INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@tssszzsssnnnsszz… čuj krediti su uzeti za potrebe grada zg i hrvatske države a bolji dužnika trenutno nema u HR što se tiče arene … dvori lapad su za tržište a lokacija podno dubrovački zidina… nema bolje ….. inače si na ignore…. ali dobre sam volje pa velim da pomognem ….

1) u životu nikad do danas nisam odgovarao na post nicka mikro – a on me je stavio na ignore -očito sam osobi koja se krije iza tog nicka odgovorio na neki njegov drugi nick…. znači mikro je još jedan od primjera multilinka
2) poštovani mikro- niti smo prijatelji, niti se poznajemo….ali neću se spuštat na tu razinu da Vam se obraćam sa "ti" i "čuj".
3) posjetite koji put Dubrovnik, pretpostavljam da ste toliko novaca od Ingre zaradili da si to možete prištiti, pa pogledajte što se nalazi podno dubrovačkih zidina
4) krediti su "uzeti za potrebe grada i države" – ok, i dalje je Ingra dužnik po njima, a ne grad i država. Inače da imalo poznajete stanje u gradu zg znali bi da ako je netko u težoj financijskoj situaciji od ingre, to je onda prezaduženi grad, tako da su vaša naklapanja o kreditnoj sposobnosti grada ZG- smiješna
5) dvori lapad su za tržište? kad ćete posjetiti Du, pogledajte koliko je stanova prodano, kome su "prodani" i onda ćete vidjeti da "tržište" za ovu betonsku gradnju ne postoji

Pozdrav iz Du!


S obzirom na već kronični nedostatak sluha od strane Uprave Društva predlažem da im pošaljemo katalog sa slušnim aparatima da sami odaberu spravicu koja im možda pomogne čuti ono što očito ne čuju – svoje dioničare koji su već glasnice oderali pokušavajući ih dozvati da saznaju makar mrvicu toga što se događa.

I to po mogućnosti preporučenom pošiljkom isporučenom preko agencije za obradu podataka i inih subjekata i objekata zvane – Uskok.

Možda ih malko razbudi…



S obzirom na već kronični nedostatak sluha od strane Uprave Društva predlažem da im pošaljemo katalog sa slušnim aparatima da sami odaberu spravicu koja im možda pomogne čuti ono što očito ne čuju – svoje dioničare koji su već glasnice oderali pokušavajući ih dozvati da saznaju makar mrvicu toga što se događa.

I to po mogućnosti preporučenom pošiljkom isporučenom preko agencije za obradu podataka i inih subjekata i objekata zvane – Uskok.

Možda ih malko razbudi…

uzalud vam trud, deranje glasnica na forumu….. sami ste si svi (ne obraćam se samo vama osobno, nego svima koji pišu da ih uprava ne sluša) krivi za takvo ponašanje Uprave i NO-a…. realno, oni koji su ikad bili na skupštini ingre, znaju da par pojedinaca koji skupa nemaju ni 7-8% firme, sa još par punomoći, izglasavaju sve kako ih je volja… zašto? jer nitko en dolazi na skupštinu, pa oni sa 10ak posto temeljnog kapitala imaju prevlast na skupštini. tako da nije vam ovo mjesto za kukanje, jadanje…. ako ste već vlasnici, organizirajte se i na skupštini govorite ovo što tu pišete…..

@tszsnss točno tako i bilo bi dobro da se na neki način nađe riješenje i za to.

Mislim da nitko normalan ni ne očekuje da će komentarima na ovom forumu išta postići u bilo kojem smislu. Niti vjerujem da itko tko je stvarno shvatio kako funkcionira tržište kapitala očekuje išta normalno pogotovo u našim okolnostima. Stoga ostaje šuti i plivaj dalje i nadaj se da ćeš pogoditi val kako treba kao jedino što zapravo funkcionira. Dake čista lutrija uz ipak bitnu pomoć iskustva i znanja u svemu tome. Nema tu mjesta ni žalbi ni plaču.

Ali da stvari mogu biti znatno bolje – definitivno mogu i o tome vrijedi razgovarati. A to nije moguće na skupštini nego upravo ovdje, samo nema baš previše zainreresiranih osim ispraznog dnevnog prepucavanja bez bitnog sadržaja osim da se piše i druka. No to je tako i od toga se pobjeći ne može.

Evo primjerice jedna stvar koja mene osobno zanima je kako različiti ljudi ovdje na forumu različito tumače temeljne poslovne podatke firme tako da nije moguće zapravo dobro i jasno razumjeti radi li se o čistoj prijevari i pljački ili je ipak riječ o nebrušenom dijamantu koji može stvarno zasjati uz određene okolnosti. Razlog za to je što zapravo uopće i nema jasnih i jednoznačnih podataka kojima zapravo raspolaže Uprava (ako i oni) i onda se generira sav ovaj mulj. A ta mutnoća je idealno mjesto upravo za svu ovu trulež koja vlada ne samo u RH nego na ovoj planeti i od svega toga realno ima samo vrlo malo ljudi koristi.

