INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Dokap. je siguran. Pitanje je što poslije?

polako kolega…bio je siguran i kredit pa nitko to više ne spominje..
rekao sam vam da se ne žurite sa ulaskom…

nešto veliko se kotrlja iza brda…korporativne mjenice su opasna stvar, pogotovo ako nemaš love za pokriti ih…
lp
[/quote]
Korporativne obveznice se puno lakše pokrivaju ako se smanjuje kratkoročne obveze,a naročito,
ako postoji mogućnost da se korporativne obveznice pretvore u temeljni kapital.
I prije ove najave o dokapitalizaciji situacija je bila lošija za Ingru nego sada.
Druga stvar jer što se događa u našim glavama.
Danas su mali kapitalizirali gubitke.Bježali.Trebalo je to raditi ranije,a ne sada.Sada je vrijeme za ulaz.
Moj prosjek je 17,50 i nalazim se u relativno povoljnoj situaciji.
[/quote]
neznam zakaj stalno mislite da sam zao i da lažem..
meni svejedno da li je ingra na 1000 ili 1 jer se nikada neću vratiti na crobex..otišao prije dva mjeseca i nema me..

a vi kolega, kroz mjesec dva nemojte optuživati cijeli svijet jer ste u minusu 50%..

rekao sam vam sve…da niste ljeni onda bi malo prosurfali (vezano uz mjenice, makedonija…bla bla) pa možda i nešto pronašli…

lp i čuvajte se..pad je tek počeo…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


mama
znas li kako me ljubi
znas li kako me guli
…nije vazno
mama
sto zaradim potrosim
sto dobijem izgubim
skroz sam bankrot
mama…

Nekako sam dojma da se danas 75 posto dionica prodalo i kupilo najmanje dva puta. Naravno, tu je uviek ono pitanje je li burza u Hrvata danas realna slika gospodasrtva/tvrtki ili samo psihologija masa.

To je psihologija dobro organiziranih, dobro potkovanih debelokožaca, fondova, banaka i tek na kraju psihologija mase…pojedinci su bitni…pogotovo oni koji pišu zakone.

Ovdje i uprava i fondovi točno znaju što se dešava, samo što nisu na istoj valnoj dužini [wink]



Megido,gotovina i kompanija,ajde recite iskreno,jel vam nije neugodno tako navlaciti ljude?
Pa i oni naivni i glupi imaju oci i vide od kad vi pisete o zavjerama. Ingra je firma pred stecajem i
to je cinjenica,zato je dionica tu gdje je. Ne zbog toga sto je super firma sa velikom dobiti i svi ju zele.
Tu je gdje je,jer ju nitko ne zeli skuplje. To je samo novac koji ste izgubili ,nemojte sad uvlaciti jos ljudi u ovo smece.SRAM vas moze biti

to kolega treba se držati firmi koje imaju veliku dobit i to je sve znanje koje ti treba da budeš uspješan na na ZSE…i još nešto…možda bi bilo najbolje da lovu koju imaš fino u banci oročiš … nekako najsigurnije…inače je ingra prije koju godinu bila jako uspješna s dobiti priko 100 mil kuna a cijena dionice je bila 300-tinjak kuna…moj savjet kolega samo banka i što dalje od burze…

i ak se ikak moze u LJUBLJANSKU [bye]



Inaće da podsjetim samo mi se jedan kolega javio vezano za djelovanje malih dioničara Ingre, tako da ukoliko ima zainteresiranih neka mi ostave informacije vezane za kol dionica kojim raspolažu, te kontakt info.( dovoljan je e-mail).

Krajem mjeseca namjeravam iznijeti plan djelovanja,ali postoji mnogo problema, a prvotni je taj da nas nema dovoljno za neko ozbiljnije djelovanje, stoga pozivam sve imatelje ingre ukoliko žele sudjelovati u "projektu" neka mi se jave na mail: matrixposlovni@gmail.com

Srdačan pozdrav

odlicna inicijativa kolega!
evo ja se javljam kao imaoc 1 donice Ingre.

mozete li objasniti kako vi mislite organizirati "djelovanje" malih dionicara Ingre?

imam osjecaj da bi taj plan mogao biti nesto kao poklic – nema prodaje, nema predaje!

[lol]

ili mozda planirate nagovoriti ljude da zadnje novce metnu na bid kao "obranu",
kako bi se Vi mogli iskrcati prije nego ingra proglasi bankrot.
[bye]
[/quote]

Kolega ukoliko se želite pridružiti inicijaticivi, slobodno.

