INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se stvari odvijaju, mozda je 20 kn po dionici ipak premalo…[undecid]
Vjerovatno je bolje da pomjerim svoj target na 30 kn. [rolleyes]

Naravno, ako me u medjuvremenu Megido ne ubjedi da ne prodajem ispod 40 kn… [wink]



Počela seoba na HDEL.
Ne znam zašto.[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

pričaš glupsoti, seljenje je u IGH, promet tmmao je skoro 2 milje kn…HDEL nikoga na zanima
[/quote]
Ili bolje rečeno prodaje se IGH i ulazi u Ingru. Vidiš koliki je tamo rast a koliki ovdje. Sve je jasno zar ne?

neće uvijek biti ovako.

O kako je danas sunčan dan. Nakon tolikog mrcvarenja konačno sunce na Ingri. Još samo da ode za 50 lipa i konačno sam na nuli.

Dedo zašto prodavati na 40 kad je firma doživila dno i ne može više padati, kad dođe do 40, vjerovatno će i na 50, 60,…100,….500…
Ja bi na tvom mjestu stavio target na 1000. Jedino ako ti baš bude trebala lova pa moraš izać prije.

toliki prometi a TOP 10 bez promjene ?

počela su lupetanja o 20-30-50-100 kn
pouzdan znak da treba izaći iz dionice jer idući tjedan dolazi ledeni tuš za one koji ostanu unutra

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

evo pridružio se i ja danas sa pozamašnom količinom pa da vidimo dokle ide ovaj vlak [thumbsup]

ingra raste i jeftina je to su dionice nije paradajz svi hoće zaraditi a i predviđanja su da je ispod cijene prodavat će se i po 12-15 idući tjedan predviđam.Velika je zainteresiranost onih kojinemaju otvorene naloge dok ne odluće kupiti.Rast sve privlaći.


Istresa se burekmajstore kako sam već pisao. Idući tjedan idemo preko 10. Neko reče da je 200% rasta SF. Evo od dna smo na preko 100%. Idućih 100% rasta smo već na 16,00. Kakav SF to je realnost, i više od toga. polako.

Sa 4kn 200% je 12kn a ne 16


toliki prometi a TOP 10 bez promjene ?

mojih je 78000kn prometa danas, a trgujem s dijelom portfelja od 3000 komada. takvih ko ja ima na desetine. zaključak izvucite sami…



Istresa se burekmajstore kako sam već pisao. Idući tjedan idemo preko 10. Neko reče da je 200% rasta SF. Evo od dna smo na preko 100%. Idućih 100% rasta smo već na 16,00. Kakav SF to je realnost, i više od toga. polako.

Sa 4kn 200% je 12kn a ne 16
[/quote]
Nedugo sam kupovao po 22 kune o kakvom vi to rastu govorite samo se vraćamo na staro .

izašao na 8,xx
mozda ponovno udjem
ugodan vikend

Postanite Eu-robovi

po 12 kn sigurno [lol]

Atlanska uspješno prikuplja novac. Znamo kakav ugovor imaju sa INGROM kada ga pribave do kraja. Još malo.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39318

neće uvijek biti ovako.

Dobro je što građevinski sektor podiže Crobex, to je blagi tračak u bolje sutra.

Da se realiziraju svi napravljeni projekti, da se zaposle ljudi, tada raste i bruto dohodak po stanovniku.

S trgovinom i uslugama nije baš takvo nešto izvedivo.

Dobar dan, današnji dan.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close