No kada se sve sve stvarno ogoli do kraja ostaje samo Istina kao jedino što stvarno funkcionira, a nažalost tu činjenicu jako malo ljudi kuži i onda plaća strahovitu cijenu života u laži – bilo vlastitoj bilo tuđoj. Kompletno stanje u kojem jesmo je direktno povezano s tom činjenicom. I o tome itekako vrijedi razgovarati i na tome djelovati.


nitko se ne osvrce na moj komentar , izgleda da ste svi koji se javljate nan ovaj forum u plusu( odnosno ulagaci na 1 max do 5 sati,zaradis za kavicu pa bjezanija)

i ja sam jedan od gubitnika ,jako sam vjerovao u ovu kompaniju ulozivsi sav teskom mukom zaradeni novac kupivsi po 50 kn 6000 komada = 300000kn, razocaran sam sa upravom, a sto ces zivimo u hrvatskoj !!


nije sve izgubljeno arena..tu je još oko 36 000 kn [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Još malo i petica kolo vodi samo strpljanja.

uf, uf stanje na K/P je 407 k na prodaji i 70 k na kupnji…6-ica se opet smije [smiley]
i 5-ica jer će uskoro voditi kolo….tako ja to vidim nemojte me ondma ispravljati…moguć je i obrat kada bude uspješno završeno refinanciranje [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Evo vratih se sa maldiva i vidim ovdje ista pa i gora retorika. S obzirom na postove ova firma je pala sa 413 samo na 6 kn a trebala je po komentarima biti na oko 0,50 kn. Borba između imatelja i onih koji bi rado kupili, borba između onih koji su kupili na ovim ili većim cijenama i onih koji su prodali po ovim ili manjim cijenama.
Mnogi se hvale da nisu u gubitku na Ingri a ne žale se koliko su u minusu na drugim dionicama. Koliko su zaradili na burzi od kad su počeli trovati i koliko od zarade imaju na računu? Takvih je malo, ako ih uopće i ima. Zapitajmo se svi čemu ovoliko raspravljanje-ima li smisla? Pozz svima. Život je lijep a Božja stvarstva prekrasna.

neće uvijek biti ovako.

@Medigo1

Moraš biti u minusu kad zadnih 5 godina samo pada i pada.
Istina, bilo je zarade na onim valovim al sve se sad pretvorilo u minus sa ovim velikim padom bez ikakvog azloga.

Nadam se nekom preokretu TK [pray] jer ako izađem van više se nevračam na TK.
Teško sam zaradio ovaj novac da bi iz dana u dan gledao kako se tope moji trudi i živio u mašti da će jednog dana biti sve bolje.

lp

P.S Nemam ovu dionicu al imam ostale građevinare

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

e, da još nešto.
Nije mi krivo kad dionica padne 5%,a ostavri taj dan milijon ili dva milijona kn prometa,već kad pade 5% a ostavri 30 tisuća kn prometa i još je zadnjih 5 min sa 2 tisuće kn na -7%.

Strašna pljačka i ti sad ćekaj dvije tri godine da se cijena vrati na tvoju početnu.

STRAŠNO!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ma sve je ovo bezveze. Kad vidiš kolike se transakcije vrte onda vidiš da trguju samo neki vrtić ulagači ili provokatori. Zadnjih mjeseci većinom su transakcije do 1000 komada. Kakvi su to ulagači, što su oni mislili sa 300-700 kom? Zar su mislili kupiti po 7 a prodati u par dana po 14 i zaraditi nešto pošteno ili stvarno žele samo burek? Zar im se trgovanje na burzi svodi na zarado od 300-1000kn u mjesec dana? Jadno je tko se sve uključio u trgovanje, zato se i trguje ovako. Pojma nemaju a manipulatori(špekulanti) ih koriste, doduše slabo jer imaju malo dionica. Sve u svemu kao što kaže kolega bananarama broj dionica raste, prosjek pada i kad dođe sve na svoje-a doći će kad tad-povijest se ponavlja, onda ću vam reći da li mi se čekanje i dokup isplatio. Ja još uvijek imam mnoštvo dionica kupljenih po 4 a drugi će kupovati i po 10 i po 20 i burekdžijati, pa vidićemo kome će na kraju biti bolje. Pozdrav svima, i burekmajstorima i ozbiljnim investitorima.

neće uvijek biti ovako.

E vidiš megidio…jesam ti rekao kako je tamo lijepo [smiley]
jesi pitao za mene tamo??’ Ovisno na kojem si otoku bio..ali većina ih me je tamo upamtila [smiley]
SAmo si se trebao pozvati na FIRE FROM CROATIA
[smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



nitko se ne osvrce na moj komentar , izgleda da ste svi koji se javljate nan ovaj forum u plusu( odnosno ulagaci na 1 max do 5 sati,zaradis za kavicu pa bjezanija)

i ja sam jedan od gubitnika ,jako sam vjerovao u ovu kompaniju ulozivsi sav teskom mukom zaradeni novac kupivsi po 50 kn 6000 komada = 300000kn, razocaran sam sa upravom, a sto ces zivimo u hrvatskoj !!


nije sve izgubljeno arena..tu je još oko 36 000 kn [smiley]
[/quote]

Nevjerovatna zloba gori u Vama

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

koji je danas dan neprekidne blokade računa Ingre? ovo postaje alarmantno, ako to nisu riješili u 2-3 dana, sve je izglednije da niti neće [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Nista morat ču polagano izači van iz ove dionice.
Totalna katastrofa načina izvještavanja od strane Uprave Ingre.
Niti da napišu jednu riječ o stanju blokiranog računa u kojoj je fezi realizacija deblokade i dali če je uopče biti.

Jako neozbiljno od strane vodečih u kompaniji i njihov odnos prema ulagačima koji su im dali nepovaratni kredit u smislu kupnje dionica Ingre.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Draženka..neeeeeee…nemojte još..treba dati šansu UO….ide sad refinanciranje, odblokiravanje računa, iRAK, KUVAJT, INDONEZIJA, …RUSI…pričekajte bar do 4 kn…nemojte nagliti [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close