INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cjela filozofija leži u tome da dionice ingre treba čuvati i NE prodavati, i još malo ali samo još malo
i najtvrđima će to postati jasno!
Strpljen-spašen

Nekad mi se čini kolega da imate prave insajderske informacije kako pišete, a opet po nekim tekstovima mi se čini da ih uopće nemate [rolleyes]


Prijatelju ne znam jel me zaje… ali nema veze ja uvijek tepem svoje i vječiti optimist.Za one koji ne znaju vratio bih se nekoliko godina unazad sa konkretnim brojkama koje su trenutno samo mašta budalastih vizionara ali ko ne proba plivati taj potone-ožujak 2007 cijena 19010 kn
-listopad 2007——62000kn
-travanj 2008——27000kn
kolovoz 2008 ——-221 kn
Pa kolege nevjernici ovime sam Vam htio pokazati zašto vjerujem u dionicu koja je u najjačem piku bila 62000 kunića.Pa zar je toliko loša da neće doći u dogledno vrijeme bar na 100 puta veću cijenu od današnje.I gle uopće me nije briga koliko košta danas, jučer, sutra, sve ispod 50 kuna ja uzimam-kako imam kad love.Primjer dignem 10000 na bilo kojoj dionici za 5000 kupim INGRU, bez obzira na cijenu- odnosno u moju privatnu banku.I sam ne znam koliko je imam.Znači kupio sam je čistom zaradom bez kredita posuđivanja,,,,,,,,i ja ju imam.A da se kojim slučajem odigra scenarij iz 2007,kupt ću birtiju u bilo kojem gradu hoćete i imate svi članovi ovog foruma doživotnu besplatnu cugu.

peyo legenda, iskren i otvoren…stotka.

Kad fazani lete—————dajte još koju jedinicu i sjetite se te jedinice koju ste mi poklonili za par godinica.

peyo


Prijatelju ne znam jel me zaje… ali nema veze ja uvijek tepem svoje i vječiti optimist.Za one koji ne znaju vratio bih se nekoliko godina unazad sa konkretnim brojkama koje su trenutno samo mašta budalastih vizionara ali ko ne proba plivati taj potone-ožujak 2007 cijena 19010 kn
-listopad 2007——62000kn
-travanj 2008——27000kn
kolovoz 2008 ——-221 kn
Pa kolege nevjernici ovime sam Vam htio pokazati zašto vjerujem u dionicu koja je u najjačem piku bila 62000 kunića.Pa zar je toliko loša da neće doći u dogledno vrijeme bar na 100 puta veću cijenu od današnje.I gle uopće me nije briga koliko košta danas, jučer, sutra, sve ispod 50 kuna ja uzimam-kako imam kad love.Primjer dignem 10000 na bilo kojoj dionici za 5000 kupim INGRU, bez obzira na cijenu- odnosno u moju privatnu banku.I sam ne znam koliko je imam.Znači kupio sam je čistom zaradom bez kredita posuđivanja,,,,,,,,i ja ju imam.A da se kojim slučajem odigra scenarij iz 2007,kupt ću birtiju u bilo kojem gradu hoćete i imate svi članovi ovog foruma doživotnu besplatnu cugu.

Bravo Peđa, napokon malo života i pravog foruma !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

INGA će se prva izvući iz krize od građevinara iz jednostavnog razloga što je bila manje vezana na javni sektor od ostalih građevinaca.
Jedan veći zahvat npr IKEA i evo ih ispred svih ostalih.

Gledajući malo dublje u uzroke ove krize i statističke podatke ispada da je pad građevinskih radova u tekućoj godini oko 20% a govorilo se da su radovi s javnim sektorom za toliko precijenjeni.

Svatko neka izvuče zaključak – ima ona narodna Batina je iz raja izašla. ZA UBUDUĆE….

Fala Loris samo jednom se živi i jedanput umire.Ovi glumci mi stvarno idu na živce,pa kad im u Hrvatskoj niš ne valja šta ne idu dalje—–joj sad sam se sjetio ide Noć Vještica pa plaše ljude ,a ljudi i ovako već splašeni.Još malo ćemo ih durati -dok ne ostanu bez love.Mislim da ti i ja imamo najviše šanse za vinogradarski biznis-kolce smo dobili mukte.

peyo


Prijatelju ne znam jel me zaje… ali nema veze ja uvijek tepem svoje i vječiti optimist.Za one koji ne znaju vratio bih se nekoliko godina unazad sa konkretnim brojkama koje su trenutno samo mašta budalastih vizionara ali ko ne proba plivati taj potone-ožujak 2007 cijena 19010 kn
-listopad 2007——62000kn
-travanj 2008——27000kn
kolovoz 2008 ——-221 kn
Pa kolege nevjernici ovime sam Vam htio pokazati zašto vjerujem u dionicu koja je u najjačem piku bila 62000 kunića.Pa zar je toliko loša da neće doći u dogledno vrijeme bar na 100 puta veću cijenu od današnje.I gle uopće me nije briga koliko košta danas, jučer, sutra, sve ispod 50 kuna ja uzimam-kako imam kad love.Primjer dignem 10000 na bilo kojoj dionici za 5000 kupim INGRU, bez obzira na cijenu- odnosno u moju privatnu banku.I sam ne znam koliko je imam.Znači kupio sam je čistom zaradom bez kredita posuđivanja,,,,,,,,i ja ju imam.A da se kojim slučajem odigra scenarij iz 2007,kupt ću birtiju u bilo kojem gradu hoćete i imate svi članovi ovog foruma doživotnu besplatnu cugu.

