INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




…pa ovo je ludilo…tko prodaje tolike količine??? koja je to zarada 2-4 %-to nisu nor. ljudi…ili je nešto drugo u pitanju…????? neću dalje pisati jer me ovo nervira i imam crne misli…bumo vidli…ali mi se nažalost čini da sam u pravu…

Bit ce da je nesto drugo u pitanju…ako je vecina malih investitora nedavno presla sa PBZ skrbnickog investor racuna na racun SKDD brokerskih usluga postavlja se pitanje: tko se onda sve nalazi iza ovog brzo rastuceg a trenutno 2.-og pozicioniranog skrbnickog racuna i s kojom namjerom?!? Stoga bi mozda bilo bolje obratiti pozornost na promjene tog racuna slijedecih dana.

1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10,17 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 479.658 6,40 Skrb. račun
3. TEHNIKA D.D. 451.800 6,02 Osnovni račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 435.682 5,81 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 346.856 4,62 Skrb. račun
6. LUDVIGER JASNA 338.850 4,52 Osnovni račun
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2,77 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 204.545 2,73 Skrb. račun
9. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 171.300 2,28 Osnovni račun
10. PBZ D.D. 169.165 2,26 Skrb. račun
Ukupno: 47,57

[/quote]

…jasno je meni-i mnogima zašto se kupuje, ali nikako da shvatim zašto se tako nisko prodaje??? kakva je sada panika?
[/quote]
meni suprotno,tko i zašto to kupuje? pa građevina tek ulazi u krizu,ima mali milion sitnih špekulanata ovdje.

obožavam strvine-posebno ovce

cudite se da neko prodaje ali netko to i kupuje,,sve me to podsijeca na ht pred 7dana!!Sada se ceka sljedeci nivo stagnacije cijene moje skromno predvidjanje cck 52kn


zašto čuđenje?…viđeno već mnogo puta, pa to je burza…a zarada je od 2-3% bez muke i rizika…

…jake zarade…svako se počeo baviti dionicama pa i sirotinja kojoj je i to neka zarada… [sealed]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...





…pa ovo je ludilo…tko prodaje tolike količine??? koja je to zarada 2-4 %-to nisu nor. ljudi…ili je nešto drugo u pitanju…????? neću dalje pisati jer me ovo nervira i imam crne misli…bumo vidli…ali mi se nažalost čini da sam u pravu…

Bit ce da je nesto drugo u pitanju…ako je vecina malih investitora nedavno presla sa PBZ skrbnickog investor racuna na racun SKDD brokerskih usluga postavlja se pitanje: tko se onda sve nalazi iza ovog brzo rastuceg a trenutno 2.-og pozicioniranog skrbnickog racuna i s kojom namjerom?!? Stoga bi mozda bilo bolje obratiti pozornost na promjene tog racuna slijedecih dana.

1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10,17 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 479.658 6,40 Skrb. račun
3. TEHNIKA D.D. 451.800 6,02 Osnovni račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 435.682 5,81 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 346.856 4,62 Skrb. račun
6. LUDVIGER JASNA 338.850 4,52 Osnovni račun
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2,77 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 204.545 2,73 Skrb. račun
9. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 171.300 2,28 Osnovni račun
10. PBZ D.D. 169.165 2,26 Skrb. račun
Ukupno: 47,57

[/quote]

…jasno je meni-i mnogima zašto se kupuje, ali nikako da shvatim zašto se tako nisko prodaje??? kakva je sada panika?
[/quote]
meni suprotno,tko i zašto to kupuje? pa građevina tek ulazi u krizu,ima mali milion sitnih špekulanata ovdje.
[/quote]

…kolega vi još živite u 3-2009….ili još čekate da kupote po 25???… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ajde ljudi pa nije sve tako crno, dan ćemo završit sa 2,50% u plusu šta i nije tako loše zar ne? A pobogu sutra je novi dan…… i još petak …….

Burekdžije dabogda van bilo samo tisto bez sira i jabuke [pray]

filija@ a da smanjis malo dozivljaj [huh] kad god otvorim temu ,tvoj post….de smanji dozivljaj kompa

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Bit ce da je nesto drugo u pitanju…ako je vecina malih investitora nedavno presla sa PBZ skrbnickog investor racuna na racun SKDD brokerskih usluga postavlja se pitanje: tko se onda sve nalazi iza ovog brzo rastuceg a trenutno 2.-og pozicioniranog skrbnickog racuna i s kojom namjerom?!? Stoga bi mozda bilo bolje obratiti pozornost na promjene tog racuna slijedecih dana.

to je zbirni račun za PBZ Investicijske fondove
[/quote]
Cini se da se na takvim racunima sakupilo dosta spekulativnog kapitala koji jedva ceka priliku da na razlici od 1-2 kn kapitalizira dobit pa onda opet nazad ispocetka. No, takva ce taktika prolaziti sve dok jos uvijek bude bilo onih koji ce htjeti prodavati uplaseni trenutnim dnevnim padom cijene pa i ispod svoje kupovne, npr. mozda bas i danasnje. Ili ce u suprotnom ponestati kupnje za neko vrijeme kako bi se stvorila opet neka panika te tako srusila cijena. Jedini nacin da se sada ovdje zaradi ili popusi je da se prihvati ova igra koju neki trenutno tako uspjesno i provode. Pitanje je samo do kada?

Optimist - loše informirani pesimist



zašto čuđenje?…viđeno već mnogo puta, pa to je burza…a zarada je od 2-3% bez muke i rizika…

…jake zarade…svako se počeo baviti dionicama pa i sirotinja kojoj je i to neka zarada… [sealed]
[/quote]
—bolje nego sakupljati boce po kontejnerima
[thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema


filija@ a da smanjis malo dozivljaj [huh] kad god otvorim temu ,tvoj post….de smanji dozivljaj kompa

…pa čovječe nisam pisao 10 dana, a sad ti tako…ne otvaraj tako često i biti ćeš sretniji…važi?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

opet se pojačava kupnja [thumbsup]

Bravo kolega Filija, odličan nos… srećom sam ušao po 40,6kn i 41kn.

neka kaže tko šta hoće al po meni je dobro da je danas ovolik promet (cca 110.000 dionica, 4,6 milj. kuna) bez jačeg pomaka cijene jer to znači da onaj tko sada kupuje ne misli dizati cijenu radi 2-3 kune zarade pa se onda iskrcati, nego da računa na puno veču zaradu. kad pogledamo kolko su drugi građevinari narasli od početka godine (+15% ili više), jasno je da INGRI rast tek sljeduje jer se na njoj još vrši akumulacija sada dok je na dnu cjene.

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close