INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidio sam svega na ZSE,ali ovakve gluposti i manipulacije nikada.Da li se ovdje radi da se zaradi ili da se spuši??????????????????????

Da bi netko zaradio netko mora i spušiti…Ili tako nekako [undecid]
Malo se šalim, svako dobro kolega [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


Vidio sam svega na ZSE,ali ovakve gluposti i manipulacije nikada.Da li se ovdje radi da se zaradi ili da se spuši??????????????????????

1 dan si nutra i vec kukas [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hmm…???


Vidio sam svega na ZSE,ali ovakve gluposti i manipulacije nikada.Da li se ovdje radi da se zaradi ili da se spuši??????????????????????


Neka ruše,oni puše.

Ma dobro malo sam se razočarao.Sutra idemo dalje ili u dokup ili up.SRETNO.

peyo

peyo sretno Lp

mene nešto drugo muči.za sve dionice koje imam, uredno bi dobio poštom sve obavijesti, bilo da je riječ o skupštini dioničara, ili nečem drugom. od ove firme ne samo da nikad nisam dobio neku obavijest, nego nisam dobio nijedan odgovor na upit mailom.sva priopćenja koja daju su zakašnjela, jer su već provaljena, a istovremeno štura. imaju dug iz iraka, rade s osiječkom firmom na autoputu o zadnjem poslu u alžiru sve na kapaljku. zašto je posao u alžiru puno manji od onog za koji je prvotno išao tender . zašto sinergija s bonattiem koji istovremeno također radi na tom projektu.sve mi to smrdi i aludira da je ingra tu kao podizvođač pod patronatom bonattia. ja neću pisati o dionici, koliko ona vrijedi, jer to nitko ne zna. ovoj firmi , točnije upravi ,više ne vjerujem ništa, jer u ovih nekoliko mjeseci koliko sam njen dioničar to niti u jednom tenutku nisam osjetio osim po džepu. ovo cirkusiranje s dionicom nije animiralo upravu da na bilo koji način osjeti potrebu da izda priopćenje i da se ogradi od ovih manipulacija, osim ako se uistinu ne radi o manipulacijama već o realnom stanju koje se neće priznati, da je firma otišla u krasni honduras, a da se dioničari i investitori sustavno lažu da bi se doslovce pokrali.kopajući po ingrinoj povijesti,puno je tu kontradiktornosti od velikog pretumbavanja dionica prije ATH lijepih i ušminkanih fin.izvješća koja su u godini dana postala neprepoznatljiva.izgleda kao da su firmu vodila mala djeca ili pak veliki lopovi, a tako izgleda i sad.

@klisko … mogli bismo reći ukratko tržišta kapitala sliče na legaliziranu pljačku oli one piramide sreće … a zse je vjerojatno pri vrhu a ingra lokalni prvak …

DAJ PET !!!

http://www.poslovni.hr/vijesti/euforija-na-europskim-burzama-dax-i-cac-skocili-vise-od-5-posto-187363.aspx
Posljednjih tjedana nitko iz top 10 nije prodavao, ali ni kupova, pa čovjek nezna što bi više mislio!

u prilogu 10min prije danasnjeg zatvaranja … i novo ocitanje u 19:00 … zakljucak ?!?

Optimist - loše informirani pesimist

Neko drži i ne da gore………..ali i ne ruša……….tu neko nekog lagano……….Ja ću u dokup ali na lagano,a ako se krene,udaram……….ovisi kakva će biti situacija u svijetu sutra,da li će euforija zelenila nastaviti ili ne.Ni sam ne znam koliko puta sam bio u Ingri i vjerujte nikad u životu nisam imao toliko komada u portfelju,a spremam se za još toliko.Zašto to rade ne znam,jako me živciraju,ali hebiga za sada je tako,ali sutra je novi dan.SRETNO SVIMA, vidim da nisam samo ja zbunjen i razočaran.Da li će sutra u novostima biti "SEGMENT PROMATRANJA" ne znam,ali već se duže vrijeme šuška da Hanfa nekoga promatra ispod povećala,da li je to šort i da li jeto Ingra, ne znam,ali informacije kolaju.Osobno bi volio da se takve stvari ne sakrivaju i konkretno iznesu pred sve nas,a takve macane u ćuzu………………..ali zasad je kako je.Ja se ne predajem i sutra opet na bid.

peyo

@peyo
ajd smirite se malo… pa zar ste doista mislili da ćete ovdje kao na ĐĐ preko noći zaradit neku lovu…


u prilogu 10min prije danasnjeg zatvaranja … i novo ocitanje u 19:00 … zakljucak ?!?

Zakuljčak je da si prolupao kad pratiš takve pizd…je. Što ti nisi nikad čuo za dnevne naloge? Ja samo takve i zadajem, i lijepšo iza 16 ih nema. I što to tebi govori?

New Report

Close