INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pametan skuplja na 12. [thumbsup]

To ti je priča tebe i ekipe od 50 kuna pa nadolje. Probaj skupit sve (znaš ono, kao Pokemoni) – i imat ćeš kolekciju. Za svaku kunu prema dolje par stotina komada. Znaš kako je s kolekcijama, obično ih unuci naslijede i unovče. [pray]
[/quote]
Ako baš želiš o tome govoriti onda je to cca 20 a ne 40. Sve u svemu mi smo INVESTITORI a ti burekdžija. Čuvaj živce. Ne isplati se za 1 kn gubiti toliku količinu živaca. Nećeš ih moći u miru trošiti. Pozz i svako dobro.

neće uvijek biti ovako.



Sve u svemu mi smo INVESTITORI ….

da si doista investitor ne bi svaki dan visio ovdje na forumu i branio svoje ulagačke promašaje nakon -50%

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

lovator@ taman si mi uzeo rijec iz usta….ebes takvog investitora…koji komentira svaki treci izvrseni nalog ….pored takvih investitora jos je i dobra cjena od 12kn.. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





Pametan skuplja na 12. [thumbsup]

pametan prodaje na 12 pa kupuje na 11 [thumbsup]
[/quote]
Ako si pametan, zašto onda čekaš sa prodajom! [rolleyes]
[/quote]

a što ti majstore ne poskidaš sve do 12,50 kn? neki dan si bezočno drukao da se sljedeći dan neće moći kupiti ispod 13 kn, a sad ide bez problema po 12 kn….ako vani bude i sutra crveno, ide Ingra na 11 kn [bye]
[/quote]

Ovo je đaba(za .urac ) ali s obzirom na situaciju,likvidnost i neizvjesnost u svijetu ide to ponovo i ispod 11,a ako se sranja nastave(a to je vrlo vjerovatno) moglo bi i ispod 10.
Jedina šansa je da ingra dobije par većih poslova ili Reverse Stock Split.

bit će bolje................


lovator@ taman si mi uzeo rijec iz usta….ebes takvog investitora…koji komentira svaki treci izvrseni nalog ….pored takvih investitora jos je i dobra cjena od 12kn.. [bye]

Hahahaha, što ste vi nervozni. U zadnjih mjesec dana pisao sam u cca 6-7 dana, a vi tako kao da sam svaki dan tu. Joj, joj, kako govorite neprovjerene informacije. No ništa novo, tako pišete i o INGRI da već 3 godine ništa ne radi, ide u stečaj već dvije godine, Arena ne vrijedi ni pišljiva boba, itd itd… Ništa vam od toga ne ide po planu, predugo stoji na cca 12 kn a vi bi burek kojeg niste dugo okusili. Prema tome nemojte barem biti nepošteni. Moj gubitak ili dobitak je moj, moj načina ulaganja je moj, stoga radite što želite i nemojte pisati bezvezarije. Moja učestalost pisanja ovisi o vama. Reagiram na iznimno bezvezne komentare.
Borite se za puno važnije stvari od materije, vjerujte treba nam već sada a u budućnosti još više. Pozz svima, nema ljutiš, sve najboljevam želim.

neće uvijek biti ovako.

MEGIDO1 @ nesuvislo pises..nadji bilo koji moj post o stecaju, areni itd…zamjenio si me sa nekim .. tehnicki target jos uvjek stoji 7.50-8kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


MEGIDO1 @ nesuvislo pises..nadji bilo koji moj post o stecaju, areni itd…zamjenio si me sa nekim .. tehnicki target jos uvjek stoji 7.50-8kn

Možda i ti pišeš za mene nesuvislo. Nađi gdje ja pišem nakon svakog trećeg izvršenog naloga. Možda si ti mene zamijenio sa nekim. Inače pogledaj koliko ti visiš na forumu. Imaš preko 5 postova dnevno a ja niti 2. Pa kolega, drugi put ako želiš pisati repliku na moj post nemoj pretjerivati, jer ću možda i ja. [lol]. Ma sve je ovo luk i voda, spremajmo se mi na veliki belaj u kojoj će sve burze svijeta otići u nepovrat. Biće zlata po ulicama ali neće ga nitko htjeti jer se ne jede… Uživaj kolega i zaradi bogatstvo na burzi i utroši ga mudro u život.

neće uvijek biti ovako.

Svim negativcima ću se smijat kada cijena u kratkom roku dođe na ~20 kn


Svim negativcima ću se smijat kada cijena u kratkom roku dođe na ~20 kn

grah,kugla..ili milan tarot dojavio?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


MEGIDO1 @ nesuvislo pises..nadji bilo koji moj post o stecaju, areni itd…zamjenio si me sa nekim .. tehnicki target jos uvjek stoji 7.50-8kn

grah,kugla..ili milan tarot dojavio?

steel @ tehnicka analiza

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Svim negativcima ću se smijat kada cijena u kratkom roku dođe na ~20 kn

a do tada će se oni smijati nama…i to toliko da ih vjerojatno već i vilice bole od smijeha [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

New Report

Close