INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…burekinvestitori zadrhtali pa krenuli u realizaciju po kupnji…no i oni će se brzo istresti jer ih je sve manje…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Može mi netko objasniti kako dionica industrogradnje stoji ovako dobro a u stečaju su? Naravno, ako netko to prati.

ko kaže da je industrogradnja u stečaju [sad]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Može mi netko objasniti kako dionica industrogradnje stoji ovako dobro a u stečaju su? Naravno, ako netko to prati.

Nisu u stečaju..nisu ni blizu stečaja
U obvezi su davanja javne ponude..
A to što otpuštaju radnike,to je drugi par cipela..radi sz o indg-grupi(holding),zaduže određeno,prebace nekretnine i rješe se viška radnika jednim potezom
Pročitaj topic ako te zanima a ne ovdje spamati
I ne stoji dionica dobro..ispod pola book-a su.,niskozaduženi,nekretnina ko u priči a još nisu odradili ni revalorizaciju imovine….

sijem žito raste grahorica

Prodana jos jedna urbana vila na Srebrnjaku! Sa 90% skocili smo na 93% prodaje. Hm, ima se para za urbane vile.

Jos nam fali objava jednog dobrog posla i kriza je iza nas, a cijena ce biti katapultirana preko 100kn. To je moje vidjenje.

http://www.ingra-nekretnine.com/

Stojte mi dobro!

Čovječe pa ovo se zove druk…..sad će cijena skočiti sto posto gore kad je ingra prodala jedan stan.

I ja sam debelo u Ingri, ali mi ne bi palo na pamet ovakve balone ispuštati!

…samo polako i mirno, sve dolazi na svoje…od onih 36 kn smo sada za cca 10% bolji, polako ali sigurno, samo bez panike…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Da , a i zaradu od tog stana je kamata kredita već popapala ….
Odbili smo se 10% i sad je kapitalizacija dobiti …sreća pa smo kratko bili nisko 36KN tako da ih puno nema ….

smanjuje se minus.......

Što cijena dionice Ingre više raste to se javlja sve više i više drukera koji pokušavaju na sve moguće načine ograničiti i odgoditi rast. Stavljaju naloge na prodaju – tzv. plašljivce i pljuju non stop na forumu. Još samo fali da iz mrtvih ustane nick Operen…… i onda su kompletni.


Čovječe pa ovo se zove druk…..sad će cijena skočiti sto posto gore kad je ingra prodala jedan stan.

I ja sam debelo u Ingri, ali mi ne bi palo na pamet ovakve balone ispuštati!

…čitaj o čemu čovjek piše…nije pisao da će to biti zbog jednog stana…on piše o objavi posla…sory…hvala… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Interesantno da vec duze vrijeme nikakav fond ne kupuje??zasto??cekaju da cijena dode na 44?ILI…znaju da mogu nabaviti jos nize..hmm?


Interesantno da vec duze vrijeme nikakav fond ne kupuje??zasto??cekaju da cijena dode na 44?ILI…znaju da mogu nabaviti jos nize..hmm?

Fondovi čekaju da njihovi manageri i uposlenici kupe dovoljno dionica na što nižim cijenama kako bi onda to prekupili od njih kad cijena pređe 50 kuna. Fondovi nevole kupovati jeftino i na sitno. Više im se sviđa kad kupe veću količinu od managerove tetke ili punice, pa šta košta da košta. Samodol je i onako sljepac.

bodul11

Interesantno da vec duze vrijeme nikakav fond ne kupuje??zasto??cekaju da cijena dode na 44?ILI…znaju da mogu nabaviti jos nize..hmm?

minimini

Fondovi čekaju da njihovi manageri i uposlenici kupe dovoljno dionica na što nižim cijenama kako bi onda to prekupili od njih kad cijena pređe 50 kuna. Fondovi nevole kupovati jeftino i na sitno. Više im se sviđa kad kupe veću količinu od managerove tetke ili punice, pa šta košta da košta. Samodol je i onako sljepac.
…nažalost tako se radi, ne samo na Ingri već na većini boljih dionica…bilo i biće…i oni se brinu za sebe a ne za naše mirovine…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

http://seebiz.eu/hr/nekretnine/mautlovic-dropulic-drzava-ne-moze-placati-kredite-nezaposlenima,70851.html


Što cijena dionice Ingre više raste to se javlja sve više i više drukera koji pokušavaju na sve moguće načine ograničiti i odgoditi rast. Stavljaju naloge na prodaju – tzv. plašljivce i pljuju non stop na forumu. Još samo fali da iz mrtvih ustane nick Operen…… i onda su kompletni.


Zašto bi bilo kome bilo u interesu štopati dionicu? Kaj zbilja mislite da ima onih koji imaju strašno puno love i baš sve žele utuč u ingru? Jedino drži vodu ova ideja da će fondovi radije kupovati skuplje od rodbine svojih djelatnika. Tu se više ne može biti pametan, jer igh raste preko 5% za što uopće nema razloga. Može mi netko to objasniti?

New Report

Close