INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-u-cetiri-dana-dobila-11%2c2%25,92617.html

i seebiz hvali ingru, ne zvuči dobro

bit će da su forumaši jučer nakitili seebizove novinare na 23,50-24 kn pa se sad oni preznojavaju od muke i drukaju da spase pare prije novog pada [lol]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Nemojte se zaletavati, s Ingrom se nešto dešava, ali još nije javna tajna.
Nisu ni obveznice s prodaje slučajno povućene, a niti je netko uložio 1 milijun Kuna da bi sada cijena padala.
Današnji indexi vani padaju pa je pauza, ali ćim ask povoljno popunite netko će ga već pokupiti.
Strpljenje !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Nemojte se zaletavati, s Ingrom se nešto dešava, ali još nije javna tajna.
Nisu ni obveznice s prodaje slučajno povućene, a niti je netko uložio 1 milijun Kuna da bi sada cijena padala.
Današnji indexi vani padaju pa je pauza, ali ćim ask povoljno popunite netko će ga već pokupiti.
Strpljenje !
koji analiticar
[lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

je, baš je analitičar [lol]
ja kad vidim da je ušao u dionicu gdje sam već ja, odmah prodajem samo da ne čitam te bedastoće [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


je, baš je analitičar [lol]
ja kad vidim da je ušao u dionicu gdje sam već ja, odmah prodajem samo da ne čitam te bedastoće [lol]

po stručnosti izgleda mi kao analitičar Hypa

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-u-cetiri-dana-dobila-11%2c2%25,92617.html

i seebiz hvali ingru, ne zvuči dobro

bit će da su forumaši jučer nakitili seebizove novinare na 23,50-24 kn pa se sad oni preznojavaju od muke i drukaju da spase pare prije novog pada [lol]
[/quote]
Samo se ti-vi nadajte. Kupovati ćete vi opet po 25 pa trejdati do 27. pa opet sa 30 do 32 i tako redom. Ako mislite da vam je to dobra računica samo naprijed, ali padnja više nema. Tako je odlučio krupni kapital jer je brutalni kapital out.

neće uvijek biti ovako.


je, baš je analitičar [lol]
ja kad vidim da je ušao u dionicu gdje sam već ja, odmah prodajem samo da ne čitam te bedastoće [lol]



je, baš je analitičar [lol]
ja kad vidim da je ušao u dionicu gdje sam već ja, odmah prodajem samo da ne čitam te bedastoće [lol]

po stručnosti izgleda mi kao analitičar Hypa
[/quote]



Nemojte se zaletavati, s Ingrom se nešto dešava, ali još nije javna tajna.
Nisu ni obveznice s prodaje slučajno povućene, a niti je netko uložio 1 milijun Kuna da bi sada cijena padala.
Današnji indexi vani padaju pa je pauza, ali ćim ask povoljno popunite netko će ga već pokupiti.
Strpljenje !
koji analiticar
[lol] [lol] [lol]
[/quote]

Zanimljivo je da uvijek isti ( fali Tigrus i Frckavi100 ) se jave na moje ANALIZE sa svojim "ANALIZAMA"
Upozorio sam samo kolege ingraše da ne nasjedaju na vaše trejdanje, a kolege ingraši zapamtite ovih 5 imena i uvijek postupite suprotno od njihovih "analiza" i dobro ćete napraviti za svoj portfelj.

Poslovni.hr je močna psihoza i ove kolege to dobro znaju i koriste, ali vrijeme je da sami nešto odlučite i uzmete im malo dionica.
Kupujte isključivo na bidu po lipu u dizanju ponude i prodajite isključivo po asku isto po lipu u spuštanju ponude.

Zašto Ingra raste i dokle će rasti nemam pojma kao niti jedan koji su me ovdje prozvali, ali trejdanje im je profesija i dobro to rade, te ostavljaju prostor da i sami naučite kako .
Pogledajte naloge na asku i bidu od po 1000 komada, postavili su mreže na obje strane i čekaju da plivate između.
Međutim nikada netraba zaboraviti da sva ljepota leži samo u istini !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Iako je danas crvenilo vani ingra bi mogla zatvoriti u zelenom

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

prodao sam ingru na 23,30.-23,40 ali vidim ne da se ingra, štoviše u plusu je. Dakle brutalni kapital je brutalno pogriješio [lol]
p.s. ovo ide tigrusu

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


prodao sam ingru na 23,30.-23,40 ali vidim ne da se ingra, štoviše u plusu je. Dakle brutalni kapital je brutalno pogriješio [lol]
p.s. ovo ide tigrusu

polako kolega,
danas je vrlo bitan da za trend.

ja sam lovu uzeo. sada gledam kamo ce trziste.
za 23,75 kn se uvijek ingra moze kupiti.

loris – Međutim nikada netraba zaboraviti da sva ljepota leži samo u istini !

"Upoznati ćete Istinu i Istina će vas osloboditi".

neće uvijek biti ovako.

Jakih mi trejdera. Prodaja po 20,40, 100 kom. I poslije će pisati kako su trejdali 2-3 tisuće komada.

Da ima po 23,75 koliko hoćete. [lol] .

neće uvijek biti ovako.

Danas nastavljen trend-prosječna +0,64 a budući da je Crobex u dobrom crvenilu značaj trenda je još veći.

neće uvijek biti ovako.

Stipe je Zakon! [cool]


Stipe je Zakon! [cool]

Buš vidil [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close