INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutno ispitivanje terena oko granice 43 000, teška artiljerija je prisutna u pozadini, teta Bara kaže, neće ovako još dugo. Malo treba stati i na loptu, dosta dana kontinuirani porast iako smo praktički tek izašli iz korekcije, nakon svih dobrih vijesti u zadnje vrijeme. Prostora za napredak ima jako puno.

To je ključna rečenica.

ja vidim kroz koju godinu crobex na preko 10 000 što je porast za duplo od današnjih razina jer nam je tržište još uvijek po meni beba u pelenama i mislim da će ingra jako nadmašit taj porast crobexa u tom periodu! [smiley11]


Nečuveno…..YEAR 4.990,00 44.449,00 +38.000,00 +791,60……….. ….i to vam nije dosta…… Nemojte se čuditi da se vrati nazad na 30.000kn……..jer koliko vi spominjali brojke i fundamente….. na tržištu vrijedi zakon mase………..Živi bili pa vidjeli…..

Daki odi na petrokemiju, tamo ti je buducnost…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ja vidim kroz koju godinu crobex na preko 10 000 što je porast za duplo od današnjih razina jer nam je tržište još uvijek po meni beba u pelenama i mislim da će ingra jako nadmašit taj porast crobexa u tom periodu! [smiley11]

Stvar je vremena, 1, 2 ili 3 godine, proći će,a mnogi će se zapitati zašto nisu uzeli Ingru dok su još mogli.
Ne kolege vidjet ćete, samo će oni spretni, brzi i s podebljim novčanikom profitirati

ko je nije uzeo na 20 uzima na 40, onaj ko neće na 40 možda bude na 60, da nabrajam dalje il dosta? [smiley2]


ko je nije uzeo na 20 uzima na 40, onaj ko neće na 40 možda bude na 60, da nabrajam dalje il dosta? [smiley2]

[smiley11] Nije potrebno kolega, mislim da oni to sami znaju…[smiley11]

Kolega Daki , vidim da voliš okrugle brojke (oko 30…) .
Počinješ mi sličiti Apoksiomenu .

Imate neki dežurni klub KATASTROFIČARA ili sanjaš neka prošla vremena?

meni se čini da ne znaju………no neki nikada ništa ne shvate niti nauče! [smiley2]

Daki usput s obzirom na okrugle brojke oko 30 , moj je target do kraja godine 30 K x 2 znači 60 K !!!

daki:

Nečuveno…..YEAR 4.990,00kn 44.449,00kn +38.000,00 +791,60%……….. ….i to vam nije dosta…… Nemojte se čuditi da se vrati nazad na 30.000kn……..jer koliko vi spominjali brojke i fundamente….. na tržištu vrijedi zakon mase………..Živi bili pa vidjeli…..

Daki odi na petrokemiju, tamo ti je buducnost…

Ma INGRA je super, bolje naravno od

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Gledam magmu i nevjerujem da je to mirovincima povoljno, ali ako je to njima povoljno i meni je povoljno a zanimame samo što će biti kada ingra uđe u prvu kotaciju,ako je na magmi ovako onda očekujem analogno tome urnebes [smiley1]

SAM PROTIV SVIH

pa mirovinci ne kupuju na rok od tjedan do mjesec-dva ko većina ulagača na burzi! [smiley2]

New Report

Close