INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ok,,istresli se panicari….sad idemo do 45 ,da se jos istrese toga [yawn] ili je to preskupo ????? [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo mali investitori stavljaju jedan za drugim 3000 na kupnju. nema tu velikih, samo mi mali među sobom trgujemo, jel tako kolege pesimisti? [proud]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Jel to sa DLKV prelaze na INGR

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


evo mali investitori stavljaju jedan za drugim 3000 na kupnju. nema tu velikih, samo mi mali među sobom trgujemo, jel tako kolege pesimisti? [proud]

Svaku transakciju možeš protumačit na 2 načina

bit će bolje................


ok,,istresli se panicari….sad idemo do 45 ,da se jos istrese toga [yawn] ili je to preskupo ????? [rolleyes]

ipak je skupo [lol] treba puno dionica potrosit za srusit na 45-48 [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Jel to sa DLKV prelaze na INGR

izgleda da je ovo najbliže odgovoru tko kada zašto gdje

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


evo mali investitori stavljaju jedan za drugim 3000 na kupnju. nema tu velikih, samo mi mali među sobom trgujemo, jel tako kolege pesimisti? [proud]

Šta to znači veliki – mali igrači, gomila velikih igrača je kupovala kad nije trebala, radila gluposti , i sad su u ogromnim minusima – nekad su mali u pravu a veliki u krivu.


Ja imam par dionica po 180 kuna, i kupovo po 43 pa sam te iste prodo,pa dokupio.Sada više ništa ne diram cekam kada ce jednog dana biti 190 kuna da izađem sretan.

Kad dođe na 190 vjerovat ćeš da može i na 300. Kad dođe na 300 vjerovat ćeš da može i na 500….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Ja imam par dionica po 180 kuna, i kupovo po 43 pa sam te iste prodo,pa dokupio.Sada više ništa ne diram cekam kada ce jednog dana biti 190 kuna da izađem sretan.

Kad dođe na 190 vjerovat ćeš da može i na 300. Kad dođe na 300 vjerovat ćeš da može i na 500….

[/quote]

Tak je…dugoročno ulaganje nema smisla…jer se ciklički ponavljaju krize…
Kad opet crobex dođe do 5500 ja kompletno rasprodajem portfelj i čekam ga na 2000…makar odustao od ulaganja na nekoliko godina…

Oni koji su se nakupovali po 400 sigurno su se naprodavali od 35 do 50. Zaaaakon [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Vidim da svi tuku neke cifre, pa koja je fer cijena onda INGR-r-a u ovom trenutku?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Danas će vlak još bit na peronu , a u ponedjeljak će mi bit žao one koji se nisu ukrcali.Sad kad krene neće se više vratit.

New Report

Close