INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..koja je prosjecna jucerasnja??

Kako su se svi navalili na Ingru pored Viadukta koji je daleko više
podcjenjen nego Ingra a nema nikakvih problema unutar firme i izvan odlično stoji
naspram riskantne ingre koja je dijelila dionice šakom i kapom da ne propadne.
Uostalom Viadukt ima i odlično
izvješče.i može puno više rasti naročito sada kada ga je ingra prešibala za 50%
i kome se isplati kupovati Ingru na +50% onome koji če popušiti na kraju kada dođe korekcija.
I koperanti krenu naplačivati svoje dionice koje su dobili pod dug jer i njima treba novac.

Hm, vidim da se pokušava inscenirati umjetno dizanje Ingre na 60 kn, ali to obično izazove suprotan efekt, tj. masovni iskrcaj:

Kupnja – INGR-R-A
200 65,00 [1]
400 60,00 [1]
10 57,00 [1]
200 55,10 [1]
200 55,05 [1]

Prodaja – INGR-R-A
100 51,00 [1]
160 54,40 [1]
615 54,45 [1]
728 54,89 [1]
500 54,97 [1]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Hm, vidim da se pokušava inscenirati umjetno dizanje Ingre na 60 kn, ali to obično izazove suprotan efekt, tj. masovni iskrcaj:

Neće doći umjetno na 60 nego NORMALNO !


Kako su se svi navalili na Ingru pored Viadukta koji je daleko više
podcjenjen nego Ingra a nema nikakvih problema unutar firme i izvan odlično stoji
naspram riskantne ingre koja je dijelila dionice šakom i kapom da ne propadne.
Uostalom Viadukt ima i odlično
izvješče.i može puno više rasti naročito sada kada ga je ingra prešibala za 50%
i kome se isplati kupovati Ingru na +50% onome koji če popušiti na kraju kada dođe korekcija.
I koperanti krenu naplačivati svoje dionice koje su dobili pod dug jer i njima treba novac.

Ingr-a ga nije prešišala za 50%,ingra je bila na oko 35kunića,a trenutno je tu gdje je,a vdkt je bio na 186 a sad je oko 400.ostalo mi se neda ni komentirati.

jaka kupnja bez obzira na ovo iskrcavanje daje pozitvne naznake

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@Rekvijem

Nevjerujem , prevelik pritisak prodavatelja …
Za danas bi bilo dobro i 54-55KN…
Pozdrav…

smanjuje se minus.......

Eto, što sam rekao, sad su svi krenuli iskrcavati. Okanite se tih igrica koje ne znate igrati [angry]

K: 32.614
P: 64.120

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

A i ove godine se ekipa namlatila love,a sezona jos nije gotova,pa kad krene i ta ekipa,samo to je ekipa koja obicno netrejda..

Hehe koliko vas ima koji ste ovih dana drukali gore, jucer prodali, sad vas je sram napisat da ste prodali, pa pišete postove tipa treba biti oprezan, ne treba nam umjetni rast, a u stvari drukate da se vrati na 40 pa da opet kupite.

[lol] [lol] [lol]





Netko nešto zna…zato se i dogodio ovaj veliki rast i na tako velikim prometima…
Ja još čekam…

Promjeni hobi jer burzu ne razumiješ. Nije se dogodilo ništa. A ti pričekaj još koju godinu da vidiš šta se dešava pa da imamo kome prodat na ATH

[/quote]

A ti razumijes? Reci onda zasto je Ingra narasla preko 30%? Ako se nije dogodilo nista, onda zasto raste!? A gore vidis da je netko imao inside info i par dana prije objave o pregovorima za novi posao cijena je pocela rast. Hanfa bi rekla da ne vidi nista sumnjivo tu.
[/quote]

Rasla je jer je bila debelo oversold i mjesecima se trgovala na 10% ATH cijene. Tamo ju je doveo strah. U petak sam stavio graf tu i na temi tehnička analiza da se događa breakout na velikom prometu i da se trend mijenja iz sideways u up. Nisam imao nikakav inside info a debelo sam zaradio (iako ne treba brojat novce dok su još na stolu).

Pogledaj ADPL koliko je rastao, nije bilo nikakve nove vijesti… pogledaj KABU… al što više takvih poput tebe to bolje. Jer treba netko biti i na drugoj strani transakcije.
[/quote]

Kolega, ne bi ja bio niti na jednoj strani ove dionice bez obzira na protekli rast. U ovom periodu ne kupujem bas gradevinare opcenito. Ja sam nedavno suradivao sa spomenutom i znam koliko cekam da mi plate odradeno. Vjeruj mi bolje da je bolje da ima vise ovakvih poput tebe koji misle da dionice rastu bez razloga (uvijek mi je drago da netko zaradi na spekulacijama bez obzira sto ja nisam).

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!






Netko nešto zna…zato se i dogodio ovaj veliki rast i na tako velikim prometima…
Ja još čekam…

Promjeni hobi jer burzu ne razumiješ. Nije se dogodilo ništa. A ti pričekaj još koju godinu da vidiš šta se dešava pa da imamo kome prodat na ATH

[/quote]

A ti razumijes? Reci onda zasto je Ingra narasla preko 30%? Ako se nije dogodilo nista, onda zasto raste!? A gore vidis da je netko imao inside info i par dana prije objave o pregovorima za novi posao cijena je pocela rast. Hanfa bi rekla da ne vidi nista sumnjivo tu.
[/quote]

Rasla je jer je bila debelo oversold i mjesecima se trgovala na 10% ATH cijene. Tamo ju je doveo strah. U petak sam stavio graf tu i na temi tehnička analiza da se događa breakout na velikom prometu i da se trend mijenja iz sideways u up. Nisam imao nikakav inside info a debelo sam zaradio (iako ne treba brojat novce dok su još na stolu).

Pogledaj ADPL koliko je rastao, nije bilo nikakve nove vijesti… pogledaj KABU… al što više takvih poput tebe to bolje. Jer treba netko biti i na drugoj strani transakcije.
[/quote]

Kolega, ne bi ja bio niti na jednoj strani ove dionice bez obzira na protekli rast. U ovom periodu ne kupujem bas gradevinare opcenito. Ja sam nedavno suradivao sa spomenutom i znam koliko cekam da mi plate odradeno. Vjeruj mi bolje da je bolje da ima vise ovakvih poput tebe koji misle da dionice rastu bez razloga (uvijek mi je drago da netko zaradi na spekulacijama bez obzira sto ja nisam).
[/quote]

Nedavno pricao s frendom i on nije imao bas nikakvih probleme s naplatom kod ingre,tako da neznam …usput nevjerujem da ovo sta je kolega nabrajao bas bezveze raslo.

New Report

Close