INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



4,08… i to bez Fi

Očito nekom pznat Fi…
[/quote]
Promet preslab da bi bilo insajdersko iskrcavanje. Ovo je normalno špekulantsko trgovanje i izbijanje dionica. Većina kupljenog od 7-4 je u čvrstim rukama.

neće uvijek biti ovako.



ja se ukrco
ide to up, up jer niže ne može
baš da će džabe biti, neće

tako su i za MAGMU pisali kad je bila na 5 kn…sad je na 1,30 kn i na toj cijeni netko se danima iskrcava skrivenim nalozima [embarass]
[/quote]
znate da je MGMA bila jednom cak i 375 kn?
e ko je to kupio….danas 1,3kn
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



sve mi se čini da netko ima povlaštene informacije. pitam se što je sada na dnevnom redu ???

Pored svih ovih negativaca ne može to gore da se dobije mlrd. kuna poslova. Na žalost i uprava nemoćno gleda na ovaj pad, a izgleda da i nema što reći. Neka bar kažu da je kraj i to je to, a ne ovako sve nas vuku za nos.
[/quote]
Kako ne razumijete da cijena dionice nema veze sa stanjem firme!!!
Ovo je smišljeno da se milijuni dionica ok kooperanata izvuku jeftino. Gdje vi živite, zar mislite da su svi ljudi dobričine kao vi??? A burza je špekulativno tržište i dozvoljeno je ovako rušenje i perušanje jadnika koji moraju prodavati pošto zašto jer ig stišću računi i prijetnja blokadom računa. Da je stjeraju i na 0,1kn zar mislite da se automatski proglašava stečaj? pozz svima.

neće uvijek biti ovako.




ja se ukrco
ide to up, up jer niže ne može
baš da će džabe biti, neće

tako su i za MAGMU pisali kad je bila na 5 kn…sad je na 1,30 kn i na toj cijeni netko se danima iskrcava skrivenim nalozima [embarass]
[/quote]
znate da je MGMA bila jednom cak i 375 kn?
e ko je to kupio….danas 1,3kn
[lol]
[/quote]
Kako možeš uspoređivati Magmu i INGRU. Magma prodaje još samo preko interneta, dućana skoro da i nema, a INGRA radi i ima pozamašnu vrijednost nekretnina i nenaplaćenih dugovanja a Magma ima samo dugove. Stoga pišeš svašta bezveze. To što je cijena dionice blizu Magme, to je druga priča koju ćete takođe sgvatiti jednog dana. Pozz

neće uvijek biti ovako.




ja se ukrco
ide to up, up jer niže ne može
baš da će džabe biti, neće

tako su i za MAGMU pisali kad je bila na 5 kn…sad je na 1,30 kn i na toj cijeni netko se danima iskrcava skrivenim nalozima [embarass]
[/quote]
znate da je MGMA bila jednom cak i 375 kn?
e ko je to kupio….danas 1,3kn
[lol]
[/quote]
Naši mirovinski fondovi baš kao i IGH na 16 000 ili Ingru na 400, a sjećam se kad je netko provalio kako mirovinci djeluju super na tržištu jer smanjuju free float dionica [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Tek sad ide dolje, još nije ni izviješće objavljeno, vjerojatno je neko načuo kaj se događa pa ide rasprodaja, a vi mislite kako se jeftino kupujete, u biti netko vam skupo prodaje

tko je danas skupo prodao,bit će da je još skuplje kupio, [lol] [lol] [lol] [lol]


Tek sad ide dolje, još nije ni izviješće objavljeno, vjerojatno je neko načuo kaj se događa pa ide rasprodaja, a vi mislite kako se jeftino kupujete, u biti netko vam skupo prodaje

A kakvo ti izvješće očekuješ? Pa to bi trebalo biti već uračunato u ovoj ionako smiješnoj
cijeni.Ili će biti kao iznenađeni kad vide FI pa će likovati kako su znali,kako su pametni,
mudri,blablabla.




sve mi se čini da netko ima povlaštene informacije. pitam se što je sada na dnevnom redu ???

