INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vraća se drugi tjedan, liječi reumu u Stubakima…[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Teta Baroooo Krapina: tri ponude za ulaganje u Stubičke toplice KRAPINA, 31. srpnja 2007. (Hina) – Za projekt razvoja zdravstvenog turizma u Stubičkim toplicama na međunarodni javni natječaj Krapinsko-zagorske županije prijavili su se Sunce hoteli Jake Andabaka, Ingra i konzorcij Konstruktor – IGH, rekao je danas na konferenciji za novinare zagorski dožupan za gospodarstvo Zorko Vidiček. Županija traži ulagača koji bi po modelu javno-privatnog partnerstava u Stubičke toplice uložio najmanje 50 milijuna eura, a ona u posao ulazi s bolnicom i 16 hektara zemljišta bogatih termalnim vrelima. Povjerenstvo za razvoj projekta do 3. kolovoza uručit će ponuđačima projektnu dokumentaciju, a oni mogu u roku od dva mjeseca predati ponude. Na temelju već utvrđenih uvjeta, najavio je Vidiček, najbolji ponuđač odabrat će se do sredine listopada, a do kraja mjeseca trebalo bi se osnovati i novo dioničko društvo. Županica Sonja Borovčak naglasila je da će zaposlenima u stubičkoj Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju biti zajamčena sigurnost te da će ostati jednak broj bolesničkih postelja, koji će se i dalje ugovarati s HZZO-om.

I kakva očekujete konačan ishod?
[smiley2]

može k/p

hvala unaprijed


Mislim da je danas zadnji dan ako se misli prodati po 40 i kupiti po 35 ako je do kraja tjedna i namira T+3 od SDA. Da li sam u krivu??

U krivu si. Da bi ti u srijedu sjela lova od prodanih dionica i da s njom u četvrtak uplatiš po 35, zadnji dan za prodaju je petak Na žalost, bojim se da će još ispod 40 k

Valjda će danas završiti ta rasprodaja zbog dokapitalizacije….Pa da napokon krenemo prema cijeni koja će uvažiti sve ove vijesti proteklih dana…[smiley2]


Valjda će danas završiti ta rasprodaja zbog dokapitalizacije….Pa da napokon krenemo prema cijeni koja će uvažiti sve ove vijesti proteklih dana…[smiley2]

Mislim da hoće, ali kolega strpljenja molim [smiley2]

Ma imam ja strpljenja… još tamo od prvog mjeseca. Jučer sam obavio upis i to je to…Ova mi dionica prelazi u dugoročne investicije tako da se ne zamaram previše….[smiley2]


može k/p hvala unaprijed

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Kakva banalnost i čista špekulativna aktivnost: rasprodati dionice kako bi kupio te iste dionice po nižoj cijeni.

I time rušiš cijenu, a dokapitalizirao si se upravo zbog razlike između dokap cijene i tržišne cijene. I sad tu razliku izlazeći rušiš. Prodaš recimo Jednu dionicu da bi uzeo Jednu iz dokapa, a time si srušiš cijenu ostale Tri koje imaš…

Blah… [smiley13]

Mislim, sve pet, sve će se to isplatiti, ali stvarno je sve skupa – blesasto. [smiley11]

No respect

to ti je čista podjela troška – ti sad prodaš nekom po diskontu, pa onda ti kupiš po još većem diskontu, pa onda obadvojica za neko vrijeme prodate trećemu skuplje. prva dvojica podijelila trošak dokapitalizacije da bi obadva kasnije profitirala.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


to ti je čista podjela troška – ti sad prodaš nekom po diskontu, pa onda ti kupiš po još većem diskontu, pa onda obadvojica za neko vrijeme prodate trećemu skuplje. prva dvojica podijelila trošak dokapitalizacije da bi obadva kasnije profitirala.

Ma jasno, stoji to… [smiley11] Ali nitko neće zbog dokapitalizacije prodati više od 25% dionica Ingre. A tom špekulacijom ruši mu se i ostalih 75%.

Naravno, ne pitaš se ti kao pojedinac, nego si prisiljen priključit se krdu, koje je odlučilo tako se dokapitalizirat. “Sirotinjska” dionica, kad nemaju za dokup. [smiley1][smiley2]

No respect

još uvijek sam sebi ne vjerujem da sam i po 40 500 se nakupovo ingre jer sam i opet zaboravio na efekt sirotinje u glavi koja to prodaje ispod 40………………..

strava i užas no portfelj mi je sad 100% ingr-roka-mo!!!!! [smiley2]

New Report

Close