INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sta se desava sa INDG ? ima ko kakav info ? thx

Cookie Monster

Ovako,

delistana, nije završena predstečajna za Industrogradnja nekretnine,nove dionice podjeljene vjerovnicima osim za nezavršenu predstečajnu, obećali uvrštenje u MTP a bez prave namjere (obećanje ludom radovanje). Pošalji mail na ZSE da uvrste dionice u MTP.

Dioničari industrogradnje,
pokušajte sa udrugom malih dioničara Industrogradnje.Javite se porukom na privat.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ima kakvih novosti ovdje ili samo mrtvilo.

Ima li koja nova info ……?

čuo sam neke vijesti da je zakazano ročište radi rasprave o uvjetima za otvaranja stečajnog postupka Industrogradnja grupe na Trgovačkom sudu u Zagrebu zs dne 03.07. u 10,30 sati. Ima li tko saznanja višr o tome.

Prijedlog za stečaj Industrogradnja nekretnine d.o.o. dao je Nenad Marković, jer Josip Galinec nije postupio prema planu predstečajne nagodbe i istoga isplatio u dionicama INDG-R-A u količini od 20.500 komada. Vjerujem da će se do 03.07. nagoditi.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Jesu li se nagodili Markovic i Galinec??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Jesu, tako da mu je Marković poslao TOZ u stečaj.


Jesu, tako da mu je Marković poslao TOZ u stečaj.

Ocito nije rezultat svakog dogovora happy end.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pregovori su kao masaža – ne završava svaka s hepiendom. 😀

Je li to pokrenut stečaj nad Industrogradnjom grupom d.d.

Ne, koliko znam. Znaš nešto više?

Možda znaju nešto više u Industrogradnji.

01.09.2016. na Trgovačkom sudu se ipak održava ročište oko otvaranja stečajnog postupka Industrogradnje grupe.

New Report

Close