Kolega bio je stock split….svaka je podijeljena na 150 kom…Tako da nemožete uspoređivati cijenu od 27000 sa sadašnjom. Odnosno sadašnja 22,55×150=3.382,50 kn prije stock splita. Znači pad od 27000 na 3.382,50 kn, odnosno nekih 5% od ath(cca 60000kn). Samo ukazujem na stock split i ništa više, nema zle namjere [smiley] Svako dobro kolega [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!



Prijatelju ne znam jel me zaje… ali nema veze ja uvijek tepem svoje i vječiti optimist.Za one koji ne znaju vratio bih se nekoliko godina unazad sa konkretnim brojkama koje su trenutno samo mašta budalastih vizionara ali ko ne proba plivati taj potone-ožujak 2007 cijena 19010 kn
-listopad 2007——62000kn
-travanj 2008——27000kn
kolovoz 2008 ——-221 kn
Pa kolege nevjernici ovime sam Vam htio pokazati zašto vjerujem u dionicu koja je u najjačem piku bila 62000 kunića.Pa zar je toliko loša da neće doći u dogledno vrijeme bar na 100 puta veću cijenu od današnje.I gle uopće me nije briga koliko košta danas, jučer, sutra, sve ispod 50 kuna ja uzimam-kako imam kad love.Primjer dignem 10000 na bilo kojoj dionici za 5000 kupim INGRU, bez obzira na cijenu- odnosno u moju privatnu banku.I sam ne znam koliko je imam.Znači kupio sam je čistom zaradom bez kredita posuđivanja,,,,,,,,i ja ju imam.A da se kojim slučajem odigra scenarij iz 2007,kupt ću birtiju u bilo kojem gradu hoćete i imate svi članovi ovog foruma doživotnu besplatnu cugu.

Kolega bio je stock split….svaka je podijeljena na 150 kom…Tako da nemožete uspoređivati cijenu od 27000 sa sadašnjom. Odnosno sadašnja 22,55×150=3.382,50 kn prije stock splita. Znači pad od 27000 na 3.382,50 kn, odnosno nekih 5% od ath(cca 60000kn). Samo ukazujem na stock split i ništa više, nema zle namjere [smiley] Svako dobro kolega [thumbsup]
[/quote]

Kolega je samo ukazao na potencijal rasta ove dionice sa 1000 i kusur na 60 000, i nakon toga dogodi se stock split i padne na 19 i kusur potpuno neopravdano. Pametnom dosta. Have Fun Ladies !

Bravo evo napokon i ljudi sa konkretnim činjenicama.Kolege Htio sam pokazati viđenje Ingre iz neke druge perspektive ,a ne stalno pisati i raspravljati se sa pojedincima koji ni neznaju o čemu se govori u sva tri posta—–.ej-kad je INGRA BILA 62000——E,E,E,E,E BILA BILA,a SAD JE 22 I JA JA SAM JE GLADAN.
Hvala poštovani kolege .

peyo

Pogledajte ovo, Ingri nemaju što pronaći protuzakonito pa se uhvatili Mesića, kao da je to neki kriminal što je on preds. nazornog odbora!
Neka prepuste posao samo ingri bez konzorcija i obje strane će biti zadovoljne [smiley]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kako-ce-gp-dubrovnik-u-stecaju-graditi-dionicu-stup-butilo%3f,95815.html

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Možda sam gore pretjerao ,ali pokušavao sam riječima odglumiti one dečke dalmatince u reklami za žuju pa ako se net ko uvrijedio sorry.Ne želim da me se krivo shvati da dižem Ingru u zvijezde,ali ja već puno godina vjerujem u nju,i dala mi je lijepih novaca.Po meni sad je ili na dnu ili blizu dna kao i svi bauštelci ali onaj tko može čekati dočekat će ručni sanac i bit će -kontra-re -sup -mort .To je moje mišljenje iNE MOŽE ME NI ŠTA UVJERITI U SUPROTNO.SRETNO SVIMA.

peyo


Bravo evo napokon i ljudi sa konkretnim činjenicama.Kolege Htio sam pokazati viđenje Ingre iz neke druge perspektive ,a ne stalno pisati i raspravljati se sa pojedincima koji ni neznaju o čemu se govori u sva tri posta—–.ej-kad je INGRA BILA 62000——E,E,E,E,E BILA BILA,a SAD JE 22 I JA JA SAM JE GLADAN.
Hvala poštovani kolege .

čini mi se da tebi tribaju dvije cuce umjesto jedne…..ili ovako namjerno pišeš da uvališ neke nove klince u INGR-u…………..

New Report

Close