INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekako mi se cini da onaj tko je izasao iz Top10 sredinom prosinca se i dalje iskrcava

The best place to succeed is where you are whit what you have.






Moji nalozi sutra će biti:

Prodaja 41,42 kn
Kupnja 39,67 kn

Kolega dobro ste se postavili!
[/quote]

..ahaa, prodao je ali nije kupio…sutra će biti panike preko 42… [wink]
[/quote]
Možda je Vlajina mudriji od nas pa sutra kupi po 40kn…. i fino ubije 1 janjca, a ne ko mi ostali bureke.
[/quote]
Ispada da sam bio približno u pravu, trenutna cijena 40,15kn.
[/quote]
ako je prodao-kupio 5000 kom i bez plaćanja provizije, mogao je kupiti janjca od 7 kg… trejderi su ipak burekdžije kako god okreneš…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

kupuje "rodjak" od omf-a,samo strpljenja,kad se nakrca,onda krećemo


Nekako mi se cini da onaj tko je izasao iz Top10 sredinom prosinca se i dalje iskrcava

…samo nam prvo reci koji si bio prije 3.12.09… ???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

kupuje
2. PBZ D.D. 479.658 6,40 Skrb. račun +7000 kom prema stanju od petka

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

…no koment haaaa???…kakva burza ljudi mojiiiiiiii, je li to mogućeeeee….kad se počelo i sa HT o Ingri nemoramo niti govoriti…tko preživi neka priča…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

pa dobar je promet, sasvim je solidno mada je moglo biti i gore , ali zadnji vlak prolazi


pa dobar je promet, sasvim je solidno mada je moglo biti i gore , ali zadnji vlak prolazi

Kuda ide taj tvoj vlak, gore ili dolje? I kad će već jednom krenuti? I zašto bi uopće krenuo?
Treba ostaviti ingru za penziju…


kupuje
2. PBZ D.D. 479.658 6,40 Skrb. račun +7000 kom prema stanju od petka

A zakaj bi oni kupovali ovako nisko ? [cry]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


@ Big Boss
"što znači da će na jedan sat proizvoditi toliko struje koliko je potrebno da osvijetli više od četiri miliona sijalica snage stotinu volti", rekao je direktor za komunikacije EFT Nenad Savić."

Kakve su to sijalice??


Dal je to rekao ili nije uopće nije bitno, jer onaj tko zna u čemu se mjeri snaga žarulje taj zna na što se mislilo, dok oni koji to ne znaju njima je sasvim svejedno što piše, volti ili wati.
Usput rečeno, u rečenici ima i par riječi viška, npr. "na jedan sat ". [wink]

Samo neka oni dobiju posao,a za pravopisne greške ćemo lako. [lol]


Usput rečeno, u rečenici ima i par riječi viška, npr. "na jedan sat ". [wink]

Da budemo precizniji, ne proizvodi se struja nego energija. A pojam struje po satu je totalna nebulaza. [sealed]



Usput rečeno, u rečenici ima i par riječi viška, npr. "na jedan sat ". [wink]

Da budemo precizniji, ne proizvodi se struja nego energija. A pojam struje po satu je totalna nebulaza. [sealed]
[/quote]
[thumbsup]



kupuje
2. PBZ D.D. 479.658 6,40 Skrb. račun +7000 kom prema stanju od petka

A zakaj bi oni kupovali ovako nisko ? [cry]
[/quote]

…opametili se…smanjuju ulaz… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




Usput rečeno, u rečenici ima i par riječi viška, npr. "na jedan sat ". [wink]

Da budemo precizniji, ne proizvodi se struja nego energija. A pojam struje po satu je totalna nebulaza. [sealed]
[/quote]
[thumbsup]
[/quote]

…kwh,Ah,… kao da je sad to bitno…važno je da se plati, a sve se plaća pa i el.energija kako god da je zvali…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

De mi objasnite zbog cega toliko forsirte te HE u BiH? Jesam li nesto propustio, jer nigdje ne vidim niti najmanju vezu s INGRom?!?! Tako i ja mogu bez veze bacati linkove za moguće gradnje elektrana u Mozambiku, sportskih dvorana u Boliviji itd itd…., Jedino sto je bitno jest to da se vidi kako ova tvrtka pretendira na te natjecaje ili jos bolje da je u uzem krugu kandidata za dobivanje posla. A prema linkovima koje vi bacate apsolutno se nista ne vidi osim "mozda ce se nesto negdje na brdovitom Balkanu graditi, a tko ce to "nesto mozda graditi" niti SLOVA. Cinjenice, ljudi cinjenice trebamo, a ne vase puste zelje i snove!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close