INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kol. operenhajm, slabo izvršavaš svoj čisto humanitaran "zadatak" , naime moj nalog još stoji na 40,02 [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Kol. operenhajm, slabo izvršavaš svoj čisto humanitaran "zadatak" , naime moj nalog još stoji na 40,02 [angry]

[thumbsup]
Samo onaj sa 7189 smeta 1900 i 1000 i oni mali izmedju…
no svakako dobra kota [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Kol. operenhajm, slabo izvršavaš svoj čisto humanitaran "zadatak" , naime moj nalog još stoji na 40,02 [angry]

[thumbsup]
Samo onaj sa 7189 smeta 1900 i 1000 i oni mali izmedju…
no svakako dobra kota [thumbsup]
[/quote]
Ništa onda za danas, možda sutra [pray]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Operenxxx
Ne znam što vi ostali mislite, ali ja mislim da se Oppenheim sprema za kraj.
Ako je već smanjem broj radnika sa 1.013 iz 2008. na 179 u ovoj godini, a još se prodaju dionice za otpuštanje ovih 179, ne znam što je tu za očekivati i kakve ta tvrtka ima perspektive.
…oprosti ali ti nisi normxxxx-oprosti što ovo pišem, ali ti pojma nemaš u što se uvlačiš ovakvim napisima…budi oprezan…moglo bi ti se naplatiti…znam da imaš informacije i da si tu po zadatku, ali na kraju bi i ti mogao biti žrtvovan, zato pazi sa kim imš posla i dokle ideš u svojim namjerama…došao si do opasne linije…to je tebi moj prijateljski savjet…tebi hvala za savjete i drukanje na Ingri još od 59, kada si i počeo a zadatkom…i sjeti se malo one…nije u šoldima sve, jer malo si se zaletio previše…ovo misle mnogi samo se ne žele zamarati tobom …želim ti svu sreću u budućnosti jer znanje tjera na ponos…traži mudrost jer jedino ona pomaže u kritičan dan…

Pretjerujete malo, moj je "zadatak" čisto humanitaran i o tome je sve dokumentirano na forumu.
Oni koji su postupili suprotno od mog pisanja su mogli samo izgubiti na ingri.
Jasno, ne želim time reći da me trebate slušati i na temelju mog pisanja donositi odluke, to nikako, nego jednostavno konstatiram objektivnu činjenicu.
Ja svojim pisanjem nikome nisam napravio štetu, nego sam mogao napraviti samo eventualnu korist.
Zaista ne razumijem kako to da mene većina doživljava kao negativca i plaćenika nekakvih zavjernika, a pritom veliki broj nickova piše afirmativne postove kojima su vas poticali na kupnju od 60. Pa zapitajte se onda, da li je prodavateljima u interesu da ne bude kupnje ili da kupnja bude što veća?? Upravo oni koji pišu afirmativno- tendenciozne komentare rade u interesu prodavača, namjerno ili ne, ne znam, ali to je činjenice. Razmislite malo o tome. Srdačan pozdrav.
[/quote]

Pa kad te krivo shvaćaju, naprosto prestani pisati.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ako netko ruši, ruši s razlogom, kako bi pajdo mogao zaraditi, pa tako ako se konstatno ruši treba imati granice gdje se kupuje a ne sav novac potrošiti odjednom, kao što si naveo imaš naloge na 39, 36, pa i 30 Kn, to je dokaz da imaš dosta iskustva bez obzira što si novi na forumu…
I samo tako možeš uspjeti ako manji investitori djele znanje……


-Kolega, nisam novi, novi je comp.pa time i novi nick.
[cool]
-Što se tiče znanja……..sad tek znam, da ništa neznam.
-Hoćemo li povjerovati da je kriza odradila dno, i da idemo konstantno polko prema gore, ili…
-hoćemo li povjerovati da je rast na istim temeljima neutemeljen, samim time osuđen na propast ,kad se karte ponovno pomiješaju, i odrede se nova pravila igre, slijedi dugotrajni oporavak….

-Ja sam spreman na oba scenaria, (više vjerujem u drugi ), a sitni drukraj na ovakvim forumima ionako ne dižu i ne ruše cijenu određene dionice, već je to u rukama puno moćnijih igrača, tako da i ne pokušavam plivati uzvodno, samo slijedim tok……
Sretno svima, a naročito bolesnima

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Čista katastrofa.
Najveci gubitnik u zadnjih 20tak dana!
Dajte mi jedan dobar razlog za veliki odbijanac na bar 55!
Koliko bi to bilo u postotcima? Puno! [sad]


Čista katastrofa.
Najveci gubitnik u zadnjih 20tak dana!
Dajte mi jedan dobar razlog za veliki odbijanac na bar 55!
Koliko bi to bilo u postotcima? Puno! [sad]

hehehe deja vu

Ma recite mi onda gdje je dno, jel to 40, 35, 30 ili kako neki vole pametovati dno je nula.Imamo kolegu operen… kojemu je skupo bilo na 60, pa na 50, pa na 40 a da dođe na 5 kn govorio bi da je i to puno ,, a s druge strane imamo ove koji govore da treba kupit i samo skupljat i oni su počeli na 60 pa na 55 pa na 50 pa na 45 pa sad se na 40 ukrcavaju i stalno spuštaju prag rečenicama stila ako još padne još bolje nadokupit će što je po meni sadomazohizam i govore kako treba čekat (jel 3 mjeseca, 1 godinu ili možda 10. Vjerovatnost da će u slijedećih deset godina počet neki svjetki rat je čak bi rekao realna).O tehničkoj analizi ne treba ni trošit ni riječi od 60 kn smo imalo 20 šta odbijanaca i otpora te je kolega split rekao da je 40,55 apsolutno dno i ako padne ispod firma će propasti, normalno danas je palo na 40,30.
Molio bih da pišete suvislo, recimo analiza fin. izvještaja INGRE tko se dobro razumi, da se postaju neke vijesti ili da se šalje usporedba recimo Arene s drugim svjetskim dvoranama i njihova usporedba vrijednosti.
Inače nisam dosad prodao ni je dnu dionicu te se nadam kao i svi dobronamjerni ljudi da će naša uzdanica porasti ***obrisano***

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Po mojoj procjeni 40,55 je i dalje apsolutno dno ove dionice, da usporedim malo sa nekim drugim dionicama istog sektora, ovo je ono što je DLKV 250kn, što je IGH 1800kn.
Danas sam kupovao i prodao na većoj cijeni dio, iako sam ga kasnije opet uzeo.
28000 komada na kupnji do 40,2kn daje mi za pravo reći da se INGRA brani na 40kn i da nema više odstupanja.

Što reći?

Dionica iz PRIME MARKETA pala više od 50% u 31 dan,
ili JEDINA koja 8 dana zaredom pada i to kako…..rekao bih onaj pravi opexxxx
to je dugoročna dionica..
[angry]
AL EVO IM [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

The first weekly resistance level is at 46,00 while the second resistance level at 48,00. The first weekly support level is at 43,00 while the second support level is at 42,00.

An equally important indicator, the STORSI is at 0,08. This value is in the oversold territory.

New Report

Close