INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pametnom dosta

Odlična stvar što se u Hrvatskoj ingra koncentrirala na Dubrovnik, a po podacima želi i na područje oko Zadra…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kolege, smiješni su vam ovi komentari. zaista se pitam da li vi uopće pratite u kakvoj su situaciji navedene tvrtke- ingra i atlantska plovidba? pa meni je teško reći koja je u goroj situaciji, i moglo bi biti i jedne i druge po jako niskim cijenama.
savjetujem oprez, i da pričekate izvješće, čuvajte novce [wink]


savjetujem oprez, i da pričekate izvješće, čuvajte novce [wink]

a tko si ti da bi te se trebalo slusati? imas 60 postova i account aktivan dva tjedna

Kolega opxxxx

Komentar na vaš izvadak iz naftalina koji je od 20.03.2009 tj, povjesnog dna tržišta, al u koliko ne znate analitičari govorili atln fer 5000 kn, VDKT -realno vrijedi 4800 itd….
Zašto ?zato pošto u NAJPOŠTENIJOJ inačici gledaju samo fundamente, a oni sami za sebe ništa ne znače, eto ako je fer 35 kn ja od Vas vam velikodušno kupujem po 50% višoj cijeni! [cool]
Netko je napisao i da je prekupljena! TOČNO bilo to prije kojih mjesec dana, a sada oscilator momentum kaže PREPRODANA
[thumbsup] [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


kolege, smatram da treba hladne glave razmisliti o stanju u ingri sada, te o budućim očekivanjima, a uskoro će biti objavljeno i izvješće od kojega očekujem još gori rezultat nego što je bio ne tako davno u vrijeme objave ovoga članka, od strane jedne vrhunske financijske institucije:

http://www.seebiz.eu/hr/analize/haab-fer-vrijednost-dionice-ingre-35-kuna,40455.html

istina, HAAB je davao svakakve analize, ali vjerujem da su sada promijenili taktiku, pa analiziraju iskreno jer znaju da ćete vi postupiti suprotno od njihove preporuke, a u ovom slučaju to znači kupiti iznad 35 kn. srdačan pozdrav kolege.


…tko je ovdje lud…da ne kažem nešto gore…daješ članak iz 3-2009 kada je i bila 35-37 kn. ja neznam što je sa vama ali očito je da ste veliki psiholog-paničar u suradnji sa onima koji ruše cijenu ingre…recite nam barem za koga radite…interes nam je poznat…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



kolege, smatram da treba hladne glave razmisliti o stanju u ingri sada, te o budućim očekivanjima, a uskoro će biti objavljeno i izvješće od kojega očekujem još gori rezultat nego što je bio ne tako davno u vrijeme objave ovoga članka, od strane jedne vrhunske financijske institucije:

http://www.seebiz.eu/hr/analize/haab-fer-vrijednost-dionice-ingre-35-kuna,40455.html

istina, HAAB je davao svakakve analize, ali vjerujem da su sada promijenili taktiku, pa analiziraju iskreno jer znaju da ćete vi postupiti suprotno od njihove preporuke, a u ovom slučaju to znači kupiti iznad 35 kn. srdačan pozdrav kolege.


…tko je ovdje lud…da ne kažem nešto gore…daješ članak iz 3-2009 kada je i bila 35-37 kn. ja neznam što je sa vama ali očito je da ste veliki psiholog-paničar u suradnji sa onima koji ruše cijenu ingre…recite nam barem za koga radite…interes nam je poznat…
[/quote]

…samo ti lupaj jedinice…ajde kad si tako dobar analitičar reci ti nama što ti imaš od dionica pa da i mi INGRAŠI analiziramo tvoje na temi tvojih dionica… a budući da si svjež prijavljen nebi mi bilo čudno da nestaneš uskoro nakon obavljene misije- a tko te "plaća" i što činiš sam ćeš jednog dana doći do odgovora da li ti se zaista isplatilo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Da netko navlači prema dolje vidi se stanje na crobex jer i drugi sektori padaju, prekjučer je iz ATPL objavio podatak da će ATPL plovidba poslovati u 3q s 55 milijuna Kn dobiti, a cijena srušena skoro 2 posto, ……….

Dok netko aktivno ruši cijenu dionice pustiti ga da sruši, jer će i vrijeme rušenja proći, a doći će vrijeme
gradnje.
A i na kraju i rušenje je dio građevinske struke…. [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

gospon House je napravio analizu za ingru na str 2675, još vrijedi

http://www.poslovni.hr/Fo…ThreadID=2434&pg=2675

Što mislite o ovoj analizi?

Malo smo nadokupili

Mislim da smo na dnu, baš ja rekao da če biti velika korekcija, al mislim da smo na dnu!

Al ako idemo još dole nema brige poduplatičemo pozicije (al 80 % se prodaje tek preko 1xxx)
Kad su svipohlepni Vi bojte, a kada se svi boje budi pohlepan [wink]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Uskoro bi trebala vijesti izaći tko je pobjedio na natječaju

Tehnički proces evaluacije ponuda konzorcija koje predvode ‘Strabag’ i ‘Konstruktor’ trajat će dva do tri tjedna, tako da najduže za mjesec dana očekujemo konačni prijedlog za glavnog izvođača radova.

Ova vijest je objavljena 07.10.2009. dakle do kraja mjeseca biti će poznat ishod.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Malo smo nadokupili

Mislim da smo na dnu, baš ja rekao da če biti velika korekcija, al mislim da smo na dnu!

Al ako idemo još dole nema brige poduplatičemo pozicije (al 80 % se prodaje tek preko 1xxx)
Kad su svipohlepni Vi bojte, a kada se svi boje budi pohlepan [wink]

slažem se, gospon vulkan. makar ste počeli bacati lavu tek od 1.10.2009. vidi se da imate nešto znanja. samo bi nadodao vašoj izjavi da treba dobro paziti na kojim cijenama se podebljavaju pozicije, jer prodavalo se ingre od 60 000kn na niže, sad će opet sa 60 kn na niže.

Dakle treba znati prepoznati pravi trenutak, a to svakako nije onda kada vam netko želi "uvaliti" svoj "vrući krumpir", nego kada je "krumpir salata" već gotova[proud]

nažalost vidite i sami da građevinari padaju ko kruške, a ingra nije građevinar nego "developer", a kod developera je problem ako ostanu bez novaca, jer tada su kao riba bez vode. ingra je prezaduženi developer bez novaca za nove investicije i biti će zanimljivo gledati razvoj situacije u toj firmi sljedećih mjeseci. moglo bi biti puno povoljnije ingrice vrlo skoro [wink]

Zanimljiva situacija, ko da se netko zahebava sa nalozima?

New Report

Close