INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/adris-grupa-i-ingra-uvjerljivi-gubitnici-svibnja,80069.html



Nosor0g @ C nema vise gapa niti jednog….ovaj na 4.07 je bio vidljiv na 30min,60min i na daily
i morao se popuniti…..,,ovaj na 3.80 probaj stavit na 60 min. i nema ga….znaci beznacajan….
opt ponavljam 4.07 je bio ogroman gap…..isprva sam mislio da je odradjen 4.03 …ali ipak su ameri precizni u cent… [cool]

[thumbsup]
imaš pravo,nema gapa
samo nekakva rupa,ali valjda beznačajna,kada nije predmet tvojih gap analiza

[/quote]
Kad me vec povlacis za jezik….
reci dionicarima INGRE…postoji li gdje "gap" na ingri?
mora li se popunit…i hoce li?
kolika je postotak povrata na GAP podrucje i kolika je njegova trajnost?
Tehnicaru i dobrocinitelju…sto ne pomognes u ovom smjeru kad si toliko dobronamjeran
[lol]
dobro ti veli kolega Delux u svezi misljenja..[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



…zanimljivo je da mnogi pa i novinari pišu samo o Ingrinim dugovima a skoro nitko pri tome ne spominje Ingrina potraživanja i vrijednost imovine kao i vrijednost poslova koji se već obavljaju…mudraci izračunajte sve to pa ćete vidjeti koliko Ingra vrijedi, a ne sipajte negativnosti kao da se radi o malom građevinaru sa kamiončićem i kantom alata…INGRA je gigant u građevini i realno vrijedi milijarde kuna…stanje dionice ne odražava pravu vrijednost, kao i kod mase drugih firmi na ZSE…naravno da to znate ali vam trenutno ne odgovara isticanje pozitive već samo negative…pa dobro, sami sebi ćinite zlo a da toga niste ni svjesni…nadam se da ćete još danas to shvatiti i okrenuti ploču…pozz svima…

novinari pišu realno… neće tjerati ljude u ingru,ko što ti ovdje stalno radiš.ko god je ušao od kad ti to preporučuješ u gadnom je minutu… a ti sad reci da nisam u pravu. tvrdis da od 37kn,drukaš na gore,znači ako imaš recimo 3k komada,već si u minusu 20k. znaći danas si mogo kupit 500kom više…

[/quote]
…a da ti kupuješ sada a ne nakon potvrde trenda na 40 na 3k bi do 40kn zaradio dodatnih 30000kn… [wink]…čuj kolega, svi mi imamo iste argumente za i protiv, samo što smo mi za rast u prednosti. rasti može puuuuno više nego što može padati…nije li tako??? a ako ti misliš da ćeš se ukrcati na dnu varaš se…ti ćeš kao i mnogi čekati potvrdu rasta, a dočekati ćeš je ne na 40 kao što planiraš već na 45 i više…teško je uskočiti u jureći vlakić… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

fotije, 02.06.2010. u 11:21
zanimljivo je da mnogi pa i novinari pišu samo o Ingrinim dugovima a skoro nitko pri tome ne spominje Ingrina potraživanja i vrijednost imovine kao i vrijednost poslova koji se već obavljaju…mudraci izračunajte sve to pa ćete vidjeti koliko Ingra vrijedi, a ne sipajte negativnosti kao da se radi o malom građevinaru sa kamiončićem i kantom alata…INGRA je gigant u građevini i realno vrijedi milijarde kuna…stanje dionice ne odražava pravu vrijednost, kao i kod mase drugih firmi na ZSE…naravno da to znate ali vam trenutno ne odgovara isticanje pozitive već samo negative…pa dobro, sami sebi ćinite zlo a da toga niste ni svjesni…nadam se da ćete još danas to shvatiti i okrenuti ploču…pozz svima…

Pa piši ti o pozitivi, da vidimo kolika su potraživanja, koliko su i kad naplativa itd.
To da Ingra vredi miliarde, o tome svakoga dana tržište daje svoj sud vrednujući je na cca 235 miliona. Zanimljiva je ta diskrepanca između dvesta miliona i nekoliko miliardi, pa kad su svi slepi i svi u krivu, prosvetli nas ti kćerce moje… 🙂

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

priča o gapovima na ingri izgleda nedobro, no to naravno ništa ne mora značiti … ipak reda radi od 16-21 su tri komada

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ne drukam, izašao s minusom na 35, mislim da bi moglo još 10% dole. Bude li promet povečan 2-3 dana to bi moglo i biti dno, kupnja se u zadnje vrijeme lagano pojačava…..

Ovaj na bidu polako uzmiče pred samim sobom ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

INGRA pred Stečajem, zaustavlja se i pozdravlja ga, Stečaj odmahuje u zavisti, a INGRA nastavlja svojim putem do dividende [cool]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…napetost je velika…tko će prvi lupiti po asku pitanje je sad…crobi ide prema nuli pa polako u zeleno kao i evropa…danas Ingra u zelenom…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


priča o gapovima na ingri izgleda nedobro, no to naravno ništa ne mora značiti … ipak reda radi od 16-21 su tri komada

a iznad si corav ?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

a ja tipujem na ovo : banke će otkupit udjel u areni a time i lanište d.o.o. (time će se rasteretiti dugovi ingre za ccc.700 mil kuna) holding i ingra će napraviti ugovor o održavanju (ingra je već u upravljačkom sustavu), ostatak duga poktiti će dvori lapad ,a ovogodišnji rezultati biće na prošlogodišnji ako ne i bolji (naročito od alžira i iraka, a hidrocentrale u bosni još su aktualne). moje skromno mišljenje da je ovo dno.. sretno svima


a ja tipujem na ovo : banke će otkupit udjel u areni a time i lanište d.o.o. (time će se rasteretiti dugovi ingre za ccc.700 mil kuna) holding i ingra će napraviti ugovor o održavanju (ingra je već u upravljačkom sustavu), ostatak duga poktiti će dvori lapad ,a ovogodišnji rezultati biće na prošlogodišnji ako ne i bolji (naročito od alžira i iraka, a hidrocentrale u bosni još su aktualne). moje skromno mišljenje da je ovo dno.. sretno svima

Slažem se… [thumbsup] [thumbsup]

New Report

Close