INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li netko ideju što se zapravo događa?

Jača kuna.


Ima li netko ideju što se zapravo događa?

Događa se ono o čemu vam operenhajm tupi več mjesec dana

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

JEFF

Znači…… i ti si u bubnju [tongue]

A mudri, šta danas nije palo?
Trguje se isključivo po globalnim vijestima

Pa bolje i ovo nego da je dionica u bočnom trendu

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Mislim da je sutra zadnji test cijene, te da če izviješče ipak biti dobro [thumbsup]

Tj dobro koliko može biti u ovim turbulentnim vremenima
Gledajuči tehničku analizu NITI JEDNA DIONICA NIŠTA NEVALJA.
Jedino momentum -3.8

Koristi se 5 do 12 prije izviješća.
Zanima me sutrašnja zaključna cijena [lol] [wink]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Malo smo nadokupili

Mislim da smo na dnu, baš ja rekao da če biti velika korekcija, al mislim da smo na dnu!

Al ako idemo još dole nema brige poduplatičemo pozicije (al 80 % se prodaje tek preko 1xxx)
Kad su svipohlepni Vi bojte, a kada se svi boje budi pohlepan [wink]

slažem se, gospon vulkan. makar ste počeli bacati lavu tek od 1.10.2009. vidi se da imate nešto znanja. samo bi nadodao vašoj izjavi da treba dobro paziti na kojim cijenama se podebljavaju pozicije, jer prodavalo se ingre od 60 000kn na niže, sad će opet sa 60 kn na niže.

Dakle treba znati prepoznati pravi trenutak, a to svakako nije onda kada vam netko želi "uvaliti" svoj "vrući krumpir", nego kada je "krumpir salata" već gotova[proud]

nažalost vidite i sami da građevinari padaju ko kruške, a ingra nije građevinar nego "developer", a kod developera je problem ako ostanu bez novaca, jer tada su kao riba bez vode. ingra je prezaduženi developer bez novaca za nove investicije i biti će zanimljivo gledati razvoj situacije u toj firmi sljedećih mjeseci. moglo bi biti puno povoljnije ingrice vrlo skoro [wink]
[/quote]
Operenhajm, stigneš kupovati ujutro, ja ti rado prodam dio danas kupljenog, recimo po 58kn.

"An equally important indicator, the STORSI is at 0,00. This value is in the oversold territory."

26.10.2009
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Promjena
1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10.17
2. Skrb.: PBZ D.D. 714.141 9.52
3. TEHNIKA D.D. 451.800 6.02
4. Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 435.682 5.81
5. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 346.856 4.62
6. LUDVIGER JASNA 338.850 4.52
7. Skrb.: PBZ D.D. 274.604 3.66 +5478
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2.77
9. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 205.132 2.74
10. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE – OBVEZNI MIROVINSKI FOND 204.545 2.73
Ukupno: 52.56

Mislite da možemo doci do cijene od 50 kuna?


Mislite da možemo doci do cijene od 50 kuna?

[lol] [lol] ma kakvi….idemo na 30…mislim da će ingra prva probit ATL. ja vas ne kužim, kaj vama nije jasno u vezi građevinara i pogotovo ingre s iznimkom da drugi građevinari možda i prežive sljedećih 6 mjeseci [lol] [lol] e moji dečki mogu vam samo reći sretno [thumbsup]


Mislite da možemo doci do cijene od 50 kuna?

Naravno, ti pokreni lavinu sa svih svojih 100 komada po bidu [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pa osnovni fundamnet se zna 7,5 mil eura x 28 god. u KEŠU ne poslovima

Rekao bih S400

PAMETNOM DOSTA [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close