INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čovjek se sigurno u euforiji drukanja malo zanio…ništ strašno…
No nije zgorega ponoviti, iako ovo nije taj topic…….BVPS = kapital i rezerve (AOP16) / broj dionica
P/B = cijena / BVPS

…jer niko se nije učen rodil….osim nas Zagoraca… z malom maturom…..

Vidim da su se neki rodili i sa velkom maturom…..ja nisam bil te sreće !
Kak bi moja stara baba rekla…….zdravlje sinek zdravlje, samo to ti je bitno a ne penezi…..!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dugo se već lomi ovaj otpor oko 40 000 kn….!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

slomljen! [smiley2]

…jer niko se nije učen rodil….osim nas Zagoraca… z malom maturom…..
[/i]


Je, vi se rodite i umrete sa malom maturom…[smiley2][smiley2][smiley2]NHF (prijevod – naj se srditi)

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

nadam se da je ovo zadnja “veća” diskontna količina na prodaji………

41130,00 10

[smiley11]


luki007: ” …jer niko se nije učen rodil….osim nas Zagoraca… z malom maturom….. [/i] ” Je, vi se rodite i umrete sa malom maturom…[smiley2][smiley2][smiley2]NHF (prijevod – naj se srditi)

samo ti piči… kaj bi se srdili …. ionak smo navek pod gasom! [smiley2][smiley2]

Scio me nihil scire

Najbogatiji Hrvat u Evropi ima malu maturu ( Ljubo Pecik rođen u selu od kud je moja baba )…..a znaš kak se obogatil….!? Na dionicama….pokrenuo čovjek burzu opcija u Austriji 1989 godine……
A zamisli kaj bi tek napravil da je došel do velke mature, možda bi bil najbogatejši na svetu ti bogca…… [smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

samo ti piči… kaj bi se srdili …. ionak smo navek pod gasom! [smiley2][smiley2]


TAK JEEE….DRELEA ZA PREDSEDNIKA!![smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Napokon više ne gledamo naloge ispod 40k. Juhu. Još samo da i dokapitalizacija prođe na ovoj razini i nakon ulaska u prvu kotaciju smo na sljedećem kolosjeku. Napokon!

What we've got here is a failure to communicate...

………..LOL [smiley2]

Scio me nihil scire

Mislim da je apoks….. nešto pomiješao. Neznam s kojim se vlakom kolega vozio, ali ovaj vlak nema rikverc[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Napokon više ne gledamo naloge ispod 40k. Juhu. Još samo da i dokapitalizacija prođe na ovoj razini i nakon ulaska u prvu kotaciju smo na sljedećem kolosjeku. Napokon!

obično kad sve dočekaš vlak već stigo na tu stanicu tako da će tada morat krenut stanicu dalje! [smiley2]

New Report

Close