INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

hehe uuuuuuuu dobar vic!

[/quote]

A čovek ima trejding plan i to je veoma dobro za razliku od ovih šta se čudom čude kada cena pane ili raste kobajagi bez razloga.
Mnogo manji bi gubici bili da ste imali ideju koliko to vredi i kako se ponašati ako cena pada ili raste, a ne ovako ko muve bez glave….letate okolo i snivate puste snove, a gubici rastu ko pečurke posle kiše.

Sem toga, jer ti vidiše da se neko smeje?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

nagradno pitanje:

postoji li u poznatom nam svemiru dionica koja je tijekom recesije u svijetu pala na 3,6% od svojeg ATH , a da se nije još oporavila te da nije (još) završila u stečaju? da, to može samo ZSE [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

Eto nam onda linija potpore………. [lol]
[/quote]
Džabe ti linija potpore pokraj toliko otpora u glavi. [bye]

Da, ja sam ovdje samo zbog dionice, ne firme.
Što se tiče firme mislim da je s ovim prebijanjem dugova štečaj izbjegnut i ne smatram ga više realnom prijetnjom. Što se tiče dobivanja novih poslova i prihoda, svi građevinari su manje više u istom košu osim DLKV.

šta je fotije? Ne ide ti po planu? Očekivao si već prvi dan prodaje kooperanata da će otići na 10??? Nešto si danas nervozan. [lol] Ja sam se za razliku od tebe namjestio od 9 na dalje pa ako dođe neće me rastužiti. Još koja tisućica za badava neće mi škoditi. A na tvojih 50 para ipak ne vjerujem da će doći.

neće uvijek biti ovako.


Ma ovo je već viđena receptura, ali sada treba pogoditi dno, jer ova dionica je dosta padala, ova sljedeća godina je preokret na ovoj dionici, a tko pogodi dno i bude hrabar biti će bogatiji za minimalno 100 posto……..

JA BIH REKAO 300 %

i kanal ju vodi na cca 9 kuna … ja bum se ipak stavio malo iznad za svaki slučaj

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica




Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

Eto nam onda linija potpore………. [lol]
[/quote]
Džabe ti linija potpore pokraj toliko otpora u glavi. [bye]

Da, ja sam ovdje samo zbog dionice, ne firme.
Što se tiče firme mislim da je s ovim prebijanjem dugova štečaj izbjegnut i ne smatram ga više realnom prijetnjom. Što se tiče dobivanja novih poslova i prihoda, svi građevinari su manje više u istom košu osim DLKV.

[/quote]

Vidiš ja mislim da je samo kupljeno odredjeno vreme a da je bankrot realna opasnost i na dulji rok. Ipak, mislim da nas čeka još jedan veoma veliki dilution i to moguće u vidu dolaska "belog viteza", a u toj varijanti cena će biti tu gde je +/-5 do 10 dinara.

Teško je tu bilo šta pametno reći osim da dok ne vidimo pouzdani uptrend ovo će biti samo fudbal za napucavanje ili zvečka u bebinoj ruci… kome šta lepše zvuči.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

Eto nam onda linija potpore………. [lol]
[/quote]

G. BigBoss sada mi je čak malo i žao što sam vam uvaljao Ingru po 60 kn, ali nema veze vi uvijek možete nadokupiti pa smanjiti prosjek! [thumbsup]

elevatoor, 27.12.2010. u 16:38
13.11.10. | 20:17

elevatoor | privatna poruka | profil
korisnik od: 04.03.2009.

ocjena poruke
99%
zajednica

moderatori
Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.) DATA:
Ja imam hrpu INGRE i neću prodat makar krepo..
U debelom sam minusu…..
DATA
Kad bi vi kolege crni analitičari znali što će se desiti onda bi se ja odmah ubio

A vas bi prije toga postavi da budete vodeći analitićari banaka

kako samo trošite gomile vremena pišući vaša predviđanja što će biti

Pa vi nemožete predviditi ni što će biti sutra a kamoli za koji mjesec.
Pravite se pametni pišući basne o INGRI na osnovi nekih vaši trifrtaljnih saznanja
bože pomozi
sigurno ekipa insajdera ima bolji info od vas grah gatara
pa vidi da ne prodaju
nemate svi skupa 0,0001% ingre
ali sve analitićar do analitićara
sami stučnjaci
Bože pomozi

trebali bi se zaposlit u diznijevom studiju pisati basne jer to vam super ide!!!

kolega prestanite živjeti u basni pa cete vidjeti da vama bas i ne ide……

zar vam nije jeftinije bilo prodati ingru prije pola godine kad sam vama i onoj banani to sugrirao pa sada ležerno gledate sa strane horor filmove i pišete basne, dada vi ste bili u pravu a mi pokvareni drukeri.

Kako neko uopce ima volje pisati gluposti i obmanjivati druge na 51 i na 41 i na 31 i na 25 i na 18, pa vi da išta znate nebi na formu pokušavali spasiti svoje propale investicije.

