovo odapelo napokon? Red bi bio više.

James .. jesi li došao pazariti ovdje. Zasigurno si izbrojao valiće i utvrdio da je appolutno dno u pitanju. Zašto ne ući na nešto što se nudi po bagatelnoj cijeni. Svi koji pišete o stećaju i razno razni mediji koji su plaćeni za dobar druk, vjerujte da od stečaja neće biti ništa. Sada to javno pišem, znači li to nekome druk ili ne, neka si uzme za slobodno kako tko želi. Ingra će opstati a pojedinci koji sada bježe na vijest (sjetite se IGH i vijesti medija, 5 kom u sat dva vremena, s 3000 na 3500 pa nazad na 3000 i to nekoliko puta), mislim da su svojom bježanijom popušili i da nikada više dionice kupiti neće, poglavito kada se trend uskoro .. Naglo okrene prema UP !!
P.S: Savjet Vam je da nazovete upravu, napišete im mail, nikada se nije dogodilo da mi nisu na upit odgovorili, a zasigurno će odgovoriti i Vama. Nemojte me pitati ništa, imate mail uprave, odsjek dionice pa pitajte, bez srama i stida. Dobri su to ljudi koji kao i mi očajavaju, a pojedinci se nalaze u još gorim pozicijama od nas, krediti, otkaz, stečaj…hm. Puno je njih provelo mnoge godine radeći u toj gigantskoj firmi, dobroj firmi. Pitajte ih za savjet, što misle, kako se oni osječaju, zasigurno ćete dobiti odgovor….
LP [bye]
[/quote]

Murgude, ako sam te dobro shvatio ti, Uprava, ljudi u odsjeku dionica… se putem tel./maila međusobno hrabrite jer ste trenutno očajni…?

citiram: "Dobri su to ljudi koji kao i mi očajavaju, a pojedinci se nalaze u još gorim pozicijama od nas, krediti, otkaz, stečaj…" ???


@a sta je s medom mlijekom strpljen spasen marginasi? Di su nestali? Nije dobro definitivno al nije THE END Lp

ko se još sjeća onih tik-tak, tik-tak?




Jel ovo odapelo napokon? Red bi bio više.

James .. jesi li došao pazariti ovdje. Zasigurno si izbrojao valiće i utvrdio da je appolutno dno u pitanju. Zašto ne ući na nešto što se nudi po bagatelnoj cijeni. Svi koji pišete o stećaju i razno razni mediji koji su plaćeni za dobar druk, vjerujte da od stečaja neće biti ništa. Sada to javno pišem, znači li to nekome druk ili ne, neka si uzme za slobodno kako tko želi. Ingra će opstati a pojedinci koji sada bježe na vijest (sjetite se IGH i vijesti medija, 5 kom u sat dva vremena, s 3000 na 3500 pa nazad na 3000 i to nekoliko puta), mislim da su svojom bježanijom popušili i da nikada više dionice kupiti neće, poglavito kada se trend uskoro .. Naglo okrene prema UP !!
P.S: Savjet Vam je da nazovete upravu, napišete im mail, nikada se nije dogodilo da mi nisu na upit odgovorili, a zasigurno će odgovoriti i Vama. Nemojte me pitati ništa, imate mail uprave, odsjek dionice pa pitajte, bez srama i stida. Dobri su to ljudi koji kao i mi očajavaju, a pojedinci se nalaze u još gorim pozicijama od nas, krediti, otkaz, stečaj…hm. Puno je njih provelo mnoge godine radeći u toj gigantskoj firmi, dobroj firmi. Pitajte ih za savjet, što misle, kako se oni osječaju, zasigurno ćete dobiti odgovor….
LP [bye]
[/quote]

Murgude, ako sam te dobro shvatio ti, Uprava, ljudi u odsjeku dionica… se putem tel./maila međusobno hrabrite jer ste trenutno očajni…?

