INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vrlo nervozni ulagaci sa cash pozicijama ….dugo toga ovdje nije bilo…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

malo ste pohlepni kolega, pa ne ide to ko jučer kupnja po 6,07 pa istresanje na cca 6,5 — svaki dan ne može

@many
To me nešto jako podsjeća na događaje iz VLDS, replika .. a kuda iz modne ??
LP [embarass]

I very much love INGRA !!

Dečki drago mi je da drukate prema dolje da ja dokupim ali danas ništ od toga.
Možda sutra budete bolje sreće. [lol]

Danas neče pisati na poslovnom INGR-a je lagano ali lijepo rasla?

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

@many
vijest stara 2 godine [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Jel pratite obavijesti na ZSE-u? Pratite! [cool]
Uskoro na 13,xx a prihvatljiva koperantska cijena je oko 17! Tu je Igor kupovao zadnji puta!

Pozdrav Vatreni i ekipa, ipak up up up. Samo da se Igor ne javi sa čuđenjem što raste. A nije se čudio sa 413 na 3,80.

neće uvijek biti ovako.


Jel pratite obavijesti na ZSE-u? Pratite! [cool]

Ne pratimo, što smo propustili?

Kupuje se u tišini dok je većina trejdera vani..
ti je dobar znak da se nešto sprema
dobroga [lol] [lol] [lol]

lijepo je vidjeti zelnu boju.

šta nisu neki rekli da će ovo na 3 [sad] a ja prodo stan za stavit se na 3 kad ono izgleda ništa

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Dobro je što ima i onih koji se zadovoljavaju sa 5 -8% prinosa. Takvih uvijek treba za zdrav rast prije objave!


Kupuje se u tišini dok je većina trejdera vani..
ti je dobar znak da se nešto sprema
dobroga [lol] [lol] [lol]


Punih 15 minuta izdržao u dionici [lol] [lol] [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

već ako pišeš budi realan,jučer si govorio,uzimaju vam dionice pred negativnu blokadu… sad ih uzimaju pred pozitivnu…
dok god se ne objavi neka vjest,skokovi od 10,kao i padovi su neopravdani,čisto trajdersko skupljanje dionica… sretno svima….

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close