INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što ste se svi nakačili na Bakicu?

Žena samo iznosi činjenice i argumentirano vam parira cijeli dan.
Nema vam tu nikakve zle namjere.

Svi koji smo unutra nadamo se da je ovo samo početak dobrih vijesti koje
će dolaziti iz INGRe, ali … potrudimo se ostati hladne glave.

Meni je osobno draže pročitati ovo što i kako piše Bakica nego da svi bezglavo
viču – Idemo UP ! – Za dva tjedna smo na četrdeset, a za tri na šezdeset …

Ako netko treba raditi marketing za dionicu to nismo mi na forumu.

INGRa dobija podršku sve većih igrača na TK.
Čak, što me pomalo iznenadilo, i na nekim blogovima, koje osobno, izuzetno cijenim.

znači ni ovaj "veliki" posao nije pomogao našoj patnici da se odgurne od ponora
pa gdje toga ima

Postanite Eu-robovi

6000 po kupnji tras [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bice da je loris opet izasao.

Na prodajnoj strani, do 14 Kuna, nedostaje 200.000,00 Kuna ponude od prije 1-3 dana.
Dugo nisam vidio na forumu ovoliko nagovaranje na prodaju kada cijena lagano raste.

Neko dobro i jeftino akomulira portfelj Ingrom [cool]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Bice da je loris opet izasao.

Moji nalozi su na bidu, ali neide, netko me stalno preskače ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo Ingre malo i na txt:

Vaš link

iza 14 sati smo na 14,10 (mooning)

Eto za one koji ne prate blog.Tema je jedna druga dionica a izvadak je iz komentara(pred kraj)
Zanimljivo razmišljanje…

http://trzistakapitala.wordpress.com/2011/04/12/ptkm/
Napomena: Autor ima dionice ADPL. KORF, INA (1 dionica), KOEI, INGR, ISTT (2 dionice), RIVP (nešto vrlo sitno), DLKV, VIRO, PTKM i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju istih.

Blago | 14.04.2011. 8:53 u 08:53 | Odgovori i1 Glasova
g. Ba kiću, INGRA?

nba kic | 14.04.2011. 8:58 u 08:58 | i4 Glasova
Pa ako je mirovincima bila dobra po tim cijenama po kojima su nedavno intenzivno ulazili, zašto ne bi bila dobra meni po 13-14 kn? A sad vjerujem da će oni brinuti moju brigu (i banke), da će im biti poprilično u interesu da firma ne propadne, takav skandal si ne bi smjeli priuštiti

sijem žito raste grahorica

Ima tog INGRA za završiti, a još stiže novih poslova

Autocesta ZAGREB-SISAK, Dionica: Jakuševac – Velika Gorica jug Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji
81 Transformatori, 4×350 MW, TE AL SHEMAL Termoelektrane IRAK u izgradnji
216 Vile Ičići, Ičići Zgrade HRVATSKA u izgradnji
222 Autocesta ZAGREB-SPLIT-DUBROVNIK, Dionica: Ravča – Ploče 1 Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji
223 JZU Psihijatrijska bolnica "Bardovci", Skopje Bolnice MAKEDONIJA u izgradnji
224 JZU Klinička bolnica Tetovo Bolnice MAKEDONIJA u izgradnji
225 JZU Opća bolnica Gostivar Bolnice MAKEDONIJA u izgradnji
230 Tvornica fosfata AL QAIM, rehabilitacija dva parna turboseta, 2 x 10 MW Termoelektrane IRAK u izgradnji [thumbsup] [pray]

@vezano za odgovor gosn Ba.ki.a Nenada na temu kupnje Ingre a napisanog na njegovom blogu,
koju su neki ovdje spomenuli ,mislim da dotični gospodin, vjerojatno nije ispio do kraja svoju prvu jutarnju kavu,

…jer bi njegov odgovor vjerojatno bio suptilniji… [rolleyes]

…nakon takvog obrazloženja …
"Pa ako je mirovincima bila dobra po tim cijenama po kojima su nedavno intenzivno ulazili, zašto ne bi bila dobra meni po 13-14 kn? A sad vjerujem da će oni brinuti moju brigu (i banke), da će im biti poprilično u interesu da firma ne propadne, takav skandal si ne bi smjeli priuštiti…"

…vjerujem da se zaista našalio,jer se doista takvim može shvatiti njegov motiv kupnje ove dionice… [tongue]


@vezano za odgovor gosn Ba.ki.a Nenada na temu kupnje Ingre a napisanog na njegovom blogu,
koju su neki ovdje spomenuli ,mislim da dotični gospodin, vjerojatno nije ispio do kraja svoju prvu jutarnju kavu,

…jer bi njegov odgovor vjerojatno bio suptilniji… [rolleyes]

…nakon takvog obrazloženja …
"Pa ako je mirovincima bila dobra po tim cijenama po kojima su nedavno intenzivno ulazili, zašto ne bi bila dobra meni po 13-14 kn? A sad vjerujem da će oni brinuti moju brigu (i banke), da će im biti poprilično u interesu da firma ne propadne, takav skandal si ne bi smjeli priuštiti…"

…vjerujem da se zaista našalio,jer se doista takvim može shvatiti njegov motiv kupnje ove dionice… [tongue]


inace
BAKICAAA je renomiran dionicar i zna puno bolje od g.Bakica
e da mi je znat koliko te udarilo po djepu da ovak pises….
[lol]
inace evo sto je jos prozvani kolega naveo na svom blogu…
ako koga interesira
caccone, 14.04.2011. u 14:25
AZ u zadnje vrijeme, ako zanemarimo nezanemarivo, naime premalo ulaganje u hrvatske dionice kao takve (osim HT i INA, koje su posebne priče), te značajnu kupnju INGRA-e (!?) ima po mom mišljenju uvjerljivo najkonzistentniju investicijsku politku u hrvatskim dionicana.
+: INA, INGRA (uvjerljivo najveće povećanje nakon INA), JNAF, KOEI, PTKM
-: ERNT, HT

Erste Plavi:
+: CROS-R, INA, DLKV
-: MGMA, HT

PBZ-CO:
+:ADRS-R, CKML, INA, INGR (+ 433.000 komada!), KOEI, LEDO, ZABA
-: ADRS-P

Raiff.:
+:ATGR, ERNT, BLSC, HT, HUPZ, INGR, ISTT, RIVP
-: VIRO (!?)


vama Bakiceee ostaje da ulazete u znanje….
Lp

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

zašto mislite da se g.B našalio , pa zar nije očito da on povećava udio u holdingu koji je vlasnik skoro 4% ingre . šta mislite kako bi se eventualni stečaj odrazio na vrijednost društava iz vlasničke strukture ingre a koja su izlistana na zse , a ima ih više nego nekoliko , na stranu omfovi ?

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


iza 14 sati smo na 14,10 (mooning)

kaj se ceka?
ili ste zaboravili umetnut datum?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close