INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@vatreni1

Ti si izgleda jedan obični zajebant…garantirano nmaš niti jedne dionice Ingre ali pališ vatru ama kao i Pero ložać, no bez tebe nebi bio interesantan ovaj forum……skloni se dole oko cca 2 kn, "Sigurno (ne)češ pogriješiti" [lol] [lol]
LP

Zar je kupio??? Nije moguće-pa da zato je u Bosni palo pola metra snijega u pola Maja(Svibnja). Sad smo nagrebusili odosmo na 2 a vatra će da plače za gubitkom od cca 200kn.

neće uvijek biti ovako.

ako se skine zabilježba koliki skok momentalno očekujete?

za put oko svijeta!!!!!


ako se skine zabilježba koliki skok momentalno očekujete?

Dok se vrate svi koji su jučer i jutros prodali(kratili), a budući da je ask prorijeđen, vraća se na starih dobrih 7,5. Realno iako nedostatno.
Vidjeli smo u Petak da ima curenja informacija, tako će pred objavu posla-koji samo što nije- biti dizanja a po objavi još malo gore, dakle do cca 15kn.

neće uvijek biti ovako.

Kojeg posla?
Na kojem natječaju za posao su?

Uživjate!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy



ako se skine zabilježba koliki skok momentalno očekujete?

Dok se vrate svi koji su jučer i jutros prodali(kratili), a budući da je ask prorijeđen, vraća se na starih dobrih 7,5. Realno iako nedostatno.
Vidjeli smo u Petak da ima curenja informacija, tako će pred objavu posla-koji samo što nije- biti dizanja a po objavi još malo gore, dakle do cca 15kn.
[/quote]

Ajde na laprdaj, kako ti nije neugodno?!?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

…skok nad skokovima…ali ako!?

raderu što te živcira!!!!!


Kojeg posla?
Na kojem natječaju za posao su?

Uživjate!


Da,da,da, ja laprdam. A vi o stečaju kao da ste financijski direktori INGRE. Kako neznate na kojim su natječajima? Čitajte malo. Ovo sa obnovama u RH je mala beba s obzirom na arapske i druge zemlje i netječaje na kojima konkuriraju, a u pitanju su stotine milijuna eura. Uživajte dok možete u svom kešu.

neće uvijek biti ovako.


Po meni će ovo samo ubrzati procese ,dobivanja poslova od vlade i sređivanja stvari ako ništa drugo zbog naših mirovina koje su unutra.Pa zamislite samo koja bi paljba bila na vladu kad bi to dopustili.
Mogli bi odmah na prijevremene izbore.Ovo je samo igrokaz da se dobije što više na natječaju.
Uz dva Židova nemoguće je da se desi ovo na što predmijevate.No dobro svatko ima pravo na svoj izbor.
A ja osobno nebih nikad pisao po topićima dionica koje ne posjedujem i još pisao svakakve bedastoće,uglaavnom negativne i posprdne.

Je li misliš na naš novac s kojim su mirovinci kupovali ingru po 60000kn…kolega nismo svi od jučer

Pa da ne laprdam. Nešto su uboli a nešto se čeka. Ništa nije sigurno ali sve je moguće.

ALŽIR:
• Izgradnja vojne bolnice Ain Nadja – investicijska vrijednost 70 milijuna EUR;
• Izgradnja ostalih javnih i zdravstvenih objekata – investicijska vrijednost 150 milijuna
EUR;
• Izgradnja marine u gradu Alžiru – u fazi pripreme – investicijska vrijednost 80-100
milijuna EUR;
• Turistički kompleks MADAGH – u fazi pripreme – investicijska vrijednost 200-400
milijuna EUR.
SREDNJI ISTOK:
• Obnova i rekonstrukcija termoelektrana i generatora – investicijska vrijednost 40-70
milijuna EUR;
• Izgradnja novih elektrana u regiji – investicije u vrijednosti 500 milijuna EUR;
• Bolnice u Iraku Kurdistan – potpisan protokol – vrijednost investicije 150 milijuna
USD.

neće uvijek biti ovako.

Odblokada danas popodne ili najkasnije sutra ujutro.
Upravo javljeno a shodno tome će i link uskoro.
Evo Vam sad paničri. APa što bih ja bez Vas.


za put oko svijeta!!!!!

Aha..i natrag [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Odblokada danas popodne ili najkasnije sutra ujutro.
Upravo javljeno a shodno tome će i link uskoro.
Evo Vam sad paničri. APa što bih ja bez Vas.

pa šta i da odblokiraju? pobrali su im (nepovratno) sve pare s računa…mislim da je sad samo pitanje kad će im netko drugi sjesti s novom blokadom
bojim se da Ingra ide samo u jednom pravcu [embarass]

p.s. upravo se iskiavaju deseci tisuća dionica po kupnji
p.s. prodaja je sad na 6 kn [cry]

Što više postova pišemo to smo bliže povratku na 4 kune. Izgleda da drukeri slabo rade svoj posao.

New Report

Close