INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vrijeme je objave 2Q izvještaja – SLK, Plavi, kakva očekivanja imate od Ingre?

To Plavi puno bolje zna, ali evo: mislim da izlazak neće donijeti neke bitne pomake u cijeni, tj. ako ih bude, neće ih prouzrokovati izlazak 1H. Tu je sve transparentno, sve se zna, svaki važan posao je tri dana u novinama i 1H ne može biti nikakvo iznenađenje. Barem ne pozitivno iznenađenje.

No respect


Tu je sve transparentno, sve se zna, svaki važan posao je tri dana u novinama i 1H ne može biti nikakvo iznenađenje. Barem ne pozitivno iznenađenje.

??

Ok, onda koliko je to onda po vama, ako je vec sve transparentno i jasno? 35 milja? 40? 45?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


??
Ok, onda koliko je to onda po vama, ako je vec sve transparentno i jasno? 35 milja? 40? 45?

Mislim da je trenutna razina vrlo dobra.

No respect

Trenutna razina?? a koja je to? razina od 1Q? Kolega mislim da vas onda sigurno očekuje iznenađenje……

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Trenutna razina?? a koja je to? razina od 1Q? Kolega mislim da vas onda sigurno očekuje iznenađenje……

Razina 40-41 tisuće. To je trenutna cijena.

Bit će mi drago ako bude pozitivno iznenađenje.

No respect

Što mislite hoće li ostati koja nova dionica za upis u drugom krugu ili će sve planuti odmah???

La vita e bella!


Što mislite hoće li ostati koja nova dionica za upis u drugom krugu ili će sve planuti odmah???

teško da će što ostati – drugi krug namijenjen instit.igračima
samo za one koji još ne znaju, rok za uplatu upisanih dionica – do 09.08. do 14 sati


Razina 40-41 tisuće. To je trenutna cijena. Bit će mi drago ako bude pozitivno iznenađenje.

Pričamo o 2Q izvještaju i očekivanjima investitora ne o cijeni dionice.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


SLK: ” Razina 40-41 tisuće. To je trenutna cijena. Bit će mi drago ako bude pozitivno iznenađenje. ” Pričamo o 2Q izvještaju i očekivanjima investitora ne o cijeni dionice.

Mislim da bi moglo biti ca. 35 38 miliona dobiti kumulativno.
To bi bilo u skladu sa očekivanjima.

Ali nitko nije primjetio ovo:

Podaci od 26.07.2007. za trgovanje na 23.07.2007.
Vlasnik računa Stanje [%]
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.969 12,42
2. OPPENHEIM IGOR 4.558 11,4
3. LUDVIGER JASNA 3.059 7,65
4. TEHNIKA D.D. 3.012 7,53
5. Skrb.: PBZ D.D. 2.000 5
6. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 3,46
7. REŽEK DANIJEL 1.361 3,4
8. Skrb.: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.200 3
9. Skrb.: ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.054 2,64 NEW
10. INGRA D.D. 1.049 2,62 DOWN
Ukupno: 59,11

Koji fondovi se kriju ispod Erste skrbničkih..?
[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vaš link

jel u ovom i “naša” ingra?

Ove sitne rasprodaje ispod 40k mi jedino imaju smisla ako nekome fali keš za dokapitalizaciju po 35k….[smiley2]

Naš novi fond skuplja…:

Podaci od 27.07.2007. za trgovanje na 24.07.2007.
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.969 12,42
2. OPPENHEIM IGOR 4.558 11,4
3. LUDVIGER JASNA 3.059 7,65
4. TEHNIKA D.D. 3.012 7,53
5. Skrb.: PBZ D.D. 2.000 5
6. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 3,46
7. REŽEK DANIJEL 1.361 3,4
8. Skrb.: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.200 3
9. Skrb.: ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.157 2,89 103
10. INGRA D.D. 1.049 2,62
Ukupno: 59,37

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A tko misliš da se skriva iza skrbničkog? Meni se u “jednoj” dionici od danas počeo pojačavati ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK skrbnički, a mirovao je od pamtivjeka!
Da stvar bude bolje, u toj istoj dionici je 5. dioničar Ingra.

Znam da sam dosadan s njom, ali me pogodila ova koincidencija… [smiley7]

No respect

Ne znam, ali budem saznao.Teta Bara mi je davno rekla da netko iz erstea skuplja , ali sam zaboravio tko.
A teta je sada na godišnjem, kupa se u Stubakima.
Nadam se da je slučajna koincidencija ovaj članak od neki dan oko Ingre i Stubičkih…[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ne znam, ali budem saznao.Teta Bara mi je davno rekla da netko iz erstea skuplja , ali sam zaboravio tko.
A teta je sada na godišnjem, kupa se u Stubakima.
Nadam se da je slučajna koincidencija ovaj članak od neki dan oko Ingre i Stubičkih…[smiley2]

Kad imaš rođendan, kupit ću ti Ginko da bolje pamtiš, ebemu… [smiley2]
Idi podaperi sutra noge u Stubičke i pitaj Baru. Onak slučajno: Joj, otkud vi? [smiley1]

Ako se i u izvješću od ponedjeljka ili utorka pojača Erste skrbnik u mojoj dionici, krećem i ja u akciju. Da ja vidim šta taj hoće i planira…

No respect

New Report

Close