INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakve su prognoze za 3. kvartal? Koliko znam krajem iduceg tjedna bi trebali izac rezultati…

Veliki minus, minus ili pozitivna nula?!

Usudi li se netko prognozirati?!

minus očekujem – točka.

Srdačan pozdrav

Matrix??? Pa ja ne mogu vjerovati da ovo ZRELO- REZONIRANO – ČINJENIČNO stanje- čujem baš od tebe? Cijelu 2007, 2008, pa i 2009…..tu si se malo izolirao i otišao možda s kapitalom vanka..
ti si bio da FAN…. FANČINA !!! ove unakažene dionice! Sad si FAN na ATGR-u….vidim…

Pa znači – MINUS? Jel to nekoga smeta ? Pa, koga je briga da je minus…….. bitno da preživimo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


S oproštenjem ja sam igrač

[cool]

Srdačan pozdrav


Hehe. To me podsjeća na ono "znate, ja sam šlager pevač…"

Nego kako napreduje s onom prijavom Hanfi ili Uskoku ili kome već?

Uz male troškove očekujem plus-ako su im svi platili koji su trebali.

neće uvijek biti ovako.

Nerealno je očekivati plus
ako bude smanjeni minus to je veliki uspjeh
Večina firmi če imati minus pa može i INGRA naročito na ovoj cjeni dionice…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

…vjerovatno patka…više ništa ne vjerujem ali nikad se nezna…

Vaš link

Važno je što će reći Uprava – kako vidi poslovanje u nekoliko slijedećih kvartala.

Ljudi ne možemo očekivati nekakve dobre rezultate poslovanja jer su svi bauštelci u ku….-treba čekati vijest o novom poslu ,pa o nekom drugom novom poslu.Strpljenja molim i ne nasjedajte na gluposti koje Vam se serviraju.Dokaz- koliko je dionica danas i u zadnjih par dana prodano po bidu . Uza sva laprdanja ponekih kolega i nagađanja bez konkretnih dokaza o krahu-INGRA se olično drži.Ask se neda ,eventualno neko nešta proda na sitno.Nema stampeda i ne treba se bojati ovo je igra za ljude čeličnih živaca i debelih muda.Svi ostali ispadaju i prije nego su počeli.

peyo

Peyo, ti si moj "idol"! [lol]

Cjela filozofija leži u tome da dionice ingre treba čuvati i NE prodavati, i još malo ali samo još malo
i najtvrđima će to postati jasno!
Strpljen-spašen

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Cjela filozofija leži u tome da dionice ingre treba čuvati i NE prodavati, i još malo ali samo još malo
i najtvrđima će to postati jasno!
Strpljen-spašen

sve to stoji kolega,ali prije ove filozofije je bila druga definicija koja se nije smjela zanemarit u zadnje 2-3 godine ,a glasi ni slučajno ne početi kupovati navedene dionice prije 15 kn.

Prijatelju ne znam jel me zaje… ali nema veze ja uvijek tepem svoje i vječiti optimist.Za one koji ne znaju vratio bih se nekoliko godina unazad sa konkretnim brojkama koje su trenutno samo mašta budalastih vizionara ali ko ne proba plivati taj potone-ožujak 2007 cijena 19010 kn
-listopad 2007——62000kn
-travanj 2008——27000kn
kolovoz 2008 ——-221 kn
Pa kolege nevjernici ovime sam Vam htio pokazati zašto vjerujem u dionicu koja je u najjačem piku bila 62000 kunića.Pa zar je toliko loša da neće doći u dogledno vrijeme bar na 100 puta veću cijenu od današnje.I gle uopće me nije briga koliko košta danas, jučer, sutra, sve ispod 50 kuna ja uzimam-kako imam kad love.Primjer dignem 10000 na bilo kojoj dionici za 5000 kupim INGRU, bez obzira na cijenu- odnosno u moju privatnu banku.I sam ne znam koliko je imam.Znači kupio sam je čistom zaradom bez kredita posuđivanja,,,,,,,,i ja ju imam.A da se kojim slučajem odigra scenarij iz 2007,kupt ću birtiju u bilo kojem gradu hoćete i imate svi članovi ovog foruma doživotnu besplatnu cugu.

peyo

New Report

Close