INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hanfa šuti,znači da opet ima svoje prste ko i sa autoputom i IGH.

peyo

Baš su je uštopali za rast, koliki je promet do sada neće to danas preko 10! Meni je indikativno da su svi ti nalozi na asku do 10kn stavljeni danas i imaju trajanje 1 dan.


Baš su je uštopali za rast, koliki je promet do sada neće to danas preko 10! Meni je indikativno da su svi ti nalozi na asku do 10kn stavljeni danas i imaju trajanje 1 dan.

Što je tu indikativno? Pa većina ljudi s foruma i stavlja dnevne naloge. Uglavnom, kako bilo da bilo, ask je gadan. 30-tak tisuća dionica na asku je do 10.10 kn.


Hanfa šuti,znači da opet ima svoje prste ko i sa autoputom i IGH.

A što je ovdje nezakonito???
Zašto maltretirate Hanfu sa glupostima ako nemate valjane dokaze da je netko napravio nešto nezakonito u nadležnosti Hanfe?
Ako mislite nekoga i kazneno prijavljivati,znajte da i neosnovano prijavljivanje kaznenog djela može biti kazneno djelo za koje možete odgovarati.
Pozdrav i smirite se i bolje pazite kako i u što ulažete

Ma ovo je katastrofa, nije da se bojim jer sam i dalje siguran u okret ( dvije-tri godine), ali da netko prodaje po ovim cijenama kad su svi u plusu neke burze i po 7 %… svašta???

Dajte ljudi maknite se s kupnje.

Neka ovaj isforsirani pad bude bez nas ako već mora biti.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.





Možete se truditi koliko god hoćete, ali ovi su dobili nalog da iznad 10 "ne smije"! I tu će je štopati, i moliti će Boga da vani za koji dan pocrveni, tako da mogu u još koji napad na marginaše. To im je cijela taktika.Dionica imaju u neograničenim količinama, a ako Vam prodaju štogod iznad 10, to im je premija. Tako funkcionira ova "banda lopvska" skupa sa svojim nalogodavcima!

kad već tvrdite, a ne samo nagađate… molim imena vašeg prethodno navedenog i po vama utvrđenog udruženja…
[/quote]
Kolega,imena će isplivati, ima tko se i time bavi! I da ih znam ne bih ih s Vama podijelio, jer Vam ne vjerujem. Mene više fascinira ova pasivnost malih ulagača, aj što nas "deru", jači su i organiziraniji, ali barem možete naglas blejati, pustite glas, zatrpajte ih mailovima o razlogu neočitovanja uprave o medijskim napisima o naplati duga od 19 milijuna dolara Iračkog duga.
Meni nisu odgovorili na lijepo i kulturno sročen upit koji sam uredno poslao mailom. Možda kada dobiju stotine upita napokon odluče nešto i podijeliti sa ostalim sudionicima tržišta. Ako i dalje budete pasivni, oni će Vas nastaviti "guliti" i neće Vam dati ni da "blejite".
Pozdrav
[/quote]
Ma što se ima očitovati? Znamo da će novac doći a ne znamo kada kao što ni uprava ne zna. Kada bi se i objavio neki posao sada "ekipa" radi svoje i nema gore dok se ne pokupi dovoljno od kooperanata a i koji marginaš ako im se cijena približi. To je bar jasnan scenarij. A mi ćemo se prilagoditi i grickati po koju tisućicu na svaku kunu dole. Čekajte, polako- Veliki imaju prednost, hvataj mrvice koje im padaju sa stola. Dići će to oni kad bu htjeli. Evo DLKV dobio posao pa ništa. Onda, o čemu pričamo. SVE se zna, pitanje je hoćemo li igrati u toj igri ili ne.
[/quote]
ljudi pa zar ne vidite da se masovno izlazi iz gradjevinara svih,a i povijest na ingri pokazuje da bi se ona rijetko i tesko odbijala nazad…trebalo ju je pustit da ide dokle ce ici..ajme a tek marginasi,zar je i takvih bilo da nisu izasli kad je zavrsio rastuci trend [shocked] pisao sam ja da je ovo opasna dionica jos na ljeto.
p.s ovo nije druk jer je trenutno nemogu kupiti niti bih da mogu-previse podsjeca na one beznadne padove od prije.moja procjena je da ce to tonuti dok ne dodje vijest ili radi neke panike malih ode previse dolje pa se odbije sto ne ocekujem

Dioki plus 13,00 % sa blokiranim računom, HG Spot plus 14,00 %, a mi u minusu preko 1 % ???

Igre na INGRI se nastavljaju u starom dobrom revijalnom tonu.
ima li tko novo stanje u top 10? Odavno nismo vidjeli ima li promjene. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


Dajte ljudi maknite se s kupnje.

Neka ovaj isforsirani pad bude bez nas ako već mora biti.


evo maknuo sam se do dna.

Vidio sam svega na ZSE,ali ovakve gluposti i manipulacije nikada.Da li se ovdje radi da se zaradi ili da se spuši??????????????????????

peyo

Jbg nema druge nego ugasiti gledalicu, forume i pricekat dvije tri godine pa ili ce u stecaj ili iznad 20kn. Blago onom tko moze.

Pozdrav

New Report

Close