INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prastara vijest. Priced in.

Sve stalo. Sada treba netko krenuti. Ovi koji su kupovali iznad 7 prodavati ispod 7 ili ovi što su prodavali ispod 7 trebaju krenuti kupovati iznad 7. Inače žabokrečina do 16:00.

neće uvijek biti ovako.

Netko je upravo gricnuo i ask. Eto nas opet preko 7.

Samo je pitanje trenutka kada ćemo u prvi "nakovanj"?

Jedan mali osvrt na INGRU…

Mislim da nikome ne odgovara da je cijena dionice tako niska.
Naravno niti fondovima i svi zarađuju samo na rastu.
Istina, day traderi zarađuju na valovima ali ako dionica poraste malo više takvi ostaju vani i to je to, tako da dugoročno oni samo blago korigiraju cijenu.
Znači dio ljudi na forumu jedan dan prizivaju pad a drugi dan rast ovisno o tome imaju u datom trenutku dionice ili ne, ostali koji ne žele ostati u Ingri prodaju, a oni drugi koji vjeruju u Ingru kupuju.

I sada istina je da fondovi lagano prodaju, ali da im se žuri iz dionice već odavno bi bili izašli i to po puno višim cijenama jer iskreno Ingra je sada u ništa goroj poziciji nego što je to bila prije godinu dana.
Ako sada kupuju samo "mali" a fondovi im prodaju, baš me zanima kamo će otići cijena kada fondovi ne budu imali više što prodavati, a gledajući promete to je jako brzo.

Tko će onda rušiti cijenu ???

Ako je dionica toliko otisla dole, najvise zbog prodaje iz TOP10-a, onda bi trebali i razmisljati koliko ce ona otici gore ako netko iz TOP10-a pocne da (do)kupuje ?? [rolleyes]


Jedan mali osvrt na INGRU…

[thumbsup] [thumbsup]

@ dedo
kupuje, kupuje, samo toga još nismo svjesni [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Za razbibrigu do "čekića"!


Ako je dionica toliko otisla dole, najvise zbog prodaje iz TOP10-a, onda bi trebali i razmisljati koliko ce ona otici gore ako netko iz TOP10-a pocne da (do)kupuje ?? [rolleyes]

Bolje je razmisliti koliko je onome iz Top 10 koji izlazi preostalo dionica. Onda, za koliko je Top 10 smanjio svoj udjel u firmi i ZAŠTO?

PBZ izašao
ROMF izlazi glavom bez obzira
OPI ,daje intervjuje da cijena raste bez razlloga,nebi me čuvilo da i prodaje s skrbničkih,
otvara modnu agenciju
sve mi se čini ne bu dobro [bye] [bye] [bye]


Ako je dionica toliko otisla dole, najvise zbog prodaje iz TOP10-a, onda bi trebali i razmisljati koliko ce ona otici gore ako netko iz TOP10-a pocne da (do)kupuje ?? [rolleyes]

zasto bi netko poceo kupovati dionice firme koja ide u stečaj

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

VAAAAU, što ovo bii? FOND? Netko je nastradao, sada mora vraćati nazad a po kojoj cijeni?

neće uvijek biti ovako.

Pa tko je reako da INGRA ide u stečaj?
Di to piše da se uvjerim?

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Dajte dečki, Vi jednostavno nemate više snage za proboj, proći će te kao neki dan na otvaranju na 6 kuna.
Uozbiljite se i čuvajte još to malo "sirotinje" ako Vam je štogod ostalo! [cool]

New Report

Close