INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Dividenda ht-a 17.05. oko 2,8 mlrd. kuna. Nek od toga 50% ide u dionice to je 1,4 mlrd. kuna. Nek od toga 1% ide u Ingru to je 14 mil. kuna. Dovoljno za rast od min. 20%. Do 14.05. ko je jamio ispod 37kn, jamio je.

51% dividende HT-a ide Deutsche Telekomu tj. van iz države. Napravi novu računicu.
[/quote]
Može, Sve cifre : 2, i opet potpisujem sve. [smiley]
[/quote]
Pa, ako si tako ziher, prodaj sve ostalo i sve upucaj u Ingru. Ne znam kako si prije došao do brojke koliki će biti rast, ali ako ti je računica točna, zaradit ćeš sigurnih 10%. Bez ikakvih briga.



Dividenda ht-a 17.05. oko 2,8 mlrd. kuna. Nek od toga 50% ide u dionice to je 1,4 mlrd. kuna. Nek od toga 1% ide u Ingru to je 14 mil. kuna. Dovoljno za rast od min. 20%. Do 14.05. ko je jamio ispod 37kn, jamio je.

51% dividende HT-a ide Deutsche Telekomu tj. van iz države. Napravi novu računicu.
[/quote]

Mislim da je ovo zadnja izdašna dividenda HT-a, obzirom na činjenice gdje je rasprava u/oko Vlade sve glasnija da treba oporezovati dividendu u novcu, ali ne i u dionicama .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Pa, ako si tako ziher, prodaj sve ostalo i sve upucaj u Ingru. Ne znam kako si prije došao do brojke koliki će biti rast, ali ako ti je računica točna, zaradit ćeš sigurnih 10%. Bez ikakvih briga.
[/quote]

U Ingri sam max sa 1.000 dionica, i nikad više od 20% porfelja, a i to mi je dovoljno za pristojnu zaradu jednom kad dosegne target od 60kn. Igrači kao Inverter mogu puno zaraditi, ali i puno popušiti. A tih 20% je oko 45kn, nije neka nedostižna astronomska cifra. Inače je problem s medvjedima taj da uvijek brundaju i nikad nisu zadovoljni. Dobro ih je Kostolany opisao. S takvom ekipom ne bi ni kavu popio, a kamoli zaružio. Vjerojatno ne bi ni rundu okrenuli.

Tonchi70@ nisam ti ja medjed…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Tonchi70@ nisam ti ja medjed…. [cool]

Nisam mislio na tebe. Tebi svaka čast, imaš atribute. [thumbsup]


dosad pukle sve potpore, jedino se jos ova na 36 jos kako tako drzi…a hoce li izdrzati i sutra…inace u suprotnom prijeti potop na puno nize razine…vec bilo prikazano u grafu sa dva kanala jos prosli tjedan a u privitku eto i jos jednom…

…loše si ovo ucrtao…ne crta se po osobnim željama već po TA i ostalim glupostima koje ionako više nitko i ne prati…prati se sentiment i psihološke procjene…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@filija
osobne zelje su u smjeru zelene strelice a realnost u smjeru crvene…

Optimist - loše informirani pesimist




Pa, ako si tako ziher, prodaj sve ostalo i sve upucaj u Ingru. Ne znam kako si prije došao do brojke koliki će biti rast, ali ako ti je računica točna, zaradit ćeš sigurnih 10%. Bez ikakvih briga.
[/quote]

U Ingri sam max sa 1.000 dionica, i nikad više od 20% porfelja, a i to mi je dovoljno za pristojnu zaradu jednom kad dosegne target od 60kn. Igrači kao Inverter mogu puno zaraditi, ali i puno popušiti. A tih 20% je oko 45kn, nije neka nedostižna astronomska cifra. Inače je problem s medvjedima taj da uvijek brundaju i nikad nisu zadovoljni. Dobro ih je Kostolany opisao. S takvom ekipom ne bi ni kavu popio, a kamoli zaružio. Vjerojatno ne bi ni rundu okrenuli.
[/quote]

…okrenuli bi rundu ali bi prvo drukali kod konobara da spuste cijenu…ono kao: "pivo ti je sigurno kiselo"…a posle bi se hvalili okolo kako su popili dobro pivo u pola cijene… [lol] … šala mala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

U kupnji na 36 i iznad ima stalno oko 7.000 dionica, netko fenomenalno puni portfelj.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…okrenuli bi rundu ali bi prvo drukali kod konobara da spuste cijenu…ono kao: "pivo ti je sigurno kiselo"…a posle bi se hvalili okolo kako su popili dobro pivo u pola cijene… [lol] … šala mala…

evo ti 100-ka [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/ranilovic-kupac-je-kralj-trzista,-ali-cijene-ce-tesko-dodatno-padati,76596.html



@filija

osobne zelje su u smjeru zelene strelice a realnost u smjeru crvene…

…onda prodajte i veselite se crvenilu…osim ako već niste, što je realno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close