INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bliži se kraj mjeseca, da čujem prognoze:

– hoće li ovo dolje jer se netko mora iskracati zbog plaća itd. ?
– hoće li ovo gore jer fondovi moraju prikazati kraj mjeseca kao pozitivan/manje negativan?

gore-gore, zbog razloga br. 2 + formiranja kriznog fonda


gore-gore, zbog razloga br. 2 + formiranja kriznog fonda

kad je cijena bila na 9 kn pisao si o krahu Ingre i da čekaš na 7 kn, a sad odjednom želiš rast!?!? da se nisi možda danas ukrcao pa drukaš za svoj svakodnevni burek? [bye]


Maknite se na 8,pa ako im to paše i nama paše.

napokon nešto pametno…pustimo burekđije neka je ruše pa ćemo dokupiti na 8 kn…ovo dizanje iznad 9 kn da se oni iskipaju nema smisla ako nismo u stanju cijenu trajno održati iznad 9 kn..zato bolje da se iskipaju do kraja, pa onda u polagan i čvrst rast bez njih

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

evo postavio sam se na 8,60 ajde šta čekate drukeri ajde pokupite me

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


evo postavio sam se na 8,60 ajde šta čekate drukeri ajde pokupite me

izgleda su te pokupili [rolleyes] [undecid]


evo postavio sam se na 8,60 ajde šta čekate drukeri ajde pokupite me

ajde hvala vam častim burekom na 9 kuna,sad mogu i ja malo drukat na gore
šta mislite zašto je pbz prodavao dionice da nije možda zbog niveliranja rizika jer su vjeroatno 100% komercijalnih zapisa kupili koji su izdani neki dan pa razmislite

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Evo držim blokadu 10000 komada 9,16

peyo


Evo držim blokadu 10000 komada 9,16

čisto sumljam da je potrebno ovo je bio low dana do kraja dana idemo možda čak do nekih 8,70

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Mislim da je ovo tjeranje marginaca.

peyo

Naravno da ide dole. Mi koji bi željeli da ide gore ne kupujemo na asku već čučimo na bidu, dok oni koji žele prema dole prodaju po bidu i tako ruše. Jesam pametan haaa? [lol] Dok se ne promijeni mentalni sklop da ako želimo da raste moramo i mi kupovati uz rast(ask), i ako tako svi radimo ide to gore a uz put se burekdžije iskrcavaju i uzimaju za svoj burek. No mentalitet zarađivanja je na negativi a ne na pozitivi. Može li nam biti bolje? Dok je tako, JOK! Pa odlučimo sami o cijeni svoje dionice.

neće uvijek biti ovako.

Opet rasprodaja!
Ovo postaje smiješno

New Report

Close