INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Ingra izdaje 6 milijuna dionica

…. Stoga dokapitalizaciju smatraju uspješnom

naravno da je za njih uspješna….neuspješna će biti za sadašnje dioničare INGR kad im novih 6.000.000 dionica počne tuči po kupnji
[/quote]

Hm da, očito su svi u strahu od 6 milijuna novih dionica i nitko se ne usudi kupovat, a pritisak prodaje je sve veći i bojim se da će INGR biti uskoro po 15 kn ili niže [rolleyes]
[/quote]
Sa dobrom bilancom i popravljanjem likvidnosti INGRA po 30 neće biti skupa.Znaći da je po 17
jako jeftina,a ako bude niže to bolje za dokup.A gdje će cijena,o tome ne odlučujemo mi mali
burek investitori već oni gore i biti će onako kako oni odluče.
Ali fundamentalnu vrijednost bi svatko morao i trebao procijeniti.Ja sam uvjeren da će
u slijedeću godinu dana INGRA biti iznad 30.
A vi kupujte dividendu 10% u HT ili ERNT ili 2% u ATGR.
Pamet u glavu i ne prodavati INGRU za bagatelu.

Na INGRI će teči med i mlijeko!
[/quote]
Kolega ,pazite se iskcaja koperanata,njima je u cilju da dobiju novac,dali će posvetiti previše pažnje na cijenu ,mislim da ne voditi će se razmišljanjem da mogu doći do jednog dijela novaca za 10-ak dana i to je to.
Stoga što bliže 10 kn .

Kolega ,pazite se iskcaja koperanata,njima je u cilju da dobiju novac,dali će posvetiti previše pažnje na cijenu ,mislim da ne voditi će se razmišljanjem da mogu doći do jednog dijela novaca za 10-ak dana i to je to.
Stoga što bliže 10 kn .
[/quote]
zašto mislite da će se kooperanti iskrcavati na podcjenjenoj vrijednosti dionice, podcjenjujete logiku kooperanata, iako je nelikvidnost velika nisu veslo sisali da prodaju dionicu koja ima potencijal u bescjenje.Imat će oni jeftinije izvore financiranja uz zalog ingrinih dionica, banke imaju ogromne količine novca uz siguran plasman.

Kolega ,pazite se iskcaja koperanata,njima je u cilju da dobiju novac,dali će posvetiti previše pažnje na cijenu ,mislim da ne voditi će se razmišljanjem da mogu doći do jednog dijela novaca za 10-ak dana i to je to.
Stoga što bliže 10 kn .

Iako poštujem svačije mišljenje, ne mogu se složiti sa ovim razmišljanjem iz dva razloga:

1. Ako i krene iskrcaj kooperanata ( u što iskreno ne vjerujem) zar mislite da kupci neće razmišljati da mogu kupiti i ispod 10kn, pa bi bida moglo vrlo brzo nestati.

2. Ako su čekali toliko vremena i nisu propali sigurno neće dionice davati sa 50% diskonta. Vjerujem da će pronaći bolji način (a ima ih) da dođu do svojih novaca.


Kolega ,pazite se iskcaja koperanata,njima je u cilju da dobiju novac,dali će posvetiti previše pažnje na cijenu ,mislim da ne voditi će se razmišljanjem da mogu doći do jednog dijela novaca za 10-ak dana i to je to.
Stoga što bliže 10 kn .

Iako poštujem svačije mišljenje, ne mogu se složiti sa ovim razmišljanjem iz dva razloga:

1. Ako i krene iskrcaj kooperanata ( u što iskreno ne vjerujem) zar mislite da kupci neće razmišljati da mogu kupiti i ispod 10kn, pa bi bida moglo vrlo brzo nestati.

2. Ako su čekali toliko vremena i nisu propali sigurno neće dionice davati sa 50% diskonta. Vjerujem da će pronaći bolji način (a ima ih) da dođu do svojih novaca.

