INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije niti to najbitnije u cijeloj priči nego znaš što?
Tog dana , 24.07. je protrgovano 336 komada, odnosno preko 13 milijuna prometa sa INGROM.
A Erste je bio kupac ” samo ” 103 komada.
Zaključak?

Ne ulazi samo jedan veći igrač, ovih dana bismo možda mogli očekivati novi ulaz u top 10.

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

matrix90, 28.07.2007. u 12:09
Nije niti to najbitnije u cijeloj priči nego znaš što?
Tog dana , 24.07. je protrgovano 336 komada, odnosno preko 13 milijuna prometa sa INGROM.
A Erste je bio kupac ” samo ” 103 komada.
Zaključak?

Ne ulazi samo jedan veći igrač, ovih dana bismo možda mogli očekivati novi ulaz u top 10.

Ili nadokupnja malih, makar, više baš i nema malih…

malo nas ja al nas ima …..

sa mnom nema brige, jedva sam skupio za jednu dionicu, ali j…š ljude koji imaju dionice a nemaju INGR-R-A

SKORa-M-A[color=blue][/color]


Ili nadokupnja malih, makar, više baš i nema malih…

Po meni, “mali” nije nitko tko ima, recimo, 4 ili sada 5 dionica Ingre.
Onda je barem “veliki mali”.
Nisi mali ako u samo jednoj dionici imaš auto više srednje klase.

No respect


plavi, 28.07.2007. u 14:01
Nije niti to najbitnije u cijeloj priči nego znaš što? Tog dana , 24.07. je protrgovano 336 komada, odnosno preko 13 milijuna prometa sa INGROM. A Erste je bio kupac ” samo ” 103 komada. Zaključak? Ne ulazi samo jedan veći igrač, ovih dana bismo možda mogli očekivati novi ulaz u top 10.
Ili nadokupnja malih, makar, više baš i nema malih…
[/quote]

Neće biti baš tako, taj dan je o ovih 336 komada osim ovih 103 komada bilo još 2 ili 3 veća bloka transakcija.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bilo je super u petak uplačivati našu Ingricu po 35 K !

Preneseno s Tehnike anketa : Što mislite koliko će INGRA vrijediti 1.1.2008?

Evo da se ja uključim, dakle, trebalo bi prije svega napomenuti da Tehnika ima udio u Ingri od preko 7%.

A sada koliko će biti teško je reći. Poslovi koje su dobili mogli bi biti zlatni rudnik za Ingru ( a i njezine dioničare). Cijena od cca 50-55k me ne bi čudila, no onda dolazi do problema, tj do nemogućnosti kupovanja dionica od strane malih investitora, što bi moglo dovesti do stock-splita (1:100) , tj bolju likvidnost.
Kakvo je vaše mišljenje?

Ajde evo, neka Vam bude, tko ovo ne vidi taj živi u mraku..[smiley2]

P.S. Morao sam splitati jer je file preveliki, ali svemu ima lijeka..[smiley2]

P.P.S. SAmo na temelju ugovorenih poslova, dakle u najgorem slučaju..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolege pomagajte … bio sam neko vrijeme odsutan i dosta sam propustio vezano na dokapitalizcaiju …
Što je dalje činiti vezano na upis dionica … ako može zdravo selja.ki … javi se na tel …… ili na adresu …….
treba od papira to i to …
Zahvaljujem i dok se ne odužim pozdravljam …

Imam ruku k'o Alija Sirotanović; sitna lova mi samo klizi kroz prste, a do velike ne mogu ...

Upis dionica u prvom krugu možeš obaviti u Raiffeisen bank i to u poslovnicama:Vukovarska 37b i Jurišićeva 9. Od dokumenata trebaš samo osobnu iskaznicu i karticu tekućeg, podatke iz SDA imaju. Upis obaviti najkasnije do 07.08.2007. do 20h. Uplata love na tekući račun broj 2484008-1500151352 i to najkasnije do 09.09.2007. do 14h.

Samo da vas pitam kolege, šta mislite, koliko će dionica ostati u drugom krugu ovog IPO-a?

Čini mi se da ih neće ostati više od 300 [smiley1]


Samo da vas pitam kolege, šta mislite, koliko će dionica ostati u drugom krugu ovog IPO-a? Čini mi se da ih neće ostati više od 300 [smiley1]

Otprilike, tu negdje[smiley2]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

A mislite da li bi se mogao desiti u vremenskom periodu( 1-2.5g) stock split recimo ( 1:100) ?

I prije, ak nastavi ovak rast…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

matrix90:

james, 30.07.2007. u 12:26
Samo da vas pitam kolege, šta mislite, koliko će dionica ostati u drugom krugu ovog IPO-a?

Čini mi se da ih neće ostati više od 300

Mozes li malo pojasnit kako si dosao do te brojke, jesi to napamet bubnuo ili si dosao do tog broja nekom racunicom?

New Report

Close