INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pukla brana na 4…ISUSE….mora da se izvješče ne da gledat kad se ovo događa…ili opet oni nezasitni podizvođači sa svojim računima…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Gdje su sad oni koji su najavljivali dno na 7,6,5 kuna i krcali se na tim cijenama hvaleči kompaniju i dionicu???

Bit će opet dražba uravnoteženja na 3, 50 kn [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

U tijeku je spuštanje prosjeka za preuzimanje, ne znam kako svi zaboravljate očitovanje prije nekoliko dana kada su negirali saznanje o tome, a nitko ih o tome nije pitao i nigdje nije pisalo o tome, a imali su taj mali lapsus da im se pričinilo da svi znaju.
Ili se Ingra očituje na pisanja u ovom forumu, a i tu se spominjalo samo kako se sa par milijuna eura može kupiti cijela Ingra.
Nemojte ostat bez dionica ! Sustavno i preočito namjerno je spuštaju 10% dnevno, cilj se zna, preuzeti što jeftinije.

Ovo nema veze s zdravom pameti.

Rekao sam da neću prodati dok cijena ne dostigne 3x moju kupovni (8,29). Sada se pitam hoću li živjeti toliko dugo da dočekam tu cijenu. Nemam namjeru i neću je prodavati namjerno, prem da znam i govorio sam Vam da ide u provaliju. Neka ide i dabogda otišla još danas na onih 0.01 kn, ali da je to dno, ili neka ide u 3PM u stečaj pa da se više ne sekiram, neka je ugase i gotovo.
LP i nejavljam se više dok ne dođe barem na 8,50 .. AKO !! [angry]

I very much love INGRA !!


Kolege, dugoročni Ingraši, nemojte se zamarati cijenom. Ona je trenutno takva kakva je, 90% nas nije moglo pretpostaviti da je "mazohizam" rušača tako velik, inače ne bi kupovali na višim cijenama.
Uskoro, odnosno već idući tjedan će biti važan jedino broj komada koji posjedujete, cijena će doći na svoje, a tim i vrijednost portfelja.
Ovi što ruše se ne zamaraju time što im je trenutno vrijednost portfelja manja, njima je bitno da skupe što veći broj dionica. Trpe kratkoročni gubitak zbog dugoročnog dobitka. Vjeruju oni više od Vas u vrijednost Ingre, zato i povećavaju broj dionica.
Ignorirajte sve ove novonastale nickove što niču kao gljive poslije kiše i siju paniku i propast.
Ingra ima povjerenje velikih investitora, i mislim da se većina od njih "grohotom" smije na ove katastrofičare, a velik dio njih puni i svoje privatne račune ovom dionicom, zato se i ne oglašavaju, mudro ćute!
Znam da će sada biti "drvlje i kamenje" od dežurnih rušača na ovaj moj post. To je i za očekivati jer im otimam "burek" iz usta!
Držite svoje dionice i sa osmijehom čitajte njihove postove! Evo ja se već smijem onome što će uslijediti! [cool]

Ovo ja čitam još od kada je ingra bila 140 kn.

Lijepo ste ih navukli. Ne mislim samo na vas kolega, već na sve koji su ovako pisali.

Ove priče o skupljanju dionica i drmanju drhtavih ručica su bajke za malu djecu.

Da vam još jednom ponovim, osnovni problem ingre je refinanciranje, a s obzirom na tekuće stanje od toga neće biti ništa. Ako ne uspiju refinancirati, ingra je vejrojatno kaput i realno stečaj je trenutno najizglednije rješenje.

@Mrgud28

BAKICAAA, 06.02.2012. u 11:52
LP i nejavljam se više dok ne dođe barem na 8,50 .. AKO !!

…pa kaj ćeš moć toliko izdržati… [rolleyes] [lol]


U tijeku je spuštanje prosjeka za preuzimanje, ne znam kako svi zaboravljate očitovanje prije nekoliko dana kada su negirali saznanje o tome, a nitko ih o tome nije pitao i nigdje nije pisalo o tome, a imali su taj mali lapsus da im se pričinilo da svi znaju.http://www.poslovni.hr/forum/ingr-ingra-dd-582-pg4128.aspx
Ili se Ingra očituje na pisanja u ovom forumu, a i tu se spominjalo samo kako se sa par milijuna eura može kupiti cijela Ingra.
Nemojte ostat bez dionica ! Sustavno i preočito namjerno je spuštaju 10% dnevno, cilj se zna, preuzeti što jeftinije.

Da, da…kako da ne. U tijeku je konačan bijeg iz dionice i kapitulacija.

Konačno odustajanje od velikih snova brojnih ulagača u ovaj junk.

Gotovo je, popušilo se mnogo para, uništene su brojne egzistencije, no stvari treba privesti kraju, podvući crtu i krenuti dalje. Nažalost ili na sreću That’s the name of this game.


U tijeku je spuštanje prosjeka za preuzimanje, ne znam kako svi zaboravljate očitovanje prije nekoliko dana kada su negirali saznanje o tome, a nitko ih o tome nije pitao i nigdje nije pisalo o tome, a imali su taj mali lapsus da im se pričinilo da svi znaju.
Ili se Ingra očituje na pisanja u ovom forumu, a i tu se spominjalo samo kako se sa par milijuna eura može kupiti cijela Ingra.
Nemojte ostat bez dionica ! Sustavno i preočito namjerno je spuštaju 10% dnevno, cilj se zna, preuzeti što jeftinije.

I ja mislim da će biti preuzimanja. Samo je pitanje po kojoj cijeni…



@Mrgud28

Mrgud28, 06.02.2012. u 11:57
LP i nejavljam se više dok ne dođe barem na 8,50 .. AKO !!

…pa kaj ćeš moć toliko izdržati… [rolleyes] [lol]
[/quote]
Neću… kakav je to čovjek koji ne može pogaziti svoju riječ … mikakav !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

Kolko vidim, početnici su svi isti. Svi ovi registrirani 2011.-2012. žure u Ingru a na kraju će 100.000 kn pretvoriti u 24.000 kn (gubitak 76%).

Razmislite malo o ovim brojkama.

Ne mislim ju prodavati sa tim gubitkom, iako sam moga neki dan kada je gubitak bio -70% …

Znači Opi je založio svoje dionice za kredit, tj. dogovorio se za PBZ da malo zašorta ili on sve vas pravi dudalama?! Firma je još dobra kakva je uprava. [lol]

lako je opiju prodavati kad je ionako to dobio za djabalesku
on sto god proda ima zaradu

a poslije ce se vec uljebiti negdje s stipom i co

Postanite Eu-robovi

Ovo je kriminal, di je hanfa ili uprava sa očitovanjem. Ne mogu vjerovat šta se radi od ove dionice.

New Report

Close