ISTINA BOLI

(Molim modove da puste post i obećavam da neću ništa više nikad pisati iznad 15kn)

elevatoor, 27.12.2010. u 16:38

što prosječan imatelj ingre pomisli kad ona padne na 15kn? -jeftino cu dokupiti, ili opet ce se onaj dosadni elevatoor doci naslađivati [lol] i opet iznova čestitam drukeraju koji je ovu dionicu doveo tu gdje ona je-na dnu sa puno malih špekulanata koji su slušali priče o velikom rastu (op.a. i opeće)

ja tu nemogu više puno pomoći samo dati obećanje da ništa više na ovoj temi (AKO POST PROĐE) napisati neću dok god je ova "vrednosnica" iznad 13kn, na nečiju sreću MOŽDA NIKAD!, vidićemo [kiss] [proud]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Vidim isto sve od kad Vas zadnji put posjetio cca 32 kn

Ono šta se kaže ISTA META DRUGO RASTOJANJE [lol]

Suosječam se s svim gubitnicima na ovoj dionici, i ja sam bio jedan od njih..

gubitak cca 8%, al bio u njoj ko u nijenoj drugoj…

Kako ste se svi uskokodakali, evo neću više ništa piasti osim što su rekli moji prethodnici,a to su činjenice;
Mr James:
Što se tiče firme mislim da je s ovim prebijanjem dugova štečaj izbjegnut i ne smatram ga više realnom prijetnjom. Što se tiče dobivanja novih poslova i prihoda, svi građevinari su manje više u istom košu osim DLKV.

Mr. Rekvijem:
postoji li u poznatom nam svemiru dionica koja je tijekom recesije u svijetu pala na 3,6% od svojeg ATH , a da se nije još oporavila te da nije (još) završila u stečaju? da, to može samo ZSE LOL

,a ja ću reći da je dionica već bila na ovim razinama i očigledno postoje veći kupac ili kupci koji ne daju niže, ipak na ZSE je sve moguće. Iako ne vjerujem građevinarima u ovo vrijeme ovo je cijena koja odgovara stečaju i ja mislim da sam super povoljno kupio i naravno da mi ne pada na pamet da prodajem, pa nije ovo DKVS ili VLDS

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vidim da su i najzagriženiji počeli biti suglasni da bi cijena mogla i niže od ovih razina u bliskoj budućnosti- već sam prije mjesec -dva navodio da bi ovdje cijena uslijed pritiska na prodaji mogla doći i do 10 kn.


Vidim da su i najzagriženiji počeli biti suglasni da bi cijena mogla i niže od ovih razina u bliskoj budućnosti- već sam prije mjesec -dva navodio da bi ovdje cijena uslijed pritiska na prodaji mogla doći i do 10 kn.

Pa ako misliš na mene onda da ti rečen, moglo bi se ako se makne bid do 10 a netko lupi radi panike.Trajalo bi par minuti dok ne lupi nektko po bidu. Ne vjerujem u taj scenarij ali ako i dođe spreman sam i postavljen na par pravih mjesta. Pozz
PS:Možda neznam da li će INGRA na 10 ali znam da od 20 mirovinci ulaze(tek tada mogu). Naravno nije niti poželjno da mi se vjeruje jer bi se pojavila pitanja i komplikacije. No sve se vidi kad tad pa će i ovo.Pozdrav mirovincima.

neće uvijek biti ovako.


PS:Možda neznam da li će INGRA na 10 ali znam da od 20 mirovinci ulaze(tek tada mogu). Naravno nije niti poželjno da mi se vjeruje jer bi se pojavila pitanja i komplikacije. No sve se vidi kad tad pa će i ovo.Pozdrav mirovincima.

Volio bih da je to istina. Samo ne znam zasto bi mirovinci ulazili dodatno u Ingru s obzirom kako su se:
a) nakrcali 2007.
b) dodatno sada nakrcali u swap-u?

Samo jakooooo veliki posao ovu dionicu dize gore. U suprotnom, ostajemo u blatu…

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



PS:Možda neznam da li će INGRA na 10 ali znam da od 20 mirovinci ulaze(tek tada mogu). Naravno nije niti poželjno da mi se vjeruje jer bi se pojavila pitanja i komplikacije. No sve se vidi kad tad pa će i ovo.Pozdrav mirovincima.

Volio bih da je to istina. Samo ne znam zasto bi mirovinci ulazili dodatno u Ingru s obzirom kako su se:
a) nakrcali 2007.
b) dodatno sada nakrcali u swap-u?

Samo jakooooo veliki posao ovu dionicu dize gore. U suprotnom, ostajemo u blatu…
[/quote]

SLAŽEM SE u potpunosti!

…ali ako bude išlo gore ići će DEEEEBEEEELO!

New Report

Close