INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INgra ne samo da je najlikvidnija nego ima čak 30% prometa na ZSE. FANTASTIČNO [smiley]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

hm… ovo sada stvarno već miriši na rast. nemam dionicu jer je trenutno nemam sa čim kupitia ne da mi se prodavati nešto drugo.

evo, samo opaska nezavisnog promatrača. navijam za vas [thumbsup]

Šta je ovo na ingri, na kupnji 7.000 dionica u 0,50 kn, a ask poluprazan??????

[yawn]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Rokamo, 32260 dionica promjenilo vlasnika u 1. sat vremena [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


hm… ovo sada stvarno već miriši na rast. nemam dionicu jer je trenutno nemam sa čim kupitia ne da mi se prodavati nešto drugo.

evo, samo opaska nezavisnog promatrača. navijam za vas [thumbsup]

…hvala kolega…i ja sam navijao kad vam je Ledo išao UP UP…pomalo opet će doći i njegova serija…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Rokamo, 32260 dionica promjenilo vlasnika u 1. sat vremena [cool]

…pa i vrijeme je…a i Vlada najavila da će najavljeni poticaji gospodarstvu ići prehrani i građevinarstvu…ima i to utjecaja…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


hm… ovo sada stvarno već miriši na rast. nemam dionicu jer je trenutno nemam sa čim kupitia ne da mi se prodavati nešto drugo.

evo, samo opaska nezavisnog promatrača. navijam za vas [thumbsup]

Kolega preporučam da promjeniš brokera. Znanje i vještina tvog ranga moraju imati kvalitetnu potporu infrastrukture. I ja sam 100% u dionicama ali mi broker omogućuje dnevni minus (kredit) kojim sam sada dokupio ingru.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



hm… ovo sada stvarno već miriši na rast. nemam dionicu jer je trenutno nemam sa čim kupitia ne da mi se prodavati nešto drugo.

evo, samo opaska nezavisnog promatrača. navijam za vas [thumbsup]

Kolega preporučam da promjeniš brokera. Znanje i vještina tvog ranga moraju imati kvalitetnu potporu infrastrukture. I ja sam 100% u dionicama ali mi broker omogućuje dnevni minus (kredit) kojim sam sada dokupio ingru.

[/quote]
koliko % vam dopusta pozajmicu? hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Po dogovoru, a mislim da je 40% portfelja maximum.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

http://zse.hr/default.aspx?id=28594


Po dogovoru, a mislim da je 40% portfelja maximum.

moras zatvoriti poziciju isti dan? prodati?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close