INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li kakvih događanja ovdi?

Zg Tt-17/4870-2 od 03.02.2017
Objavljeno dana 04.02.2017
Trgovački sud u Zagrebu po sucu pojedincu Željki Bregeš u registarskom predmetu upisa u sudski registar pripajanja društva po prijedlogu predlagatelja INDUSTROGRADNJA GRUPA dioničko društvo, Zagreb, Kennedyjev trg 2, 03.02.2017. godine

riješio je

u sudski registar ovog suda upisuje se:

zabilježba i pripajanje dioničkom društvu ISTO d.d., sa sjedištem u Varaždinu, Augusta Šenoe 4-6 (MBS: 070145956, OIB: 88502209643) dioničkog društva

pod tvrtkom/nazivom INDUSTROGRADNJA GRUPA dioničko društvo, sa sjedištem u Zagrebu, Kennedyjev trg 2, u registarski uložak s MBS 080022369, OIB 19751350811, prema podacima naznačenim u prilogu ovoga rješenja (“Podaci za upis u glavnu knjigu sudskog registra”), koji je njegov sastavni dio.

Uputa o pravnom lijeku:

Pravo na žalbu protiv ovog rješenja ima sudionik ili druga osoba koja za to ima pravni interes. Žalba se podnosi u roku od 8 (osam) dana Visokom trgovačkom sudu Republike Hrvatske u dva primjerka, putem prvostupanjskog suda. Predlagatelj nema pravo žalbe.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Provedba upisa na dan 03.02.2017
Objavljeno dana 04.02.2017
Trgovački sud u Zagrebu objavljuje upis zabilježba, pripajanje subjekta upisa, u Sudski registar proveden kod ovoga suda po rješenju pod poslovnim brojem Tt-17/4870-2 od 3. veljače 2017. godine, redni broj upisa 55, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 080022369, osobnim identifikacijskim brojem (OIB): 19751350811, pod tvrtkom/nazivom: INDUSTROGRADNJA GRUPA dioničko društvo, sa sjedištem u: Zagreb (Grad Zagreb), Kennedyjev trg 2:
Pravni odnosi
Statusne promjene: pripojenje subjekta upisa drugom
Ovo društvo pripojeno je društvu ISTO d.d. sa sjedištem u Varaždinu, Augusta Šenoe 4-6, OIB: 88502209643, upisano u registar Trgovačkog suda u Varaždinu pod MBS: 070145956, temeljem Ugovora o pripajanju od 21. prosinca 2016. godine, Odluke skupštine ovog drušva od 30. prosinca 2016. godine, te Odluke skupštine društva ISTO d.d. od 30. prosinca 2016. godine. Odluke o pripajanju nisu pobijane.
Zabilježbe
Redni broj zabilježbe: 7
– Pripajanje će biti pravovaljano nakon što se upiše kod suda društva preuzimatelja.
Vjerovnicima društava koja sudjeluju u pripajanju daje se osiguranje, ako se u tu svrhu jave u roku od šest mjeseci od objavljivanja upisa pripajanja u sudski registar u koji je upisano ono društvo čiji su vjerovnici, a ne mogu tražiti da im se podmire tražbine. To pravo imaju vjerovnici društva preuzimatelja samo onda ako mogu dokazati da je pripajanjem društava ugroženo ispunjenje njihovih tražbina.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

I sad smo dioničari isto d.d. koji nije ni član skdd. Dakle Galinec ima knjigu dionica iz koje lako pobriše koga želi. Piši propalo i zatvaraj temu.


I sad smo dioničari isto d.d. koji nije ni član skdd. Dakle Galinec ima knjigu dionica iz koje lako pobriše koga želi. Piši propalo i zatvaraj temu.

Polako, dobiti ces dionice uz potporu skdd.

A hoće li isto d.d. ikad burze vidjeti?

E pa što je sad ovo. Odjednom dakle postajem dioničar i Isto d.d i Isto grupa d.d. i preporođene Industrogradnja d.d.

Evo otprilike slavim 10 godina da sam unutra. Ima li nas još živih?

Vaskrsnuće Industrogradnja!

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

A dioničari dragi pa to Vam je ISTO kao prije samo ćete biti dioničari ISTO d.d.
Jasno ko dan. Eh Gale je majstor.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Evo otprilike slavim 10 godina da sam unutra. Ima li nas još živih?

Ima nas zivih jos 🙂

I love the Smell of Profits in the Morning



Evo otprilike slavim 10 godina da sam unutra. Ima li nas još živih?

Ima nas zivih jos 🙂
[/quote]
Ok, javim se opet za 10 godina da vidim kakvo je stanje 🙂




Evo otprilike slavim 10 godina da sam unutra. Ima li nas još živih?

Ima nas zivih jos 🙂
[/quote]
Ok, javim se opet za 10 godina da vidim kakvo je stanje 🙂
[/quote]

Ima nas koji toliko nećemo živjeti !?

Ima li u ovoj zemlji netko hrabrosti reći Galincu: ‘Imaš pet minuta da napustiš Industrogradnju!’

Ima u toj Industrogradnji još uvijek lijepe imovine (ili po novome u dva ISTO i jednoj INDUSTROGRADNJI).

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close