Naravno, Vaša stvar je što mislite o tome , ali zasigurno nemam namjeru nikome govoriti gore navedene stvari, jer one nisu smisao udruženja, zar ne? [wink]

Srdačan pozdrav



Baš me zanima hoće li se uprava očitovati.

koliko vidim ni ZSE se nije ocitovao…
[huh]
ili mi preglednik neradi…


1200 komada kod mene, 15,x
Sljedeci nalog na 14,xx

jeste jos na bidu?
[/quote]
Jesam.
Al me nije skinulo!
Sutra je novi dan, 2400 sam rezervirao, i jos 5000 ako padne na 12,9x
Mislim da cu bit na 13…
Tigruse jeste mi odgovorili sto se klina tice!?




Inaće da podsjetim samo mi se jedan kolega javio vezano za djelovanje malih dioničara Ingre, tako da ukoliko ima zainteresiranih neka mi ostave informacije vezane za kol dionica kojim raspolažu, te kontakt info.( dovoljan je e-mail).

Krajem mjeseca namjeravam iznijeti plan djelovanja,ali postoji mnogo problema, a prvotni je taj da nas nema dovoljno za neko ozbiljnije djelovanje, stoga pozivam sve imatelje ingre ukoliko žele sudjelovati u "projektu" neka mi se jave na mail: matrixposlovni@gmail.com

Srdačan pozdrav

odlicna inicijativa kolega!
evo ja se javljam kao imaoc 1 donice Ingre.

mozete li objasniti kako vi mislite organizirati "djelovanje" malih dionicara Ingre?

imam osjecaj da bi taj plan mogao biti nesto kao poklic – nema prodaje, nema predaje!

[lol]

ili mozda planirate nagovoriti ljude da zadnje novce metnu na bid kao "obranu",
kako bi se Vi mogli iskrcati prije nego ingra proglasi bankrot.
[bye]
[/quote]

Kolega ukoliko se želite pridružiti inicijaticivi, slobodno.

Naravno, Vaša stvar je što mislite o tome , ali zasigurno nemam namjeru nikome govoriti gore navedene stvari, jer one nisu smisao udruženja, zar ne? [wink]

Srdačan pozdrav
[/quote]
nazovi Stevu iz nadzora, čuo sam da i on poseduje par komada


jučer: cigarete = ingra

danas: cigarete = ingra + mala kava

sutra: ha? 🙂

-Imam lagani osjećaj da smo mi na Ingri popušili.
-Super, od sutra se ostavljam cigareta. [lol]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Kolega matix90, koliko Vi imate dionica ingre? Pretpostavljam da ih imate kad želite stvoriti nekakvu organizaciju, ili su u pitanju neke druge pobude? [proud]




Baš me zanima hoće li se uprava očitovati.

koliko vidim ni ZSE se nije ocitovao…
[huh]
ili mi preglednik neradi…


1200 komada kod mene, 15,x
Sljedeci nalog na 14,xx

jeste jos na bidu?
[/quote]
Jesam.
Al me nije skinulo!
Sutra je novi dan, 2400 sam rezervirao, i jos 5000 ako padne na 12,9x
Mislim da cu bit na 13…
Tigruse jeste mi odgovorili sto se klina tice!?
[/quote]
kolega gdje se vama žuri,stpljenja do skupštine ,samom raspodjelom dionica na ovaj način bitno se mijenja vlasnička struktura,kada podjele dionice nastati će stampedo prodaje,moguće će biti kupiti dionice ispod 10 kn.

ako ništa drugo, po forumu se vidi da je interes za dionicu jak. Svatko tko piše na forumu ima svoj interes u ingri.

What we've got here is a failure to communicate...


Baš me zanima hoće li se uprava očitovati.

A što novo imaju reći?

Neki dan Oppenheima neočekivano poklopilo pa pokušao to prikazati kao tračak optimizma na ovoj dionici.

20 kn koliki je bio plan obrane zbog dokapa je debelo probijen, ne bi bio nikome u koži što činiti u ovom trenutku, ja sam imao više sreće nego pameti kada sam u više navrata zadnjih tjedana izašao sa malim gubitkom (kako bi neki rekli platio članarinu)…

Ulje na vatru još je dolio prijedlog proračuna za 2011., tu građevinara praktički nema.

New Report

Close