INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čitajte biser sa dopodnevne špice…

"INGR-a podizanjem sindiciranog kredita podmiruje obveze Đakovštine prema vjerovnicima i time ulazi u vlasničku strukturu a potom gradi nove sofisticirane silose po Slavoniji!?!"




frckavi@ izgleda da je…..jbg. nekom smrke nekom svane…..

a kome je smrknulo, a kome svanulo?
[/quote]

meni je svanulo onaj dan kad sam likvidirao 2500 komada po 30,0xkn – kupljenih na 27,5x

kome je jos smijesan target Brutalnog Kapitala na 20kn?

A znate da se otvorila mogucnost targeta na 12kn?
[proud]
[/quote]
Mogli ste i vise dobit, slazemo se?
Sto se mene tice neka ode jos dole da uzmem jos 1500
25 je moj target ali i nemora…+\- 1kn
nakon toga ocekujem jaci odbijanac pa i do 10 kn
ciao

…biserima nikad dosta…može i do 10 kn pa ih kupi i raduje se a za par dana ustanov da ima neizlječivi tumor, i eto ti radosti…što je život??? INGRA na 10,5 220??? ljudi skulirajte se malo…sve se to piše na vaš konto a isplata vas sigurno čeka a kakva će biti ovisi o svakome osobno …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


što ste se ulovili tih margina. Pa ne pucaju svima na 27-28 kn.

imaš pravo….nekima će margin pucati na 25….24….23…..22….20….

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!


…biserima nikad dosta…može i do 10 kn pa ih kupi i raduje se a za par dana ustanov da ima neizlječivi tumor, i eto ti radosti…što je život??? INGRA na 10,5 220??? ljudi skulirajte se malo…sve se to piše na vaš konto a isplata vas sigurno čeka a kakva će biti ovisi o svakome osobno …

…i za ovo mi je netko dao 1…molim neka mi na privat napiše ZAŠTO? hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



što ste se ulovili tih margina. Pa ne pucaju svima na 27-28 kn.

imaš pravo….nekima će margin pucati na 25….24….23…..22….20….
[/quote]

…jajaru, na koliko ćeš kupovati???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



…biserima nikad dosta…može i do 10 kn pa ih kupi i raduje se a za par dana ustanov da ima neizlječivi tumor, i eto ti radosti…što je život??? INGRA na 10,5 220??? ljudi skulirajte se malo…sve se to piše na vaš konto a isplata vas sigurno čeka a kakva će biti ovisi o svakome osobno …

…i za ovo mi je netko dao 1…molim neka mi na privat napiše ZAŠTO? hvala…
[/quote]

I ja sam prošao slično…, ovdje neki ocjenjuju iz puke dosade i bez karaktera

…pocetkom veljace 2006. trebalo je samo tjedan dana da naraste sa 20.xx na 28.xx…a da naraste sa 15,xx na 28,xx trebalo joj je nesto manje od mjesec i pol dana…no da li ce tako i sada biti ali samo u drugom smjeru…a kako stvari stoje…NNI… [bye]

Optimist - loše informirani pesimist

Kada će moja margina na 250 ?



što ste se ulovili tih margina. Pa ne pucaju svima na 27-28 kn.

imaš pravo….nekima će margin pucati na 25….24….23…..22….20….
[/quote]

Moja margina je na 250 i nesmije više rasti.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


…pocetkom veljace 2006. trebalo je samo tjedan dana da naraste sa 20.xx na 28.xx…a da naraste sa 15,xx na 28,xx trebalo joj je nesto manje od mjesec i pol dana…no da li ce tako i sada biti ali samo u drugom smjeru…a kako stvari stoje…NNI… [bye]

a u privitku evo i grafica iz tog perioda (svijeca=tjedan)…a mi smo danas tek dostigli onu plavu liniju…no mozda i ne mora biti tako…ali tko ili sto moze garantirat da i nece…

i jos nesto…na 200 Kn imala je trzisnu kapitalizaciju od 7.500.000 x 200 = 1,5 mild.Kn…a danas na 26 ima samo 195 mil.Kn ili 7,7 puta manje…a dugovi >700 mil.Kn…i sad jel to dobro ili lose…???

Optimist - loše informirani pesimist


Kada će moja margina na 250 ?


što ste se ulovili tih margina. Pa ne pucaju svima na 27-28 kn.

imaš pravo….nekima će margin pucati na 25….24….23…..22….20….
[/quote]

Moja margina je na 250 i nesmije više rasti.
[/quote]

Ako stvarno naraste više onda definitivno izlazim iz INGRE i nikad je više ne kupujem…..
Bit će to težak financijski udarac za mene i moju obitelj, takav da će nas odbaciti na put oko svijeta, a vjerojatno i na vikendicu na mjesecu (zemljište sam kupio na prošlogodišnjem skoku sa 39 na 61 )

izašo na 40kn,i ćekam da dobro padne,a da možda vam pomogne mešić pomogo je on i jugi,pa smo se mirno rastali,kako mislite da brok.kuće zarade plaću ,razmislite i uz pozdrav [undecid] [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close