INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



1. nalog kupnje 16,21kn
2. nalog kupnje 16,11kn
3. nalog kupnje 15,50 kn

kaj po 10 komada na svaku cijenu? all in…
[/quote]
Virtualna burza je isto burza….zar ne?!
na ovoj pravoj na prvoj koti..16,21 nema nicega a na drugoj ima cijelik 90 komada…..Brana…nema sta [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@Lanica

Ne. To je Standard. Kamata 9.5%

brutalni kapitalac :)


Žalosno je što je udarna vijest da je Ingra prodala tek 40% kartonskih stanova upitne kvalitete pored autobusnog kolodvora u dbk

Ne želim nikome zlo,ali ako im je to PR hebem ti ja tu prdekanu…

Bolji PR sam ja radio kada sam ekipu navlačio na 62k kn…i da
rješite se heben Arene inače možete lajat svi skupa…

Srdačan pozdrav

@M – Jesi ti izašao iz INGRe?

smanjuje se minus.......

Mnogi kooperanti koji su dobili dionice su odvjetnici i sitni obrtnici koji nemaju pojma o trgovanju na burzi tako da prodaju kad ih pukne i bez puno logike. Naravno ima i onih koji dionice hitno trebaju unovciti kako bi podmirili i svoja dugovanja. Kada se njih rijesimo ova dionica ce eksplodirati.

Da nije bilo RBA mirovinca već bi bili na 25 kuna, dovoljno je pogledati OPTE u 2 dana 30% jer nema štopanja, a za nju je INGR mercedes.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nema niti jednog ozbiljnog naloga na Asku. Ubrzo će i aks oslabiti i vidjeti ćete kako se dupla X 2 brutalni kapitalac 🙂

brutalni kapitalac :)


Da nije bilo RBA mirovinca već bi bili na 25 kuna, dovoljno je pogledati OPTE u 2 dana 30% jer nema štopanja, a za nju je INGR mercedes.

Bila nekoc, samo se frontalno zabila u stup i jos je na popravku.
Od mercedesa je ostala samo koža na sicevima i borić za retrovizorom.
Rezervoar prazan, i nepuni se..

Opte od fabije lagano raste u octaviju

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Dobrim dijelom sam u ovoj dionici, do nekog poštenog posla ovo su sve tričarije. Povuci kunu simo, kunu tamo… Bzvze…
Čekam nešto veće za jackpot [thumbsup]


Mnogi kooperanti koji su dobili dionice su odvjetnici i sitni obrtnici koji nemaju pojma o trgovanju na burzi tako da prodaju kad ih pukne i bez puno logike. Naravno ima i onih koji dionice hitno trebaju unovciti kako bi podmirili i svoja dugovanja. Kada se njih rijesimo ova dionica ce eksplodirati.

ajde ne lupetaj više, jučer navečer kleo si se da danas idemo u +blokadu, a umjesto toga padamo i dalje [angry] [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!



Da nije bilo RBA mirovinca već bi bili na 25 kuna, dovoljno je pogledati OPTE u 2 dana 30% jer nema štopanja, a za nju je INGR mercedes.

Bila nekoc, samo se frontalno zabila u stup i jos je na popravku.
Od mercedesa je ostala samo koža na sicevima i borić za retrovizorom.
Rezervoar prazan, i nepuni se..

Opte od fabije lagano raste u octaviju

[/quote]
Kolega imao sam i ja OPTE u prošlom valiću kada je bio sličan scenarij, kupuju mali tj. PBZ skrbnički, svi mirovinci davnih dana pobjegli, ostao je jedino AZ mirovinac po službenoj dužnosti, trabant bila, trabant ostala. Ako ZABA zatvori pipu [bye] Ali simpatična mi je, zato što ne volim Ht

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



@Lanica

Ne. To je Standard. Kamata 9.5%

sad mi je jasno zašto ovdje ima toliko neurotičnog trgovanja

Postanite Eu-robovi


Da nije bilo RBA mirovinca već bi bili na 25 kuna, dovoljno je pogledati OPTE u 2 dana 30% jer nema štopanja, a za nju je INGR mercedes.

190D 87g. 387000 km

Koji ste i zločesti ljudi, kao da uživate što ova dionica ne raste, ne vjerujem kakvi ljudi postoje, ja nikad nisam crnio ničije tuđe dionice i pisao loše o njima, jer ako me nešto ne zanima ni ne gledam a kamoli pišem o tome.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Koji ste i zločesti ljudi, kao da uživate što ova dionica ne raste, ne vjerujem kakvi ljudi postoje, ja nikad nisam crnio ničije tuđe dionice i pisao loše o njima, jer ako me nešto ne zanima ni ne gledam a kamoli pišem o tome.

samo su realni,,,,sto "dugorocnima " ne pase…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
Ma šta su realni, pola firmi je u duplo goroj situaciji od INGRE, pa rastu. Stvarno ste licemjeri.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close