INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nisu valjda takav baksuz da neće dobiti ništa u libiji kod medvedva i ekipe?
od 10 ja onako zdravoseljački prognoziram barem 3 velika 2 mala i 5 da propadne

Postanite Eu-robovi

zamjetno je da se iz dana u dan smanjuju ukupne količine na prodaji, od 345.000 komada pred desetak dana do sadašnjih 287.000 komada

ako danas ostane iznad osmodnevne EMA ovo bi mogao biti obrat trenda, sad na koliko tko zna.


ako danas ostane iznad osmodnevne EMA ovo bi mogao biti obrat trenda, sad na koliko tko zna.

Ide metla na kraju.

bit će bolje................

rekao sam vam da ćeingra neprimjetno rasti sutra je novi target prema 13 kn

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@fffffff cime to mozes jamciti??


Ma dajte ljudi šta vam je!
Rasli smo 30 lipa a padamo a izgubili smo 40% u tri mjeseca.
Nitko od tih građevinara nije izgubio toliku vrijednost u tako kratkom roku, ne nasjedajte na gluposti.
Ne zaboravite da smo rasli i sa 14 na 15 pa što se dogodilo a cijelo vrijeme se vrti ista priča da stižu poslovi ili da nema više naivaca koji žele prodat.

Prema zakonima fizike svaki pad ima svoj kraj. Mislite li da ide na 0 onda nemate što tražiti ovdje. Pozz, uživajte u današnjem rastu od SAMO 4%

neće uvijek biti ovako.



Mrgude počeo si pisati "dvosmislene" postove. Opredijeli se za rast ili pad, da te poslije možemo dobro "naribati"! Iz ove prognoze gore može se protumačiti i kiša i sunce! [rolleyes]

Ne prijatelju, onda se nisam jasno izrazio..ali citirao sam ono UP na njvišljem postu gosp. elf10.. inače KIŠA !!
P.S: A o ribanju, ma to je svakodnevno, navikao sam.. sjedni (JEDAN) !!
LP [angry]
[/quote]
Mrgude, Mrgude, loša ti "vremenska prognoza", ipak je SUNCE!
[thumbsup]




Mrgude počeo si pisati "dvosmislene" postove. Opredijeli se za rast ili pad, da te poslije možemo dobro "naribati"! Iz ove prognoze gore može se protumačiti i kiša i sunce! [rolleyes]

Ne prijatelju, onda se nisam jasno izrazio..ali citirao sam ono UP na njvišljem postu gosp. elf10.. inače KIŠA !!
P.S: A o ribanju, ma to je svakodnevno, navikao sam.. sjedni (JEDAN) !!
LP [angry]
[/quote]
Mrgude, Mrgude, loša ti "vremenska prognoza", ipak je SUNCE!
[thumbsup]
[/quote]
Je prijatelju evo i kod mene sija i to jako, jako dobro, vjeruj mi !!
LP prijatelju i tebi i imaocima dionicea INGRE !! [angry]

I very much love INGRA !!

Da li je jedna lastavica (kuna?) ikada činila proljeće? Ovdje se nije popelo ni za jednu kunu (lastavicu!), već negdje 70-80tak lipa. Ako nećemo računati traženje nafte na 11 kuna.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"



Ma dajte ljudi šta vam je!
Rasli smo 30 lipa a padamo a izgubili smo 40% u tri mjeseca.
Nitko od tih građevinara nije izgubio toliku vrijednost u tako kratkom roku, ne nasjedajte na gluposti.
Ne zaboravite da smo rasli i sa 14 na 15 pa što se dogodilo a cijelo vrijeme se vrti ista priča da stižu poslovi ili da nema više naivaca koji žele prodat.

Prema zakonima fizike svaki pad ima svoj kraj. Mislite li da ide na 0 onda nemate što tražiti ovdje. Pozz, uživajte u današnjem rastu od SAMO 4%
[/quote]
Nisam čuo ja taj zakon fizike, možda ste mislili na zakon akcije i reakcije tj. Newtonov zakon.
Ovdje je previše akcije a premalo reakcije. Kažem slično se dogodilo i nedavno kada je raslo za kunu a onda pad 3 kune.
Volio bih da sam u krivu radi sebe i vas ali previše puta me Ingra demantirala tako da u to ništa ne vjerujem.
Pozdrav!

kada neki otkriju da je game over biti će kasno za ukrcaj na ovim cijenama. danas je bila lagana navlakuša bez pretjerane želje za rušenjem cijene i ispitivanjem pozicija. vidjeti ćemo sutra kako će se igra razvijati.


@fffffff cime to mozes jamciti??

najlakse je dat jedan za druk, ajde frajercine, dajte mi odgovorite na pitanje radje.

Primjećujem kod pojedinaca istinitost jedne legendarne izjave: "Više boli rast kada nisi u dionici, nego gubitak kada si unutra!" Treba čekati potvrdu trenda tamo negdje oko 20 kuna, do tada ni za živu glavu kupovati. Jest da će još više boljeti, ali s vremenom se naučiš na bol.
Ljudi će gledati kako raste i pitati se isto pitanje koje su se pitali i dok je padala. Nema razloga ni za jedno, a nije bilo razloga ni za drugo. Čista psihologija, ljudska pohlepa, dirigirana i vođena od strane Velikog Brata! On sve vidi i sve zna, badava Vam se skrivati iza Nickova, Veliki Brat zna i Vaš identitet, koliko ste "teški" ili koliko ste izloženi i koliko se još namjeravate izložiti. Svi ste razvrstani i sortirani u "police", od velikih do malih. Sad mu se "diže" jer mu se tako hoće!

A evo da ne mislite kako "pametujem" postat ću vam dole u orginalu jednu privatnu poruku koju sam nedavno poslao jednoj "teti" koja me malo kao "propitivala" o mišljenju o budućem kretanju cijene. Prosudite sami da li tu ima istine, ali bez predrasuda i pripisivanja "teorije urote". Ovdje su se fundamenti, FI, TA, vrijednost, nevrijednost i ozbiljna trgovina odavno "rastali s mozgom"!
Poruka je ovako glasila, a i dalje je na snazi:

Ako ne bude oblačno onda će sjati sunce – prognoza je u tom stilu. Ako požele mogu ovo spucati i na 1 kunu. Ovoliko straha i paranoje nema ni u najcrnjim hororima, jer trgovanje i cijena nema veze s mozgom. Neki dan kada je protrgovano preko 200 tisuća komada sukobila su se dva tabora. Jedan je htio spucati cijenu na 10 kuna, a drugi je bio spreman držati iznad 11. Trenutno se ta dva tabora odmjeravaju, u biti prepustili su trgovanje malima. Razrađuje se nova "strategija", iskreno se nadam obratu u idućem tjednu. Ovdje stvarne trgovine vrijednošću ili nevrijednošću dionice odavno uopće nema. Sve je otišlo u sferu psihologije!

New Report

Close