Pored svih ovih negativaca ne može to gore da se dobije mlrd. kuna poslova. Na žalost i uprava nemoćno gleda na ovaj pad, a izgleda da i nema što reći. Neka bar kažu da je kraj i to je to, a ne ovako sve nas vuku za nos.
[/quote]
Kako ne razumijete da cijena dionice nema veze sa stanjem firme!!!
Ovo je smišljeno da se milijuni dionica ok kooperanata izvuku jeftino. Gdje vi živite, zar mislite da su svi ljudi dobričine kao vi??? A burza je špekulativno tržište i dozvoljeno je ovako rušenje i perušanje jadnika koji moraju prodavati pošto zašto jer ig stišću računi i prijetnja blokadom računa. Da je stjeraju i na 0,1kn zar mislite da se automatski proglašava stečaj? pozz svima.
[/quote]
Ma kolega nije u pitanju špekulacija. Umjesto da daju neko očitanje, npr. u stilu…stanje je teško, kompanija posluje otežano, ali zbog dobivenih poslova, najma ARENE i što ja znam što drugo sigurno nećemo u stečaj….nebi im otpale ruke od pisanja, ali ni cijena nebi otišla gdje je. Ovo je već sramota za gledati. Spuštati ulaz se može, ali dokle i po koju cijenu na kraju. J…. to što mi ulaz pada kada se ne nazire oporavak i samo mogu zbrajati gubitke.

Najbolje izgleda prođu oni koji se drže starog pravila-čim dionica padne 8% -prodati. Nema tu sentimenta, barem uz ovaka pravila informiranja kao kod nas.

šta je dionica jeftinija to je sigurnija za kompaniju
ima nešto u tome

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]





ja se ukrco
ide to up, up jer niže ne može
baš da će džabe biti, neće

tako su i za MAGMU pisali kad je bila na 5 kn…sad je na 1,30 kn i na toj cijeni netko se danima iskrcava skrivenim nalozima [embarass]
[/quote]
znate da je MGMA bila jednom cak i 375 kn?
e ko je to kupio….danas 1,3kn
[lol]
[/quote]
Kako možeš uspoređivati Magmu i INGRU. Magma prodaje još samo preko interneta, dućana skoro da i nema, a INGRA radi i ima pozamašnu vrijednost nekretnina i nenaplaćenih dugovanja a Magma ima samo dugove. Stoga pišeš svašta bezveze. To što je cijena dionice blizu Magme, to je druga priča koju ćete takođe sgvatiti jednog dana. Pozz
[/quote]
Ingra ne radi ništa kao i Magma trenutno, dugove će dobiti NIKADA, cijena je još dobra kakva će biti… kupuje se isto preko neta i prodaje kao i glupa Magma. Ako pogledate graf ingre, najbolje izgleda od svih grafova, svi su nekako grbavi a Ingrin ide lijepo ravno odozgor prema dole. [lol]

I very much love INGRA !!




4,08… i to bez Fi

Očito nekom pznat Fi…
[/quote]
Promet preslab da bi bilo insajdersko iskrcavanje. Ovo je normalno špekulantsko trgovanje i izbijanje dionica. Većina kupljenog od 7-4 je u čvrstim rukama.
[/quote]

Ne slažem se, a opet, možda je istina…
Ne treba gledati promet u kunama već količinu koja je protrgovana, a za mene je zabrinjavajuće da je protrgovano 100 tis komada na ovim smiješnim/ili ne, cijenama…
Inače, po broju novo registriranih kolega ovdje se stvorio novi broj špekulanata što je još jedna loša vijest za dioničare…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Najbolje izgleda prođu oni koji se drže starog pravila-čim dionica padne 8% -prodati. Nema tu sentimenta, barem uz ovaka pravila informiranja kao kod nas.

ovdje se uvuklo neko pravilo DOKUP (sto je siguran put u propast) ali neki ce to shvatit (ili su shvatili) a dok se pisalo NE DOKUP, tada si bio popljuvan i najveci druker ,,,dokup -dokup i stalno minus sve veci ,onda dodje odjedanput -50-70% [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ljudi moji ja čekam, ali nikako da dočekam da iz ove dionice odu svi koji kupe dionicu po jednoj cijeni pa kad padene 10 % odmah prodaju kad padne još 10% i misle kako su dobar potez napravili jer imaju 10% više dionica… Što se tiće izvješća ono mora biti negativno to je logika,bolje u svakom slučaju ali negativno pa što onda kriza je i svima je teško, ali i to mora proći…molim sve koji ne vjeruju u ovu dionicu ili one koji misle na brzaka zaradit da odu na Forex…te da puste ovu firmu da ide svojim putem,…Hvala

New Report

Close