INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nek se strpi još malo tj, nek spusti još malo a dok druge dionce još malo porastu,šteta prodavat u pola rasta…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.




na 14,14 kn mi puca margin kredit od 650 000 kn + još toliko mojih i onda će biti veselo. ;(

Da li stvarno misliš čekati da dođe do tamo ili ćeš si zadati nekakav privatni limit nakon kojeg radiš stop-loss?
[/quote]

Neće doći do tamo, a ako dođe, uredno ću servisirati margin call i nastaviti lijepo čekati u ugodnoj fotelji i grickati kokice.

* razmišljam da počnem prodavati antidepresive kolegama sa foruma i lijepo se obogatiti.
[/quote]
gospon Pitbull , bojim se da je fotelja jedino kaj će vam od imovine ostat uz vreće pune kokica nakon kaj Cinestaru završi radno vrijeme… držim vam fige [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


bit će veselo idučih dana,pogotovo ako izvješće bude jako loše,a dobro biti ne može…

E vidiš, ja mislim da loše izvješće neće imati skoro nikakav efekt na cijenu dionice jer tu nitko ozbiljan i ne može očekivati nikakvu dobit. Ako izvještaj bude stvarno katastrofalan, onda bi moglo biti male negativne reakcije. Ako pak bude dobro… onda ćemo imati potvrdu da vas otvoreno lažu.

Ne, mislim da će najveći utjecaj na cijenu u dogledno razdoblje imati rasprodaja dionica od strane kooperanata i vjerovnika koji su dobili dionice.


na 14,14 kn mi puca margin kredit od 650 000 kn + još toliko mojih i onda će biti veselo. ;(

Evo dugo nisam ovdje ništa prozborio, al kada se sjetim svoje pozicije u INGR!!
5500 x 57 kn.
Naj lošiji moj potez ikada:o)
U pregledu iskrcao se raifaisen OMF cca 110 000 kom, ima ih još oko 650 000 nazdravlje.
p.s. možda uđem kroz koji mjesec koju kunu…puno sreće trebat će Vam.(nemam nikakve nove informacije o ovoj dionici,tj ne aludiram na rast niti na pad al ipak)
Pozdrav hrabrima…jer koga ne polomi ova dionica postaje besmrtan:o)))

Nisam vezan za margin call, tako da bez opterecenja mogu cekati bolje dane INGRE koji ce doci cim se protrguju dionice kooperananata sto bi moglo biti brzo s obzirom na kolicinu dnevnog prometa, a i sto bi znatno ubrzala objava nekog posla. To moze biti za mjesec, dva, a mozda i vec sutra.

Naravno da sam mogao bolje to odraditi da sam kupovao VLDS, Optimu i Belje pa tek sad usao u INGRU, ali to ni vidoviti Milan nebi uspio odraditi.

Cinjenica je da ova tvrtka ima buducnost, da joj ne prijeti stecaj, da ima imovinu i vec najavljene projekte i da je samo pitanje vremena kad ce joj cijena dionice iskociti iz ovog bescijenja.



potrosena razina ..ajmo na novu razinu…2 kn gore ili dole…svejedno je [cool]

jos jos….tek su pocele kamikaze prodavati [wink]
[/quote]
31.01.2011 [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dionica ingr je trenutno jako podcijenjena iz tehničkih razloga,isto kao što je i ina precijenjena iz tehničkih razloga…zašto sad nitko ne razmišlja o onoj famoznoj rečenici:budi pohlepan kad su svi prestrašeni???kakvi margini sa milijun kuna ha ha ha ha koja bi budala pala na takvu zamku ha ha ha..ljudi budite strpljivi i pametni,ja je čekam malo niže,ali neću baš dugo čekati..jer bi ove godine ingra mogla imati najveći godišnji rast…samo je pitanje likvidnosti,a to je taj glavni tehnički moment o kojem sam govorio….


