INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nešto sam načuo da je dogovoren nekakav lock-up period za ove koji su u dokapitalizaciji dobili dionice Ingre. Jel još netko zna nešto o tome?

Znate vi dobro i vidite da se trguje samo blefirate. No ne morate-nema po 10 kn-i ja sam čekao tu u zasjedi ali ništa od toga. Čini mi se 15 će biti najmanje-ako i toliko.

neće uvijek biti ovako.


Koliko vidim, malo se ovdje komentira poslovanje Arene. Samo se vrte cifre, a ne ulazi se u poantu. Po mom mišljenju, osnovni problem sa Arenom je neiskorištenost. Ne znam da li tu uopće itko zarađuje. Ingra pokušava vratiti uloženo, Grad pokušava nadoknađivati ono što "ulaže" svake godine, Sanadera boli neka stvar što je potpisao, BKS ide u crkvu svaki dan i moli se da im se ne plate 3 rate kako bi mogli napraviti odličan posao.. Dobiti vrhunski objekt koji bi iskoristili do maksimuma.

Primjer (sa stranica Arene):
21.1.2011 ARENA ICE FEVER 21. do 28. siječnja.2011.
4.2.2011 Sajam vjenčanja 04.- 06. veljače 2011.
26.2.2011 BEAUTY & LIFESTYLE SHOW 26. i 27.veljače 2011.

To su svi sadržaji za prva dva mjeseca?!?! Katastofa! Neka Ingra masno plati event managera ili kako bi se već zvao stručnjak u tom području pa da vidiš kako se može naći događaja. Pa bar je za party potrebna mixeta, nešto ozvučenja, light postoji, 10tak tisućica eura za vrhunskog dj/a i eto zabave za mase. Najmanje jednom tjedno. Pa onda nek i narodnjake pozovu (mada polako odlaze u prašinu, hvala bogu).. Nek ekipa plati 200kn za lomljenje čaša i krvave ruke.. Sajam elektronike, sajam antikviteta, dodjele nagrada,…

Ali eto, lakše imati jedan sadržaj mjesečno i pokrivati gubitke (eventualno). Ingra bi trebala preuzeti više inicijative za organizaciju događanja. Time bi si riješili puno briga.. A možda nešto i zaradili u međuvremenu…

Zdravi i veseli bili…

Pa zato su sad i pokrenuli medijsku halabuku, neće valda kad je sezona koncerata…. sem toga, ovo je Mesićevo maslo, valda misli da bi on imao šanse za gradonačelničku fotelju… samo fotelja ponekad zna bit vruća do bola. Očito je to nemu nesvatljivo, iako bi se njegovo upravlanje gradom kao i državom svelo na prozivanje bivših i vadjenje kostura iz ormana. Veruj mi, obzirom na dugove i probleme u funkcionisanju grada i Bandić bi je se potiho rešio da može… No, previše je bilo obećanja i kumskih igranki, a ne more se sada samo tako iz vlastite kože…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

tko god kupi ovu dionicu za 5minuta je vec u minusu i tako vec 2godine…a ako je netko u plusu,ja mu se ispričavam,svaka mu čast!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ovdje nitko nije u plusu



Nešto sam načuo da je dogovoren nekakav lock-up period za ove koji su u dokapitalizaciji dobili dionice Ingre. Jel još netko zna nešto o tome?

Znate vi dobro i vidite da se trguje samo blefirate. No ne morate-nema po 10 kn-i ja sam čekao tu u zasjedi ali ništa od toga. Čini mi se 15 će biti najmanje-ako i toliko.
[/quote]

Joj, takvi kao ti još od 50kn govore da neide niže. Ići će Ingra dolje sve dok se bude bavila održavanjem Arene i sličnim glupostima. Ako potpiše u Rusiji posao, to će biti prekretnica.


ovdje nitko nije u plusu

je ovaj što je kupio po 15,38kn 🙂

samo do kada će biti…??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


ovdje nitko nije u plusu

tako je, s ovim se slazem u potpunosti.

Svaki dan skoro lovim da si srusim prosjek, da barem malo pozeleni, ali nista, hehe :))

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

taj nema ni za gablec


taj nema ni za gablec

al se može pohvaliti da mu je ingra u zelenom,ako nije bio dokup!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Treba ovo spustiti na vrijednost od 8-10 kn,previše je novih dionica izdano,vidjet će se EPS ubrzo.

obožavam strvine-posebno ovce

dok ima dugorocnih dokupljivaca ovdje DOBRO JE [cool] trejd ide [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ovo oko arene će odrediti daljni smjer dionice

DOM HOLDING D.D. – – 3,81% 516.658
Od kad su ovi tu?

who dares, wins


DOM HOLDING D.D. – – 3,81% 516.658
Od kad su ovi tu?

Dobili u zamjenu za obveznice.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/hmsOT9TLWzwwSyZW8898KQ==.pdf
pod brojem 49

totalna rasprodaja na 15,50kn

New Report

Close