INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A fakat su smiješni likovi poput lorisa, elijaha, indigomana….. Prodali ste na 15 kn i sad danima plačete i najavljujete potop [lol]
Prodali ste prerano, pa što? Pa nije kraj svijeta, opet kupite i sačekajte novi vrh pa izađite. Nije problem kad čovjek pogriješi nego kad negira vlastite greške i tvrdoglavo ih ponavlja [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Jednostavno nemaš šanse, ako samo pomislim zadati nalog ovaj broker me preskoči ?????
U istom trenutku izmjeni 5.6 prvih naloga što na bidu što na asku, čista deračina malih dioničara, a kao i uvijek.
Iako sam i ja vdio rast, ali bolesni rast, ostao sam samo promatrati .

Čista fondovska igra, a mnogi što se ovdje hvale mašu tuđim ……

Nije ni čuda da prkosi sili gravitacije normalnog kretanja dionice, ali kako sada napuhuje tako će i ispuhati osim kod nekih izvarednih vijesti koje možda postoje, ali ih mi, većina, nezna.

Za sada ispada da ga oscilatori uopće ne zanimaju pa se dobiva dojam akomulacije iz nekog razloga.

Pretpostavljam da bi i sutra mogao ponoviti 18 Kuna pa nazad u VLDS da tamo odere ove koji već dugo i nervozno čekaju .


slicno i samnom..protrejdao jnesto ucer ali su pre ziva sjecanja na onaj potop bila..no moglo je to i drugacije zavrsit..ljudi se kockaju…17 je prirodan tehnicki otpor,mogla bi daskom po glavi nazad dole…ja da sam bio unutra vjerojatno bi prodavao na 17




Kada bi ovdje dioničari bili upola "čvrsti" kao oni na IGH, dionica bi odavno bila preko 20.
Uvijek iznova me fascinira da i pored loših vijesti koje se u zadnje vrijeme plasirajo oko IGH, tamo i dalje cijena drži "nivo" koji požele. A ovdje i pored ugovorenog novog 56-milijunskog Eurskog posla, cijena se ponaša kao da se ništa nije desilo, a i na najmanju lošiju vijest odmah se javi brdo nickova sa svojim "stečajnim" prognozama. [rolleyes]

ok,ovo je najobicniji druk.igh,kojeg nmam stoji neusporedivo bolje od ingr
glede ingr ja sam izasao s oko 30 % plusa..
[/quote]

Samo nam još reci koliko je to novaca, 300kn??? I ja sam svojedobno na ATPL zaradio 60% u nekoliko dana, ali problem je bio što je tako veliki postotak za mene bio realnih samo 1200kn-par bureka, što i nije nešto s obzirom na 60% zarade. Takvih i na INGRI ima mnogo. Fol zarada 10,30% a u stvarnosti parsto kunića do 1000 najviše. Kao što rekoh malo je onih koji uspiju 5000-10000 kom kupiti na dnu a prodati na vrgu, ostali uglavnom GUBE.
[/quote]
kolega ne budimo smijesni…




Kad dionica ingre raste nigdje nikoga na forumu, a kad pada toliko puno dušebrižnika, fascinantno [huh]

a što ćeš komentirati? sjedim, gledam i uživam…i razmišljam hoću li pola INGR prodati lorisu, elijahu i indigomanu na 25 kn ili ću sačekati 30 kn [cool]
[/quote]

Oni će ti biti zahvalni jer će njima na 25 biti jeftino a sada ima je skupo [lol]
[/quote]

takvima neće biti jeftino niti na 25kn jer kad naraste na 25 reći će: sad ide korekcija, pa će je čekati na 21kn a ona će otiči na 27kn.Onda kad je jednom uhvate i zarade na korekciji 3kn po dionici hvalit će se po forumu kakvi su stručnjaci. Ovdje piše hrpa lažova, neću nabrajati jer će moderator izbrisati, al neki su članovi ovog foruma već 4-5godina i NIKADA NISU POGRIJEŠILI. A po pisanju kako se zarađuju auti i stanovi danas bi trebali imati na kontu u najmanju ruku milijardu kuna, čudi me da ih kosorica ne zove u ministarstvo financija da nas izvuku iz krize da lovu od penzija okrenu na burzi dva tri puta, neće se niko ljutit ako penzija bude petog u mjesecu. [lol] [lol]

idući tjedan će bit bolje...

