INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Izvješće za 3 kvartal će opravdati cijenu koja se do tada postigne. Makedonija će svoj dio odraditi, ona je jednostavno Ingrin "dužnik", a dug će se prelamati u obliku novih poslova preko Mavrova! Aj uzdravlje! [rolleyes]

Hoće li se u 3. kvartalu knjižiti kakva amortizacija ili usklađivati imovina, firma koja je u 1. kotaciji ZSE bi trebala to uredno voditi.
O kojemu Mavrovu pričate, Mavrovo ing. je u stečaju i više nema nikakve veze s Ingrom.
[/quote]

-ADG Mavrovo je u stecaju
-Ingra ima udio u Mavrovoinzeneringu

The best place to succeed is where you are whit what you have.



Znači, riječ je o izvrsnim čitačima staklene kugle! [lol]

umjesto bezveznog sarkazma, pogledaj radije semafor [bye]
[/quote]
Semafor se gleda na kraju utakmice. Za danas odličan rezultat.

neće uvijek biti ovako.



Izvješće za 3 kvartal će opravdati cijenu koja se do tada postigne. Makedonija će svoj dio odraditi, ona je jednostavno Ingrin "dužnik", a dug će se prelamati u obliku novih poslova preko Mavrova! Aj uzdravlje! [rolleyes]

Hoće li se u 3. kvartalu knjižiti kakva amortizacija ili usklađivati imovina, firma koja je u 1. kotaciji ZSE bi trebala to uredno voditi.
O kojemu Mavrovu pričate, Mavrovo ing. je u stečaju i više nema nikakve veze s Ingrom.
[/quote]
Kolega Mavrovo d.d. još uvijek posluje i to sve u 16.
U prilogu su povezana društva Ingre!


neznam dali je neko primjetio da je nestao bid i ask sa obveznica to može bit dobar znak ili loš vjeroatno je povezano sa ovim rastom zadnjih dva dana

Jeli to kupac dovarane na vidiku ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@trocadero
@bananarama

Šta mu uopce dokazujete???
Zar mislite da on to ne zna??? Zna, jako dobro!
Ali mu je cilj rasprsivati paniku medju ovcama koje ovdje zalutaju, pa ih planira osisati!
Samo pogledajte sto onaj tigrus pise, pa to je odavno preslo granicu zdrave pameti… Ustvari, bolje ni ne gledati sta takvi pisu jer sve se svodi na DRUK, a ovisno o situaciji, taj druk ide gore/dolje…

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....




Izvješće za 3 kvartal će opravdati cijenu koja se do tada postigne. Makedonija će svoj dio odraditi, ona je jednostavno Ingrin "dužnik", a dug će se prelamati u obliku novih poslova preko Mavrova! Aj uzdravlje! [rolleyes]

Hoće li se u 3. kvartalu knjižiti kakva amortizacija ili usklađivati imovina, firma koja je u 1. kotaciji ZSE bi trebala to uredno voditi.
O kojemu Mavrovu pričate, Mavrovo ing. je u stečaju i više nema nikakve veze s Ingrom.
[/quote]
Kolega Mavrovo d.d. još uvijek posluje i to sve u 16.
U prilogu su povezana društva Ingre!
[/quote]

A zašto toga nema u revidiranom izvješću za 2009g , tj piše da Ingra nema kontrolu nad Mavrovom jer je društvo u stečaju od ožujka 2009g.

Pa dobro je napisano! Ali ostala povezana društva……su ostala.

marcello

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-zagolicala-mastu-investitora-158622.aspx

neće uvijek biti ovako.

Jaca je spomenula da će kroz par dana pokrenuti 10-tak projekata koji dugo stoje (možda netko zna za koji pa zato raste)..

a vidjet ćemo …..
ako danas preskoći 24 onda netko nešto zna (nešto se sprema) a ne želi podjeliti s nama


http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-zagolicala-mastu-investitora-158622.aspx

Ma koja mašta , ja sam jučer prodao , pa kupio 3000 kom. , najobičniji trade , i eto skoro 15% jučerašnjeg prometa.

vjerujem da u tim projektima ima i ingre

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-zagolicala-mastu-investitora-158622.aspx

Ma koja mašta , ja sam jučer prodao , pa kupio 3000 kom. , najobičniji trade , i eto skoro 15% jučerašnjeg prometa.
[/quote]

ja potpisujem još na to 8,2% jučerašnjog prometa, isto kupojutarnja-prodajapodnevna. dakle zajedno imamo 23,2%. Ako još par kolega napiše svoje cifre mogli bi se javiti novinama [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

dodaj i mojih istrejdanih jučer preko 2000 komada [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

i mojih 20 000 [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-u-cetiri-dana-dobila-11%2c2%25,92617.html

i seebiz hvali ingru, ne zvuči dobro

New Report

Close