INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da opet pocinje poplava apokaliptickih postova. Stecaj, katastrofa, raspad, dug, nema poslova, bla bla bla bla. I onda u odredjenom trenutku ce opet biti podcjenjena je, ide to na 20, 50, itd itd.


ide ovo na 9 možda čak i na 10


pusti malo nek se ispretumba pa da vidimo sto cemo dalje [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kako idu ova uravnoteženja 10%,25%.. ????

idući tjedan će bit bolje...

Kako je netko ovdje rekao "Vlakić je provozao jednu grupu, kondukteri naplatili vožnju, vlakić se približava polaznoj stanici po novu grupu…"

Poštovani!
Teški market makeri tu vode igru!
Pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Samo Vi tucite po ingri druge dionice nam spuštate na diskont ide ingra na 10 kuna .

dajte ljudi,jasno je sto graf pokazuje-vrh ide gore i odmah naglo dolje-do korijena odakle je krenuo.tko je htio debelo zaraditi mogao je…a sad je prosla baba s kolačima

ja nazalost nisam uspio uci na par odbijanaca…:((
http://www.mojedionice.com/trg/IzvPovijestCijena.aspx?sifSim=ingr-R-A

pa pa panika [thumbsup] samo i ne ide baš tako lako dolje [thumbsup]

Ljudi, ne dajte se uvući u vrtlog…

Opet Vam netko stavlja na 1 kn masu naloga.

Mislim, briga me ali dajte pazite:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

teško je shvatiti kupce koji silom idu protiv trenda, a on je sada padajući…kao što je trebalo prije par dana slijediti strujanje prema gore, tako sada treba slijediti strujanje prema dolje tj. ne ići kontra trenda

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ova dionica nije za djecu i starije sa slabim srcem, ova dionica je za opasne burzovne trejdere i kockare.


Ljudi, ne dajte se uvući u vrtlog…

Opet Vam netko stavlja na 1 kn masu naloga.

Mislim, briga me ali dajte pazite:)

Samo tucite ide to

http://www.2shared.com/photo/yE7RH4bi/INGR.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


Ljudi, ne dajte se uvući u vrtlog…

Opet Vam netko stavlja na 1 kn masu naloga.

Mislim, briga me ali dajte pazite:)

Ti si pokvaren do srži…
Smrknut će i tebi sokole

New Report

Close