citiram: "Dobri su to ljudi koji kao i mi očajavaju, a pojedinci se nalaze u još gorim pozicijama od nas, krediti, otkaz, stečaj…" ???
[/quote]
Ako sam dobro shavtio savjetuje da investitori slusaju savjet ljudi koji su u ocaju zbog moguceg otkaza usljied stecaja i pod teretom kredita te također vjerojatno dionicari tvrtke u kojoj rade dugi niz godina gdje ocito nemogu nimalo promijeniti situaciju…sjajno!
uslijed svega recenog potpuno je siguran da stecaja nece biti jer je isto tako sigurno nazvao uprave svih vjerovnika 🙂

očita sinergija istih dioničara ingra i igh na burzi
preljevanje iz šupljega u prazno je u tijeku

Rasprodaja velika vidim, mnogi pokušavaju spasiti što se spasiti da. Iako su danima išli samo mali nalozi, sada iz minute u minutu upada sve više velikih naloga.

približavanje prema atl

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


iz izvješća se vidi da su nešto izgubili, ali su isto tako zadnjih godina puno više zaradili.
to znaju i trejderi na dolje koje smo već ranije mnogi ovdje prijavili, ali ih se štiti sa visokih pozicija jer se na ingri vode velike igre…..
evo ja sam prvo kupovao po većim cijenama od 27-30 kn, a sad mogu smanjiti prosjek. zato nema straha za one koji su kupili jučer na +6%, samo treba dalje dokupljivati jer ovo je rudnik zlata!
evo vidite da se i matrix90 vratio u ingru a prije je drukao protiv, to je logično jer je nanjušio zaradu!
kalkulator u ruke i izračunajte si koliko ćete zaraditi od 21 do 400 kn odakle je INGRA pala!

vidi ovog majstora.

u sto je ON uvjeravao ljude na topicu…

ccc…. [bye]



Jel ovo odapelo napokon? Red bi bio više.

James .. jesi li došao pazariti ovdje. Zasigurno si izbrojao valiće i utvrdio da je appolutno dno u pitanju. Zašto ne ući na nešto što se nudi po bagatelnoj cijeni. Svi koji pišete o stećaju i razno razni mediji koji su plaćeni za dobar druk, vjerujte da od stečaja neće biti ništa.
[/quote]
Mrgude, znaš kad sam zadnji put kupio i šta sam rekao kad ću opet kupit.
Za ostale, kad je bilo 33kn i nikad.

Zizi, samo izbaci ovo "Međusobno se hrabrite jer ste očajni"…. ja mislim na ljude – radnike, uposlnike Ingre, nema njih 10, nazovi Ingru, upitaj osoblje uprave koliko imaju uposlenika, koliki od njih imaju kredite, koliko će njih na ulice zbog MOGUĆEG stećaja, ,, o tome pišem Zizi. Ja ću izgubiti svoje uloženo, ako dođe do tog tvoga stećaja i živim dalje bez medalje a pišem o ljudima smrtnicima, gledao sam mnoge na ulicama, prosvjednike, ljude koji su plakali, nisu imali što jesti, nemaju za režije o tome govorim ,,,,, isto se odnosi i na miša99 !!
No saznati pravu istinu ćete od uprave a ne od Mirka i Slavka iz crtnih romana, o tome sam pisao, ili .. i dalje čitajte ono napisano u balončićima iznad Mirka i Slavka… pazi metak !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

Je li izašla obavijest o tečaju, vidim neka bezglava rasprodaja? [smiley]

Mrgud28 @ jel to onaj 5 ti val koji mozda baba vanga zna di je kraj ?
volumen je zadovoljavajuci ,,jos se mora isprodavat… [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
Je to je taj, tzv zadnji i najjadniji iz kojega svi naopako bježe !!
LP

I very much love INGRA !!


@inverter
Je to je taj, tzv zadnji i najjadniji iz kojega svi naopako bježe !!
LP

Samo je pitanje, kad ce se pocet krivit prema gore. [wink]

New Report

Close