INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo će uskoro postati prava lizalica

koliko su truda i vremena i para na ovoj temi potrošili ljudi ito sve zbog ovih pokvarenih drukera koji su zaposjeli temu ko da je njihova.

Ili neznaju šta će sa sobom u životu pa trate vrijeme na ovoj temi, ili su krcati ingrom pa ih doneke mogu i razumjeti. I U JEDNOM I U DRUGOM SLUČAJU TO SU TRIVIJALNI LIKOVI KOJI OČITO RADE KRIVO.

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

elevator@
U koju kategoriju svrstavate sebe?


koliko su truda i vremena i para na ovoj temi potrošili ljudi ito sve zbog ovih pokvarenih drukera koji su zaposjeli temu ko da je njihova.

Pa zašto slušate drukere??? Investicijsku osluku treba donijeti na temelju analiza, a ne na temelju glasova sa strane. To vam je peyo primjer…on ne sluša nikakve glasove, ni glas za, ni glas protiv, ni glas razuma…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

… daj zatucite je na 5 ili je dignite na 7 …

DAJ PET !!!

Poštovani!
– zatucite na o,o1 lipu
– pa onda dignite na 7kn

Hvala!
Lp

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


… daj zatucite je na 5 ili je dignite na 7 …

polako kompa micro. Treba prvo očerupati kooperante i nestrpljive burekdžije, napuniti se do vrha a onda naprijed. Kad budete počeli čitati novinarske hvalospjebe o INGRI to je vrijeme za kretanje prema naprijed. Do tada sindrom hrčka na repertoaru.

neće uvijek biti ovako.

Na ASK-u 30.072 kom. – po cijeni od 26,77 kn.
[lol]


… daj zatucite je na 5 ili je dignite na 7 …

Izgleda da bu ovo prvo….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Do tada sindrom hrčka na repertoaru.

…samo da ne bude sindrom čudnovatog kljunaša sa Alchajmerom….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Kao što ste vi tada PRETPOSTAVILI pad tako ja sada pretpostavljam rast. Na čemu ste pretpostavili pad? Da vam nije bilo kooperanata i fondova koji su bili primorani prodati određeni postotak Ingre, sve bi se i dalje vrtilo oko 15-20 kn. i vaše bi pretpostavke bile promašaj. To što kažate da INGRA ništa ne radi je čista laž. Proguglajte malo pa ćete vidjeti što radi, koliko je to love i koliko su im dužni uz skoru naplatu. A o poslovima koji su u završnoj fazi pregovora da i ne govorim. Pozz kolega i kao što rekoh želim ti puno lijepih trenutaka u životu kao i jedan manje važan-da prodaš INGRU na 100kn. [thumbsup]
[/quote]

fuj, kakav bezobrazan druker.. riga mi se od vas kolega. čak niti sava nije dospio na moju listu blokiranih, ali vaši su postovi toliko nečitljivi i jadni, da sam morao popiti gastal i staviti vas na listu blokiranih.
toliko, pozdrav

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...



Do tada sindrom hrčka na repertoaru.

…samo da ne bude sindrom čudnovatog kljunaša sa Alchajmerom….
[/quote]
ne razumijem poantu-pojasni ako nije problem. hvala

neće uvijek biti ovako.

U lipicu se naganjaju!


U lipicu se naganjaju!

uravnoteženje [lol]


U lipicu se naganjaju!

Samo čvrsro na bidu, dati će oni, vidiš da su navalili ko guske u minsko polje.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close