dionica ingr je trenutno jako podcijenjena iz tehničkih razloga,isto kao što je i ina precijenjena iz tehničkih razloga…zašto sad nitko ne razmišlja o onoj famoznoj rečenici:budi pohlepan kad su svi prestrašeni???kakvi margini sa milijun kuna ha ha ha ha koja bi budala pala na takvu zamku ha ha ha..ljudi budite strpljivi i pametni,ja je čekam malo niže,ali neću baš dugo čekati..jer bi ove godine ingra mogla imati najveći godišnji rast…samo je pitanje likvidnosti,a to je taj glavni tehnički moment o kojem sam govorio….

sve je to lijepo, samo mi reci tko ima još keša za ovo kupovati i tko će i čime će dizati cijenu? pa jesi li svjestan da je na ovim razinama iskipano preko 1 milijun dionica, uglavnom u ruke malih ulagača, a da se iskrcava mirovinac koji bi jedini po logici stvari trebao kupovati!!!
ovo je klasični primjer DISTRIBUCIJE dionica od velikih k malima, koji na kraju završe s hrpom bezvrijednih papira u rukama! [sad]

Trenutno stanje u top 10 pokazuje da je fond (trenutno) stao, što ne znači da neće nastaviti!!!

Netko drugi izlazi i sve više sebe uvjerava daj što daš, ili se još uvijek odigrava poznata igra.

E, da je sad postati jedinstven pa spustiti bid što niže, pa ako voli nek izvoli, ali tko će nas sve ujediniti, pogotovo ove koji nemaju dionice, a najviše vise na baš ovom topicu (očito im na njihovim dionicama ne ide po planu, pa se ovdje naslađuju)





na 14,14 kn mi puca margin kredit od 650 000 kn + još toliko mojih i onda će biti veselo. ;(

Da li stvarno misliš čekati da dođe do tamo ili ćeš si zadati nekakav privatni limit nakon kojeg radiš stop-loss?
[/quote]
Neće doći do tamo, a ako dođe, uredno ću servisirati margin call i nastaviti lijepo čekati u ugodnoj fotelji i grickati kokice.
[/quote]
Sve je to lijepo i krasno, ali moraš računati i da nisi jedini s marginom u Ingri. Evo, tu je i kolega vamius sa malo većom prosječnom cijenom pa će se njegov malo prije aktivirati. I tako je moguća lančana reakcija.
Nego, jeste li možda u Agramu uzeli te margine?
[/quote]

Već sam ranije napisao da mi je margin u Agramu, Standard sa kamatom od 9,5%.

brutalni kapitalac :)

Hebote kako neko može dobiti toliku lovu za trgovanje na burzi.Kolega pittbull i ti vaši novci koje ste uložili u Ingru su i više nego dovoljno,šta vam bi da uzimate margin pored tolike love koju ste već imali.Želim vam a i sebi Ingru uskoro u pozitivnoj blokadi i to 5 dana zaredom.Pozdrav. [thumbsup]


Hebote kako neko može dobiti toliku lovu za trgovanje na burzi.Kolega pittbull i ti vaši novci koje ste uložili u Ingru su i više nego dovoljno,šta vam bi da uzimate margin pored tolike love koju ste već imali.Želim vam a i sebi Ingru uskoro u pozitivnoj blokadi i to 5 dana zaredom.Pozdrav. [thumbsup]

Pa baš zbog tih 5 pozitivnih blokada [smile]

brutalni kapitalac :)

Nevjerojatno je da netko uzima kredit za ovakovu dionicu, da je za Adris,HT to bi imalo rezona,ovako je to samoubojstvo.Prije sam vas upozorio da će mali postati suvlasnici Ingre,da tu ima kruha nebi to išlo po ovim cijenama.

obožavam strvine-posebno ovce

Već danima se divim ekipi koja je dugoročno i čvrsto u INGRI.
Ćućite a znate što se u tom polažaju obično događa!

Pa dragi forumaši i forumašice, pored toliko čokoladica na burzi vi se držite ove istopljene!!!

Otvorite oči i pogledajte, cikluse na sektorima….luka, hrane, energije dakako i građevine…

ps Shvatite dobronamjerno ovaj osvrt…

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Čekaš ukrcaj, ima puno kandidata, tko će imati najbrži prst, ili tko će najbolje procijeniti gdje je dno?
Gdje je pitbull, a gdje je doberman, tko vidi znak stop ili je to križanje od ingre…….. Šutnja je zlato
[sealed]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close