[/quote]
jednostavno daju banci dionice u zalog za kredit i to je to,došli su do svježeg novca i ostale su im dionice

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

opaaa, pa nitko ne piše.?!. Mao sam čitao druge forume i jedan komentar mi je malo poseban. Nije bitna dionica na koju se odnosi jer se može odnositi na svaku.Evo ga:

system42 korisnik od: 09.07.2008.
dno je pojam vezan uz vremensko razdoblje u kojem gledaš, i na hdel je trenutno dno, nitko ne želi prodati, a hrabri se usuđuju kupovati…
a moja definicija dna je i ova: dno je ono koje si netko odredi u korelaciji s vremenom u kojem je u mogućnosti čekati određeni odmak od toga dna…
moja preporuka za hdel je kupiti… (ali tko sam ja da bilo što preporučujem)

Dobar komentar haa? Za određeno vrijeme kada cijena bude preko 200kn mi ćemo shvatiti da je dno na INGRI bilo sve ispod 30 kn a ove cijene sada su struganje po dnu i to duboko. Naravno to se odnosi na one koji će imati ulaz ispod 30 i neće prodavati do 200 i više. Takvih će biti veoma maalo. Ne kažem da će to biti za 6 mjeseci ali za 24, hm, ne bi me iznenadilo. Ovo nije nagovor na kupnju iako bi vam preporučio. POZZ.

neće uvijek biti ovako.

Da, daju banci dionice u zalog i uzmu novce po 10% kamate :). Jedva cekaju takve poslovne aranzmane.

Kolega ,pazite se iskcaja koperanata,njima je u cilju da dobiju novac,dali će posvetiti previše pažnje na cijenu ,mislim da ne voditi će se razmišljanjem da mogu doći do jednog dijela novaca za 10-ak dana i to je to.
Stoga što bliže 10 kn .
[/quote]

Iako poštujem svačije mišljenje, ne mogu se složiti sa ovim razmišljanjem iz dva razloga:

1. Ako i krene iskrcaj kooperanata ( u što iskreno ne vjerujem) zar mislite da kupci neće razmišljati da mogu kupiti i ispod 10kn, pa bi bida moglo vrlo brzo nestati.

2. Ako su čekali toliko vremena i nisu propali sigurno neće dionice davati sa 50% diskonta. Vjerujem da će pronaći bolji način (a ima ih) da dođu do svojih novaca.

[/quote]
jednostavno daju banci dionice u zalog za kredit i to je to,došli su do svježeg novca i ostale su im dionice
[/quote]


Da, daju banci dionice u zalog i uzmu novce po 10% kamate :). Jedva cekaju takve poslovne aranzmane.

Kolega ,pazite se iskcaja koperanata,njima je u cilju da dobiju novac,dali će posvetiti previše pažnje na cijenu ,mislim da ne voditi će se razmišljanjem da mogu doći do jednog dijela novaca za 10-ak dana i to je to.
Stoga što bliže 10 kn .

Iako poštujem svačije mišljenje, ne mogu se složiti sa ovim razmišljanjem iz dva razloga:

1. Ako i krene iskrcaj kooperanata ( u što iskreno ne vjerujem) zar mislite da kupci neće razmišljati da mogu kupiti i ispod 10kn, pa bi bida moglo vrlo brzo nestati.

2. Ako su čekali toliko vremena i nisu propali sigurno neće dionice davati sa 50% diskonta. Vjerujem da će pronaći bolji način (a ima ih) da dođu do svojih novaca.

[/quote]
jednostavno daju banci dionice u zalog za kredit i to je to,došli su do svježeg novca i ostale su im dionice
[/quote]

[/quote]

samo neka se iskrcavaju…, ima nas koji će kupovati i kupovati pa i po 10 kuna ako bu išlo toliko (možda na par dana zbog panike), a i vratit će se brzo i desetorostruko pa će jedni ŽALITI, jedni će se pojest živi, a MI ćemo (iskreno vjerujem) kupovati nekretnine, vozila, plovila (za ovo zadnje još moram položiti vozački ispit) a ostati će nešto portfelja i za dividendu (..bude ona dobro masna, bute vidjeli, TKO DOŽIVI naravno, zato se ne sekirati!)

HVALA za jedinicu!

…samo još jedan poticaj za kupnju!

Tko se zadnji smije …(nemoram završiti misao…dovoljno ste bistri, nadam se!)….!

danas se ingra napokon oglasila s prijetnjom da ce zatvoriti dvoranu zagreb jer nemaju vise novaca

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-porucila-zg-holdingu-platite-ili-zatvaramo-arenu-166350.aspx

imaš nešto pametno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


imaš nešto pametno?

za sad nista
pofuk


danas smo ocekivali skupstinu odnosno izvjestaj da li je dokapitalizacija prosla ?
ocito nije .
ali
danas se ingra napokon oglasila s prijetnjom da ce zatvoriti dvoranu zagreb jer nemaju vise novaca

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-porucila-zg-holdingu-platite-ili-zatvaramo-arenu-166350.aspx

Zašto sad ovi rade harakiri?? [shocked] Zatvaranje arene bio bi konačan kraj ove agonije (ingre).

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close