INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako me matematika ne laže, vrijednost posla koji će Ingra možda dobiti je otprilike koliko iznosi tržišna kapitalizacija Ingre pri ovoj cijeni dionice 🙂

Nije još, još je niža prilično,imaš moj post negdje prije 14 o tome.


šta mislite dokle če ići gore,prije nego se vrati popunit jutrošnji gap
čini mi se da je jutros na otvaranju ostala povelika praznina
da li je običaj da se gapovi popunjavaju što prije od njegova nastanka ili u povratku tj.mislim da npr.naraste preko 60 kn ili 70 kn pa u večem padu popuni se

mislim da je ovo gap koji se ne popunjava tzv. breakaway gap [wink], pa taman da je i runaway rezultat je isti [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


šta mislite dokle če ići gore,prije nego se vrati popunit jutrošnji gap
čini mi se da je jutros na otvaranju ostala povelika praznina
da li je običaj da se gapovi popunjavaju što prije od njegova nastanka ili u povratku tj.mislim da npr.naraste preko 60 kn ili 70 kn pa u večem padu popuni se

Popunjavanje gapova je mit, ne moraju svi gapovi biti popunjeni.


šta mislite dokle če ići gore,prije nego se vrati popunit jutrošnji gap
čini mi se da je jutros na otvaranju ostala povelika praznina
da li je običaj da se gapovi popunjavaju što prije od njegova nastanka ili u povratku tj.mislim da npr.naraste preko 60 kn ili 70 kn pa u večem padu popuni se

Ja ti mislim da bu išla gore točno do one cijene na kojoj si mislil prodati ali nisi.
I onda se buš tukel to čelimburi "zakaj nisam".

To ti je takozvana – cijena šišanja, iliti ŠP = Šišanac Prajs
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Mene poklopilo malo ispod 54kn. Jebiga kad radiš ne stigne se pratit ali ja sam svejedno vrlo zadovoljan a najviše time da uopće imam posao. Ako padne niže opet dobro a ako ide gore želim svima još lijepšu zaradu!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kakve su promjene u TOP 10? Jel pratio tko?


Mene poklopilo malo ispod 54kn. Jebiga kad radiš ne stigne se pratit ali ja sam svejedno vrlo zadovoljan a najviše time da uopće imam posao. Ako padne niže opet dobro a ako ide gore želim svima još lijepšu zaradu!

od "posla" se niko nije zdebljal….neznaš to?!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

A jesmo opet svi euforični ….ko bi rekao da je još prije tjedan dana na 38,50 vladao MUK!
još tri kune i ode ingra 50 % skoro u taj tjedan ….sreća ….ja …..kupovao ….izgleda da pravilo uvijek pali ….kupuj kad je najgore ….. samo treba imati …..muda …a to nam često fali .


Kakve su promjene u TOP 10? Jel pratio tko?

Skrbnički PBZ na 7. mjestu s 3,5% je +1001 komad.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

pa dobro ingra pregovara za poslić,pa tako i ja pregovaram sa tetom u kafiću,alijoš ga nisam umočio….ja ne volim kad se vrti ražanj,a zec je u šumi,ili eventualno,da se pregovara sa zecom,ili da mu slažemo da je u okruženju?pada žar brzo…moramo ga što prije uvjeriti u to..to vam se zove čista manipulacija ili špekulacija,a dokle je provoditi znaju oni koji su je i pokrenili…na nama je samo da pogađamo i da se molimo…pitaj boga,mogu je dignuti čak i preko 60 kuna,nikad se ne zna…


Čitao neki dan na mojnovac (pisao pouzdan forumaš) da im je blokiran račun ali je post brzo izbrisan. Zna netko koliko vremena može proći od blokade računa do pokretanja stečaja, koja je procedura?

…gle čuda , a meni (pouzdani forumaš) pisao da Ingra ide na realne visine, s obzirom na rast drugin u zadnjih 6 mjeseci… zato se sada dobroupućeni krcaju jer znaju da ni 55 nije skupo, već jeftino, u odnosu na normalnu cijenu od cca 80 kn. Eto pa sada tko je u pravu??? Ja ostajem i dalje u dionicama bez obzira što će doći do manje korekcije prije još većeg relija prema brdima…pa ko voli nek izvoli…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Čitao neki dan na mojnovac (pisao pouzdan forumaš) da im je blokiran račun ali je post brzo izbrisan. Zna netko koliko vremena može proći od blokade računa do pokretanja stečaja, koja je procedura?

…gle čuda , a meni (pouzdani forumaš) pisao da Ingra ide na realne visine, s obzirom na rast drugin u zadnjih 6 mjeseci… zato se sada dobroupućeni krcaju jer znaju da ni 55 nije skupo, već jeftino, u odnosu na normalnu cijenu od cca 80 kn. Eto pa sada tko je u pravu??? Ja ostajem i dalje u dionicama bez obzira što će doći do manje korekcije prije još većeg relija prema brdima…pa ko voli nek izvoli…
[/quote]

Koja će biti normalna cijena ako bankrotiraju? Ingra je trenutno jako špekulativna dionica. Može i gore i dolje par destaka posto u par dana. Ovisno kojim redosljedom će business obvjavljivati članke. Što se uprava Ingre i s kim dogovorila oko refinanciranja dugova možemo samo nagađati, ako se s nekim još uopće mogu nešto dogovoriti. Istina institucijalci su dosta unutra ali opet pogledajte tko je kupovao prvu a tko zadnju tranšku komercijalnih zapisa od 100 m kn o kojima se pisalo neki dan. Piše sve na http://www.skdd.hr/.

New Report

Close