INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam da li je netko prepisao moj prijedlog koji iznosim već dugo, ali uvjeren sam da je to najbolji put za Ingru iako sam dioničar Ingre srednje kategorije. Ingru na 1 Kunu, a onda stalni i kontinuirani rast jer se mnogima onda više ne isplati tredjati, te na kraj jedan split dionice sa + x 150 ;

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/sinisa-malus/scenarij-br.-1-ravno-do-dna,-a-onda-cemo-se-mijenjati,86506.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ingra dobro stoji..
ali postoji jedna bomba koja će je uništiti..mislim na cijenu…
nije stečaj i nema veze sa kredom..

ako nekog interesira neka šalje Pm(naravno samo oni s kojima sam do sada komunicirao na Pm, ne odgovoram svima)


eto kako sam i naveo..Mesić je u NO i to je to..
stečaja nema krede nema..nema još nečega, ali nije bitno…sada bi ingra trebala kako i svijet..

Hm, već drugi post koji čini mi se aludira na isto. Ovo ‘…nema još nečega…’ kako sam pišeš ne odnosi se na stečaj ni na kredit, onda je valjda Alžir?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ništa od toga više neče srušiti ingru sve je to več uračunato u cijenu, ako se i objavi loša vijest
iza toga će doći dvije dobre, a vi pričajte što god hočete!!
Loris
ingru na 1 kunu, nema šanse, več češ ti obraniti cjenu [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ništa od toga više neče srušiti ingru sve je to več uračunato u cijenu, ako se i objavi loša vijest
iza toga će doći dvije dobre, a vi pričajte što god hočete!!
Loris
ingru na 1 kunu, nema šanse, več češ ti obraniti cjenu [thumbsup]

nebih se baš kolega kladio na to pa bas lose vijesti jako utjecu na ovu dionicu mislim da se to vrlo dobro zna…lp


Ništa od toga više neče srušiti ingru sve je to več uračunato u cijenu, ako se i objavi loša vijest
iza toga će doći dvije dobre, a vi pričajte što god hočete!!
Loris
ingru na 1 kunu, nema šanse, več češ ti obraniti cjenu [thumbsup]

Koliko se sjećam i na 36 je sve bilo uračunato u cijenu…. Valjda sad kad je 1/3 jeftinija i je štogod od toga uračunato.

Ta famozna vijest o kojoj se špekulira je uračunata u cjenu, ingra će rasi i samo rasti nema više
drastičnog pada, zato ne prodajem ingru na špekulacije!

Stfaca
Ingra se oporavlja i to je isto tako jasno, pratite Fi i po tome odlučujte investirati!
Strpljen- spašen
lp

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@pozitiva ma definitivno strpljen-spašen!!! ocigledno je da ide put oporavku,međutim loša vjest-dobra čine svoje lp


@pozitiva ma definitivno strpljen-spašen!!! ocigledno je da ide put oporavku,međutim loša vjest-dobra čine svoje lp

Kolega slažem se sa vama da je strpljenje ključno u ovoj nesretnoj poziciji u kojoj smo sad sa ovim toaletnim papirom zvanom INGRA (zewa je za nju pojam od vrijednosnog papira).
Ali definitivno se ne slažem s vama da je na putu oporavka, ona je u fazi stagnacije kao i cijeli crobex.
Trebalo bi ugasiti sve gledalice dokle god crobex nebude preko 2000 pt a tad će ingra biti na 33-34kn.

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-gubitnik-tjedna%2c-crobex-s-tjednim-padom-od-0%2c63%25,86543.html



@pozitiva ma definitivno strpljen-spašen!!! ocigledno je da ide put oporavku,međutim loša vjest-dobra čine svoje lp

Kolega slažem se sa vama da je strpljenje ključno u ovoj nesretnoj poziciji u kojoj smo sad sa ovim toaletnim papirom zvanom INGRA (zewa je za nju pojam od vrijednosnog papira).
Ali definitivno se ne slažem s vama da je na putu oporavka, ona je u fazi stagnacije kao i cijeli crobex.
Trebalo bi ugasiti sve gledalice dokle god crobex nebude preko 2000 pt a tad će ingra biti na 33-34kn.
[/quote]

@Trut
kolega ovaj tjedan ako ameri nastave pozitivu i crobi piči za njima a gdje će ingra to ćete vidjeti lp

Imao je neslužbeni sastanak s Mesićem, a ;

http://www.poslovni.hr/vijesti/peres-izrael-zainteresiran-za-ulaganja-u-hrvatsku-153654.aspx

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


A kad se cijena dionice opet raspadne ko bugarska skupština opet će se prozivat znani i neznani likovi, unutarnji i vanjski neprijatelji, insajderi, marginaši, zelenaši, petokolonaši, svi odreda.

Valjda je čovjeku najteže priznat, da si je najveći krivac on sam što je loše kupovao ( skupo platio ), oglušivao se na upozorenja i tako popušio gadne novce. Al ne može se nikako reći da nitko nije na vrijeme upozoravao, stvarno ne može.

Dovoljno je samo pogledat postove onih koji su još uvijek unutra i drukaju na rast. Rijetko tko spominje da očekuje sad rast od 10-20 posto ( znači na recimo 27-29 kuna ), bogati, pa svi oni vide cifre od 40 pa na više kuna što predstavlja rast od 70 i više posto! Kakva skromnost dragih nam drukera!

To sve govori o njihovoj lakomosti i željom za brzom i lakom zaradom, koja ih je u prvom redu i uvukla ovdje. A onda, kad im je namjera neslavno propala, i kad vide da cijena i dalje pada, još imaju obraza prozivat druge da su otimači i lešinari jer ne pišu "pozitivno"?

Jadan si narode…
[bye] [bye]


[thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close