jeste spremni za rast: http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/06/10/0010006.html?pos=n1 [tongue]


Jednostavno nemaš šanse, ako samo pomislim zadati nalog ovaj broker me preskoči ?????
U istom trenutku izmjeni 5.6 prvih naloga što na bidu što na asku, čista deračina malih dioničara, a kao i uvijek.
Iako sam i ja vdio rast, ali bolesni rast, ostao sam samo promatrati .

Čista fondovska igra, a mnogi što se ovdje hvale mašu tuđim ……

Nije ni čuda da prkosi sili gravitacije normalnog kretanja dionice, ali kako sada napuhuje tako će i ispuhati osim kod nekih izvarednih vijesti koje možda postoje, ali ih mi, većina, nezna.

Za sada ispada da ga oscilatori uopće ne zanimaju pa se dobiva dojam akomulacije iz nekog razloga.

Pretpostavljam da bi i sutra mogao ponoviti 18 Kuna pa nazad u VLDS da tamo odere ove koji već dugo i nervozno čekaju .

griješiš. nema ovdje ničeg bolesnog, toga ti ima samo u bolnici.
čisti zakon k/p . osim toga , još jednom pogledaj malo bolje grafove TA + event. današnju euforiju i sve će ti biti jasno.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ima li šanse sutra probiti 18,50 ili će manipulatori staviti desetke tisuća na toj koti???

to je veliko pitanje, koje može donijeti brdo love :khmmm ti je to ovako najbolje opisao: [pray]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

prognoze govore da če temperatura rasti naresnig dana od 22-27
pa se očekuje da vi i ingra mogla slijediti taj bioritam
a preko ljeta čak do 40-50 u skladu s proteklim ljetom
autor posjeduje dionice ingre i nije nagovor na kupnju i prodaju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Ima li šanse sutra probiti 18,50 ili će manipulatori staviti desetke tisuća na toj koti???

to je veliko pitanje, koje može donijeti brdo love :khmmm ti je to ovako najbolje opisao: [pray]
[/quote]

Danas bi moglo biti zanimljivo, burza nam već dugo kuha na ovim razinama i imam dojam da malo treba da se fitilj zapali i da eksplodira, a to bi mogla biti današnja vijest vezana uz EU. Ako bude tako, odletjet će i Ingra snažno gore, moguće i preko 20 kn. Bumo vidli [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


…čisti zakon k/p . osim toga , još jednom pogledaj malo bolje grafove TA + event. današnju euforiju i sve će ti biti jasno.

ma njemu nema pomoći, on je uvjeren da burzom vladaju nadnaravne crne sile koje preko zemaljskih zlih slugu sisaju krv (novac) malim ulagačima, a da je on Don Kihot u borbi protiv tog zla [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


A fakat su smiješni likovi poput lorisa, elijaha, indigomana….. Prodali ste na 15 kn i sad danima plačete i najavljujete potop [lol]
Prodali ste prerano, pa što? Pa nije kraj svijeta, opet kupite i sačekajte novi vrh pa izađite. Nije problem kad čovjek pogriješi nego kad negira vlastite greške i tvrdoglavo ih ponavlja [rolleyes]

kolega,
svaki dan sam u ingr, ali najduže dva sata !

međutim za sve ostalo slažem se s vama !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nego, di je majstor hartija i dinara gosn. Fotije? Nema ga dugo. Da nije naučio hrvatski pa piše pod drugim nickom?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close