INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

conane ne bacaj prašinu u oči…poslovanje je i dalje koma…u ponedjeljak očekujemo jak pad cijene

ovdje je već odavno jak pad cijene , ovo sad su ostaci od cijene …………

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


conane ne bacaj prašinu u oči…poslovanje je i dalje koma…u ponedjeljak očekujemo jak pad cijene

ovdje je već odavno jak pad cijene , ovo sad su ostaci od cijene …………

Naravno da je poslovanje loše, to svi znaju. Ono što je bitno je dali je bolje ili lošije od očekivanja ugrađenih u cijenu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

očekivo sam oko 0 ili neki manji minus, ali skoro -20 milja gubitka je očaj… [embarass]


očekivo sam oko 0 ili neki manji minus…

Na osnovu čega? Izvješće je u skladu sa očekivanjima.

Vidim mnogi navijaju na pad jer su izašli ovih dana, ali izvješatj je bolji nego proteklo razdoblje.

Da se niste malo zaletili [proud]

Mida [thumbsup]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=163315&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=303acf1ea4

Mortadela je konj s maslinama.

situacija nije sjajna ali je bolja od p’rošlogodišnjeg 1.kvartalaako gledamo koji poslovi trebaju upasti onda je to čak i optimistično……

Nakon one drame sa Ingrom, ne mogu vjerovati sad ovim rezultatima. Pa, zamalo i DOBIT????
Meni je to, ravno polijetanju CA prema Jupiteru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Molio bih nekog od računovodstveno potkovanih kolega da mi pojasne ovo :

Budući da je izgradnja stambeno-poslovnog kompleksa Dvori Lapad završena, troškovi kamata povezani s izgradnjom ovog kompleksa, za razliku od prvog kvartala 2011. godine, prikazuju se kao financijski rashod. To je u najvećoj mjeri uzrokovalo rast financijskih rashoda.

Kamate vezane uz Dvore Lapad su se plaćale i prije, pa mi nije jasno gdje su bile prikazivane. Očigledno su ih u Ingri knjižili kao povećanje vrijednosti objekta a ne u troškove što u stvari i jesu.

Hvala

Viadukt, Konstruktor i Ingra inženjering na natječaju za autocestu u RS…

http://www.poslovni.hr/vijesti/viadukt-konstruktor-i-ingra-inzenjering-na-natjecaju-za-autocestu-u-rs-203182.aspx

poslovni prihodi porasli 9 % na 38 milijuna kuna tjekom prvog tromjeseča 2012 a operativna dobit je isključivo manja zbogtroškova rezerviranja u iznosu od 5 milijuna kuna bez tog rezerviranja bili bi u plusu od od 3 milijona kuna za prvi kvartal 2012………sa novim poslovima koji polako ali sigurno dolazi biti če kudi kamo bolje pozdrav sv. dob. nam…


Vidim mnogi navijaju na pad jer su izašli ovih dana, ali izvješatj je bolji nego proteklo razdoblje.

Da se niste malo zaletili [proud]

vidim zemljače da si opet uletio pa je sad vuna nakon novih -20 milijuna kuna gubitka,ha? [undecid]

http://www.glassrpske.com/drustvo/vijesti/Gradjevinski-giganti-u-trci-za-gradnju-autoputa/lat/77446.html

Dobar naslov.Možda i uspije pored silnih "giganata" naša Ingra.


ide to natrag na 4kn.. 20miliona x 4 kvartala opet minus od 80mil. nema ovdje spasa…

Joj joj kakvih investitora ovdje ima … Pa nije cudno ako su ovaki u vecini da ima na zse toliko nelogicnosti

...

New Report

Close